Přečtěte si recenze a hodnocení na kuchyňská studia Gorenje. Od roku 2014 na kuchyně Gorenje napsalo recenzi přes 170 lidí.

Seřadit podle

Gorenje Praha 7

Návrh mojí nové kuchyně s panem Janákem byla jedna báseň. Montážní technici jsou trošku bručouni, ale svojí práci odvedli špičkově. Vše OK a mohu jen doporučit.

Gorenje Brno

Navrh kuchyňské linky proběhl bez problému, paní návrhářka vyšla vstříc s každou připomínkou, realizace proběhla v termínu, kluci na montáž šikovní. Můžu jenom doporučit.

Gorenje Jihlava

Jsme velice spokojeni, návrhářka paní Kabelková poradila,doporučila možnosti. Vše v pořádku. Montážnici byli šikovní. Podobní lidé by měli být všude.

Gorenje Jihlava

Vstřícný přístup od paní Kabelkove, dodržení termínu dle domluvy. Pekne zpracování, celková spokojenost.

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Vynikající spolupráce s paní Kačeňákovou, která mi navrhla krásnou kuchyň. Montáž proběhla také na jedničku. Termín dodání i příprava elektroinstalací a vodoinstalací proběhla také dle domluvy. Doporučuji.

Gorenje Brno

Slečna návrhářka byla vstřícná. Objednání kuchyně proběhlo na pobočce v Brně. Realizace proběhla s malým spožděním v Praze. Montážní četa v Praze, byla rychlá a pečlivá. Celkový výsledek se mi velice líbí a přesně odpovídá záměru. P.S. Celé to kazí jeden detail. Pro přípravu elektroinstalace mi byl pražskou pobočkou doporučen pan Marvan. Ten poslal jakéhosi chlapa, který vysekal pozice zásuvek vrtacím kladivem, přesto, že mu bylo jasně řečeno, že se to nesmí. Elektrikáři nejsou součastí studia a proto je do hodnocení nezahrnuji. Nicméně doporučuji si je sehnat jinde, vyhnete se potížím. Nám už nenávratně poškozená zeď zůstane.

Gorenje Zlín

Kvalitní zpracování, paní návrhářka Švachova byla ochotná, vše proběhlo bez problému od návrhu až po dodání i montáž.

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Děkujeme paní Janatové za skvělý přístup a krásný návrh mojí nové kuchyně. Montáž proběhla perfektně, rychle a v požadovaném termínu. Děkuji za vše a doporučuji.

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Velká spokojenost s návrhářem z Vinohradské prodejny až po samotnou realizaci.

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Spolupráce s paní Junkovou z Vinohradského studia byla příkladná. Vše proběhlo v pořádku. Doporučuji.