Přečtěte si recenze a hodnocení na kuchyňská studia Gorenje. Od roku 2014 na kuchyně Gorenje napsalo recenzi přes 170 lidí.

Seřadit podle

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Chtěla bych touto cestou poděkovat a doporučit kuchyně Gorenje a to z důvodu úžasného přístupu všech ,křeří se na reralizaci podíleli. Kvalita návrhu pana Strnada,zaměření,řemeslníci,montážní parta. Díky a hodně stejně spokojených zákazníků.

Gorenje Praha 7

S kuchyní jsme velmi spokojeni, měli jsme poměrně jasnou představu a paní designerka nám ideálně vyhověla a ochotně nám se vším pomohla. I přes poměrně dlouhou dobu dodání kuchyně, ale to je dnes bohužel standard, jsme spokojeni. Materiály jsou kvalitní, montáž byla rychlá a absolutně bez problému.

Gorenje Praha 7

Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat paní Zitě Ježdíkové, zejména za její profesionální přístup a trpělivost, krerou s námi měla během realizace návrhu. Rekonstrukce bytu včetně výměny staré kuchyňské linky za novou byly naší první zkušeností a hodně věcí jsme si nedokázali představit. S její pomocí jsme sestavili takový návrh, který byl přesně podle našich představ a vyhoval rovněž našim finančním možnostem. Po zadání návrhu kuchyně do výroby nebyl problém několikrát doobjednat další věci, které jsme se rozhodli do kuchyně dodatečně zakomponovat. Termíny dodání byly dodrženy. Kvalitu montáže hodnotíme též kladně, jen byla rozdělena do více dnů. Kuchyně Gorenje doporučujeme.

Gorenje Jihlava

Práce slečny návrhářky a montážní party – vše profesionální a současně vstřícný přístup, vždy milé jednání. Pouze jsem reklamoval vadu jedné skříňky. Její dodání trvalo trochu déle, ale nyní je vše v naprostém pořádku.

Gorenje Praha 22 Uhříněves

S kuchyňským studiem Gorenje jsme byli maximálně spokojeni. Došlo ke komplikacím ohledně rozměrů kuchyně, ale návrhář pan Janák byl velice ochotný a všechny problémy hned vyřešil. Montáž kuchyně proběhla bezproblémově. Výsledkem je nádherná kuchyň přesně podle mých představ.

Gorenje Zlín

Chtěli jsme kuchyni do nového domu, ale bohužel jsme začali vše řešit až při samotné stavbě. Při samotném návrhu proto paní Ingrová rozpracovala několik variant, abychom mohli projít možné dodatečné úpravy se stavební firmou. Díky perfektní průběžné komunikaci ze strany kuchyňského studia byla kuchyně samotná jednou z nejméně problematických částí novostavby. Finální návrh se nám s manželkou velmi zamlouvá velkým množstvím snadno dostupných úložných prostor. Přestože realizace probíhala v době, kdy po covidu byly normální čekací lhůty na spotřebiče i půl roku, proběhlo dodání bez jakýchkoli komplikací. Domluva s montážníky byla také bezproblémová. Celkově mohu kuchyně Gorenje jen doporučit.

Gorenje Jihlava

Práce ve studiu super, přístup paní Kabelkové na jedničku, návrh skvělý. Montážní parta perfektní. Drobné problémy při montáži vyřešili ke spokojenosti všech. Jeden malý zádrhel se našel, po objednání jsme řešili změnu myčky nádobí. Dodatek objednávky bez problémů, pouze u dodavatele dodatečnou změnu nezaznamenali a dodali myčku původní. Vše ale paní Kabelková zařídila a za tři týdny přišla myčka správná. Takže firmu Gorenje lze jen doporučit.

Gorenje Brno centrum

V prvé řadě bych chtěla poděkovat paní Kopecké za skvělou spolupráci během realizace naší kuchyně. Oceňuji její profesionalitu, kdy jsem během prvního setkání neměla vůbec jasnou představu, jak by kuchyň měla vypadat. Nicméně na základě našeho rozhovoru mi paní Kopecká představila během další schůzky návrh, který se po doladění několika málo drobností ukázal jako finální. Velké díky taktéž montážní skupině, že zvládla kuchyň namontovat během jednoho dne, a to včetně závěrečného úklidu.

Gorenje Jihlava

Děkujeme za krásnou kuchyň. Jednání bylo velmi milé a trpělivost velká, protože návrh jsme měnili několikrát. Na montáž nám dorazil 1 díl ve špatné velikosti, ale vše bylo rychle vyřešeno. Montéři po sobě pečlivě uklidili. Doporučuji.

Gorenje Zlín

S kuchyní jsme naprosto spokojeni, celkový průběh od návrhu až po montáž byl naprosto profesionální.