Přečtěte si recenze a hodnocení na kuchyňská studia Gorenje. Od roku 2014 na kuchyně Gorenje napsalo recenzi přes 170 lidí.

Seřadit podle

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Od navrhu az po samotnu realizaciu bolo vsetko vzdy v termine dodrzane. Navrh mi profesionalne spracovala pani Kristyna Junkova aj s odporucaniami na rozne detaily kuchyne, vyhody , nevyhody ... Montaz prebehla bez problemov pod vedením pana Altmana vo vybornej kvalite za 1 den aj so vstavanymi skrinami, ktore som si tiez objednal u tohto dodavatela.

Gorenje Brno

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Kuchyni jsem zvažovala dlouho, měla jsem docela jasnou představu o tom, jak bude vypadat, ale i tak se během vytváření návrhů naskytlo plno věcí, které bylo třeba vyřešit a rozhodnout. Mně kuchyni navrhovala paní Kristýna Junková Janatová, která se mnou měla trpělivost, a kterou mohu jen a jen doporučit. Měla odpovědi a řešení na všechny mé dotazy a nápady, kterých nebylo málo:), a výsledek opravdu stojí za to. Další plus je řemeslné zpracování kuchyně, které je poctivé a přesné. Montáž proběhla rovněž v dohodnutém termínu a bez jakýchkoliv nedodělků. Vřele doporučuji. Celý tým odvedl skvělou práci.

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Děkuji především designérce kuchyně, Kristýně Junkové Janatové, za skvělý návrh. Do relativně malého kuchyňského koutu dokázala vymyslet kuchyň bez kompromisů a vešlo se vše, co jsem v kuchyni chtěla mít. Výborný byl nápad s obložením sloupu. Kuchyň je designová, nadčasová a prostorná. Montáž také proběhla bez problémů.

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Chtěl bych mockrát poděkovat kuchyňskému studiu Gorenje Praha 2 Vinohradská a hlavně Kristýně Janatové za perfektní přístup, krásný návrh a super zajištění. S kuchyní jsem naprosto spokojený a hodnotím 10/10.

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Děkujeme studiu Gorenje Praha 2 Vinohradská za skvělý zákaznický zážitek. Perfektní, ochotné a rychlé vypracování návrhu od Kristýny Janatové, která nám i následně pomáhala s dalším postupem. Děkujeme také za perfektní montážní partu, která provedla instalaci - vše klaplo načas a výsledek je dokonalý. Musíme i ocenit vstřícnost ohledně termínu montáže, kdy nám na na stavbě došlo k časovému posunu a studio bylo velmi flexibilní. Máme z kuchyně velkou radost a už jsme i dali doporučení na Kristýnu našim známým a objednali novou kuchyň na Benešovsku.

Gorenje Praha 2 Vinohradská

S výběrem a návrhem kuchyně mi pomohla Kirstýna Janátová. Díky její ochotě a zlušenostem mám vysněnoi kuchyni. Komunikace s ní je taky super.

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Chtěla bych velmi poděkovat kuchyňskému studiu Praha 2, Vinohradská ul. a to zejména panu Tomáši Strnadovi za úžasný přístup při realizaci naší kuchyně Gorenje. Jeho milé, vstřícné jednání nás přesvědčilo, že jsme si zvolili s manželem správné studio. Věnoval nám trpělivě čas, poradil nám, prostě profesionál na svém místě. Vše bylo dokonale zorganizováno. Dnes byla uskutečněna realizace kuchyně, pochvala též pánům montérů a dalším zúčastněným, kteří se na realizaci kuchyně podíleli. Ještě jednou velké DÍKY panu Strnadovi a tímto velice doporučuji studio Gorenje. Velká spokojenost s výsledkem.

Gorenje Liberec

Kuchyně je srdcem domu a jsme proto velice rádi, že jsme se svěřili do rukou Gorenje kuchyní. Chci velice poděkovat paní Čihákové za návrh pro nás té nejhezčí kuchyně na celém světě. Od návrhu přes provedení až po montáž nemáme co vytknout a při každém vaření si na Vás vzpomeneme ????.

Gorenje Ostrava

Chtěla bych tímto poděkovat studiu Gorenje za jejich skvěle odvedou práci a přístup k zákazníkovi, jak v přípravě návrhů,instalaci, tak i v řešení drobných problémů. Kuchyni nám navrhla paní Bučková. Cením si jejího profesionálního přístupu, byla vždy milá, vstřícná a ochotná řešit veškeré změny, se kterými jsem přišla. Velké poděkování patří i dvojici montážních techniků p. Vrchotovi a p. Řehákovi za perfektní a kvalitně odvedenou montáž.