Přečtěte si recenze a hodnocení na kuchyňská studia Gorenje. Od roku 2014 na kuchyně Gorenje napsalo recenzi přes 170 lidí.

Seřadit podle

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Kuchyň nám dobře slouží a jsme s ní spokojení. Design odpovídá našemu interiéru a myslím si, že je nadčasový. Rozmístění spotřebičů a úložních prostorů umožnilo maximální využití prostoru. Montáž a dodání spotřebičů proběhlo podle dohodnutého termínu, kromě myčky, na kterou jsme čekali měsíc. Kuchyň splnila naše očekávání!

Gorenje Brno

V Soho Brno nám navrhli a dodali krásnou a funkční kuchyň,kterou již rok užíváme.Mohu jen doporuCit od návrhu až po montáž příjemný a profesionální přístup

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Slušný a velmi vstřícný přístup studia k nelehké realizaci kuchyně do nestandardního prostoru je na pochvalu. Zvládnutí dodání všech komponentů a jejich montáže v několika krocích nebylo jednoduché a komplikovala ho především nepružnost výrobce a vytíženost montážní party, ale vše se nakonec zdařilo k mé spokojenosti.

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Slušný a velmi vstřícný přístup studia k nelehké realizaci kuchyně a vestavěných skříní do nestandardního prostoru je na pochvalu. Zvládnutí dodání všech komponentů a jejich montáže v několika krocích nebylo jednoduché a komplikovala ho především nepružnost výrobce a vytíženost montážní party, ale vše se nakonec zdařilo k mé spokojenosti.

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Velice bych chtěla poděkovat všem, kteří se podíleli na vytvoření mé kuchyňské linky, která je jedním slovem - úchvatná ! Vřele doporučuji GORENJE - profesionální jednání, péče, kvalita, spolehlivost .

Gorenje Ostrava

Prošli jsme několik známých kuchyňských studií a jednoznačně jsme vybrali Kuchyně Gorenie. Ujala se nás paní Staříková a to jsme se hned přesvědčili, že jsme vybrali dobře. Nebyl problém domluvit se na schůzce /vždy se nám plně přizpůsobila/. Na té první hned sedla k počítači a my si odnášeli návrh naší vysněné kuchyně a podepsanou předběžnou smlouvu (ten den jsme to původně vůbec neměli v úmyslu). Když jsme potřebovali něco upravit, prověřit či půjčit jakýkoliv vzorek, vždy to ochotně a velmi rychle zařídila. Vyřídila i slevu na spotřebiče. Spolupráce s ní byla ve všech směrech 100%.Doporučujeme všem toto studio!

Gorenje Jihlava

Na celém projektu jsem spolupracovala s panem Benešem. Měla jsem představu o rozvržení kuchyně, tu mi p. Beneš dokonale předělal :-) Doporučil optimálnější řešení a jsem zato ráda. Všem doporučuji toto studio.

Gorenje Ostrava

vše probíhalo,tak jak jsme byli domluveni. návrh byl hned napoprvé perfektní, takže jsme již ani nic jiného nehledali . spolupráce s paní staříkovou byla 100%, profesionální přístup a ochota. pokud budeme dělat další kuchyň, tak máme jasno :o))

Gorenje Jihlava

Návrh mi vytvořili ihned při první návštěvě, což se mi jinde nestalo. Montáž byla OK.

Gorenje Brno

Kuchyň Gorenje u nás vyhrála My jsme se začali porozhlížet po kuchyni do novostavby. Chtěli jsme moderní design. Jsme z Brna a byli jsme v kuchyňských studiích Koryna, Sykora, Hanák, Katalpa a Gorenje. Na začátku jsme měli představu o ceně asi 120 tis. se spotřebičů. a nakonec to bylo 190 tis. Všem jsme zadali stejný návrh a cena se pohybovala vždy kolem 120 tis. bez spotřebičů, ale v Gorenje měli zrovna 25% slevu a velmi vstřícný přístup. Montáž bez problémů. S kuchyní jsme spokojeni. Hlavně 90 cm dlouhé výsuvné šuplíky s dojezdem a hydraulické otevírání horních dvířek super