Přečtěte si recenze a hodnocení na kuchyňská studia Gorenje. Od roku 2014 na kuchyně Gorenje napsalo recenzi přes 170 lidí.

Seřadit podle

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Moje zkušenost se studiem Gorenje na Vinohradské, Praha 2 byla naprosto vynikající. Od prvotní schůzky, přes práci na návrhu s designérkou Kristýnou Junkovou až po samotnou montáž , především hodnotím vstřícnost a profesionalitu. Výsledkem je nejenom krásná kuchyň, se kterou jsme spokojeni, ale i příjemná spolupráce na tomto kreativním procesu. Studio všem ráda doporučím.

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Rádi bychom vyjádřili poděkování zejména designéru-návrháři p. Tomáši Strnadovi, který s námi od počátku mile a vstřícně jednal a s mimořádnou trpělivostí dolaďoval i nejmenší detaily naší kuchyně. Montážní tým pak rovněž zafungoval skvěle. Taktéž ostatní kolegové v kuchyňském studiu byli ochotní a profesionálně nám radili. Fotky vložíme dodatečně-zatím je nemáme hotové. Váhajícím zájemcům kuch. studio na Vinohradské ulici v Praze 2 jednoznačně doporučujeme! Eliška T.

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Přístup návrhářky Kristýny Junkové ve studiu Gorenje na Vinohradské byl naprosto profesionální a kvalitní.

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Kuchyň nám dobře slouží a jsme s ní spokojení. Design odpovídá našemu interiéru a myslím si, že je nadčasový. Rozmístění spotřebičů a úložních prostorů umožnilo maximální využití prostoru. Montáž a dodání spotřebičů proběhlo podle dohodnutého termínu, kromě myčky, na kterou jsme čekali měsíc. Kuchyň splnila naše očekávání!

Gorenje Brno

V Soho Brno nám navrhli a dodali krásnou a funkční kuchyň,kterou již rok užíváme.Mohu jen doporuCit od návrhu až po montáž příjemný a profesionální přístup

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Slušný a velmi vstřícný přístup studia k nelehké realizaci kuchyně do nestandardního prostoru je na pochvalu. Zvládnutí dodání všech komponentů a jejich montáže v několika krocích nebylo jednoduché a komplikovala ho především nepružnost výrobce a vytíženost montážní party, ale vše se nakonec zdařilo k mé spokojenosti.

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Slušný a velmi vstřícný přístup studia k nelehké realizaci kuchyně a vestavěných skříní do nestandardního prostoru je na pochvalu. Zvládnutí dodání všech komponentů a jejich montáže v několika krocích nebylo jednoduché a komplikovala ho především nepružnost výrobce a vytíženost montážní party, ale vše se nakonec zdařilo k mé spokojenosti.

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Velice bych chtěla poděkovat všem, kteří se podíleli na vytvoření mé kuchyňské linky, která je jedním slovem - úchvatná ! Vřele doporučuji GORENJE - profesionální jednání, péče, kvalita, spolehlivost .

Gorenje Ostrava

Prošli jsme několik známých kuchyňských studií a jednoznačně jsme vybrali Kuchyně Gorenie. Ujala se nás paní Staříková a to jsme se hned přesvědčili, že jsme vybrali dobře. Nebyl problém domluvit se na schůzce /vždy se nám plně přizpůsobila/. Na té první hned sedla k počítači a my si odnášeli návrh naší vysněné kuchyně a podepsanou předběžnou smlouvu (ten den jsme to původně vůbec neměli v úmyslu). Když jsme potřebovali něco upravit, prověřit či půjčit jakýkoliv vzorek, vždy to ochotně a velmi rychle zařídila. Vyřídila i slevu na spotřebiče. Spolupráce s ní byla ve všech směrech 100%.Doporučujeme všem toto studio!

Gorenje Jihlava

Na celém projektu jsem spolupracovala s panem Benešem. Měla jsem představu o rozvržení kuchyně, tu mi p. Beneš dokonale předělal :-) Doporučil optimálnější řešení a jsem zato ráda. Všem doporučuji toto studio.