Seřadit podle
Moje zkušenost s Oresi Ústí nad Labem je skvělá od návrhu až po realizaci. Předala jsem klíče od bytu a celý tým pracoval samostatně a spolehlivě. Časový harmonogram byl přesně dodržen. Chtěla bych konkrétně poděkovat panu Ďurčekovi, který zpracoval návrh. Byl příjemný, ochotný a komunikativní. Na všechny podněty reagoval vstřícně a s maximální snahou vyhovět. Dále patří dík manželům Šulcovým za dokonalou a bezchybnou montáž kuchyně. Největší poděkování náleží panu Strnadovi, který řešil elektroinstalaci a celou řadu dalších problémů, jež předcházely montáži. Vyřešil prostě VŠECHNO a neznal slovo NEJDE. Děkuji!!!!!
Za mě Oresi splnilo, co slíbilo. Hledal jsem kuchyň, která bude vypadat hezky, ale nezruinuje rozpočet naší rodiny. Zkusil jsem proto donést návrh od konkurence a Oresi ho fakt udělalo levněji, a přitom bez dohadů o kvalitě. Materiály působí poctivě, makáči byli profíci a to přesní, slušní a všechno do detailu doladili. I po pár měsících každodenního používání kuchyň pořád vypadá jako nová.
Rozhodl jsem se po nějaké době vyměnit svou starou kuchyni, a protože jsem nechtěl trávit příliš času hledáním/vyřizováním, padla volba na Oresi. Celý proces nebyl nijak složitý, vše probíhalo relativně rychle. Hned po první konzultaci jsem dostal návrh, který jsem mohl upravit podle svých představ, a pak už se o vše postarali. Montáž proběhla bez komplikací, což bylo příjemné, protože jsem se nemusel do ničeho zapojovat. K tomu jsem ocenil, že Oresi nabízí garanci nejnižší ceny. Měl jsem tak jistotu, že se nejedná o nějaký přehnaný luxus za přemrštěnou cenu. Pro mě je to solidní volba s dobrým poměrem ceny/kvality.
Ani po dvou letech užívání kuchyně nelituji, že jsme si nenechali udělat vestavěnou lednici a nechali jí volně stát. I tak mi rozvržení naší kuchyně vyhovuje, mám věci po ruce, což hodně ovlivnilo i to, jak nám poradil pan prodejce. Lednici jsme si nyní pořídili novou a to rovnou americkou, což ani tenkrát nebylo v plánu, takže nám to nechalo volné pole působnosti. Kuchyň je celkově za nějakých 125tis. a nemám k ní výhrady.
Vzchled kuchyni me velmi odpovidal a navhar doporucil prakticke reseni. Bohuzel polic horni skrinek nelze nastavovat. Po roku obvykleho pouziti (2 dospeli) milion bilych prasklin a skrabancu na pracovni desce, asi budu reklamovat. Kvalita strasna, jeste jsem v zivote nic takoveho nevidel. Uz nikdy vic Oresi, nedoporucuji!
Od prvotního návrhu kuchyně po kompletní realizaci jsme tu byli spokojení. Ústeckou pobočku tak mohu vřele doporučit!
Rozhodli jsme se, že do kuchyně ochotně zainvestujeme vyšší částku, vzhledem k tomu, že už v té staré jsme trávili hromadu času i díky tomu, že byla propojená s obývacím prostorem. Výběr kuchyně u značky Oresi musím pochválit, protože katalog mají opravdu rozsáhlý a vzhledem k cenové volnosti jsme se měli s prodejkyní nad čím pobavit, aby opravdu kuchyň stála za to. Z možností jsme tak upřednostnili řadu Bauformat a vše dopadlo k naší spokojenosti.
Kuchyně od Oresi rozhodně nedoporučuji. Minimálně nedoporučuji montáž v kuchyňském centrum v České Lípě (není na seznamu). Zničil nám spodní sokl, který měl na jedné straně 3mm mezeru a na druhé straně 11mm mezeru. Naštěstí byla reklamace uznána a budou nám to předělávat. Snad to pak již bude v pořádku... Ale celkově nedoporučuji dělníky od Oresi. Dokážete to sestavit sami a lépe, než on. Popřípadě chtějte reference Vašich montážníků. Také se doba montáže prodloužila ze dvou dní na tři.
Nechala jsem si u nich navrhnout kuchyni do panelákového bytu, povedlo se jim udělat dobrý návrh takže se mi tam vešlo i včetně pračky která se mi bohužel nevejde do koupelny. Ač mám kuchyni v koutě tak je v ní i dost světla, předtím jsem jí měla hodně tmavou takže to byla taková nora, takže jsem si ji teď nechala udělat hodně světlou a vypadá to mnohem lépe.
Studio
| Dodavatel | Kuchyně Oresi |
|---|---|
| Název firmy | Oresi Ústí n.L. |
| Adresa | Revoluční 13 Ústí n.L. 40001 |
| Kontaktní informace |
475207011 usti@oresi.cz http://www.kuchyne-oresi.cz |
| Hodnocení firmy | 91% |
| Počet recenzí | 9 recenzí |