Přečtěte si recenze a hodnocení na kuchyňská studia Gorenje. Od roku 2014 na kuchyně Gorenje napsalo recenzi přes 170 lidí.

Seřadit podle

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Kuchyňská linka překonala očekávání. Do takto malého prostoru se vešlo vše co jsem potřeboval. Perfektní.

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Vše bylo perfektní od návrhu kuchyně až po montáž. Vše k naší spokojenosti. Děkujeme.

Gorenje Hradec Králové

Moje druhá kuchyně, v porovnáním se studiem, které mi navrhovalo starou kuchyň, nemám co vytknout. Pan Drahoňovský z hradeckého studia své práci opravdu rozumí, má cit pro detail, umí kombinovat a hlavně naslouchat přání zákazníka. Montáž proběhla v termínu, bez větších problémů. Zjištěny poškozený díl ihned reklamován a výměněn. Celkově hodnotím 5*.

Gorenje Brno

Chceme upřímně poděkovat za kuchyni snů. Vše v pořádku, paní Kotalová byla vstřícná, vše proběhlo na jedničku. Montážní parta bezvadná. Můžeme jen doporučit !!

Gorenje Brno

Máme již třetí kuchyň od Gorenje. Vždy proběhlo vše bez problému. Kuchyň má větší šmrnc než od firmy Hanák. Jsme spokojeni.

Gorenje Brno

Návrhářka paní Ticha byla vstřícná, poradila, doporučila i spotřebiče. Technicky kuchyne zvládnutá na jedničku. Realizace proběhla rychle, montážníci měli i přezůvky. Velká spokojenost.

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Od návrhu kuchyně až po samotnou montáž vše v pořádku a bez problémů. Pokud budu realizovat další novou kuchyň tak se určitě vrátím.

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Až na chybějící lednice při montáži bylo vše OK a můžu jen doporučit. Speciálně profesionalitu paní Junkové z Vinohradského studia.

Gorenje Praha 9 OC Harfa

Dle dohody s paní Slobodzianovou proběhlo tak jak bylo domluveno. Při samotné montáži jsme museli improvizovat a přemístit dvě vysoké skříně jinam, jelikož bylo na poslední chvíli změněno umístění bojleru na vodu panem instalatérem. Montážní parta udělala co bylo třeba. Nemám výhrad.

Gorenje Jihlava

Kuchyně je přesně podle mých představ.Paní návrhářka Kabelková byla ochotná a vstřícná . Vše proběhlo bez žádných velkých problému od návrhu až po dodání i montáž. Určitě můžu doporučit.