Přečtěte si recenze a hodnocení na kuchyňská studia Gorenje. Od roku 2014 na kuchyně Gorenje napsalo recenzi přes 170 lidí.

Seřadit podle

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Ve studiu velice příjemní a profesionální, návrh kuchyně od paní Junkové, viz foto kuchyně. Servis v termínu, rychle provedeno. V případě kdy jsem reklamoval drobné chyby, jejich reakce adekvátní a opravili je.

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Kuchyně Gorenje můžeme jen doporučit. Zejména úžasnou návrhářku Kristýnou Junkovou, která je neskutečně rychlá a vstřícná. Vytvoření návrhu přesně podle našich představ nebyl pro paní Junkovou žádný problém. Pomohla nám s výběrem materiálu a ideálním rozmístěním. S finální kuchyní jsme nadmíru spokojeni.

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Kuchyni jsme objednali u Gorenje, s výběrem nám pomohla Kristina Junkova. Mohu říct, že ona miluje a zná svou práce. Kuchyně vypadá stejně jako na obrázku . Instalatéři byli také skvělí. Díky moc za dobře odvedenou práci!

Gorenje Praha 8

Prošli jsme hodně kuchyňských studií a na doporučení kamaráda jsem vyrazil do kuchyňského studia na Praze 10. Jednání a komunikace naprostá spokojenost. Paní Černá, která dělala se mnou návrh kuchyně mi hodně pomohla a poradila. To jinde když jsem se ptal tak to bylo strohé a bez zaujmu o zákazníka. Montáž proběhla jak bylo nasmlouvané a také ve vysoké kvalitě. Pan montér naprostá spokojenost, velice šikovný . Za mne můžu jen doporučit.

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Jsem docela spokojen s tímto kuchyňskím studiem Gorenje. Paní Eva Kačeňáková je profesionálka a navrhlá idéalní kuchyň. Manželka teď říká, že by v dalším bytu pořidila stejnou. Montaž probehla teměř bez problemů a s dodržovaním termínů.

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Velmi pozitivně hodnotím práci designérky paní Evy Kačeňákové. Vysoce odborně a trpělivě vyřešila moje atypické požadavky, dala mně řadu dobrých doporučení, věnovala mne spoustu času při konzultacích ve studiu. S velkým nasazením koordinovala termíny výroby i dodávky spotřebičů. Byla velmi vstřícná při časování montáže, dokonale zorganizovala její dokončení a celé předání zakázky. Velká profesionálka, technicky zdatná, proklientsky orientovaná a navíc i velmi příjemná. Velmi dobrý pocit mám též z technika pana Kalvody, který na závěr připojoval spotřebiče na sítě. Ochotně odstranil řadu nedodělků montáže svých kolegů, což nepochybně neměla být jeho role. Velmi znalý, zručný a ohleduplný.

Gorenje Praha 2 Vinohradská

S kuchyňským studiem Gorenje na Praze 2 jsem velmi spokojená. Přišla jsem s určitou představou, jak by kuchyň asi měla vypadat a paní návrhářka Eva Kačeňáková navrhla vše dle mých představ a vybrala materiály k mé naprosté spokojenosti. Z konečného výsledku jsem opravdu nadšená, paní návrhářce patří moje upřímné poděkování. Velké díky patří i všem ostatním, kteří se na realizaci podíleli. Montážní četa byli naprostí profíci, rychlí, precizní a odvedli kvalitní práci. Toto kuchyňské studio mohu rozhodně doporučit.

Gorenje Praha 7

Byla jsem moc spokojená s přístupem paní návrhářky, byla velice milá a ochotná a věnovala mi spoustu času. Kuchyni navrhla k mé naprosté spokojenosti. Byť se vyskytla potřeba výměny dvířek po montáži (neboť byla nepatrně poškrábaná), vše se bez problémů vyřešilo v rámci reklamace. Celkově jsem byla velmi spokojená.

Gorenje Zlín

Dobrý den do kuchyňského studia ve Zlíně jsme šli na jistotu měla jsem jasnou představu bílou barvu v lesku. Můj manžel si ale naštěstí všiml kuchyně černé a bylo jasno byla to srdeční záležitost. Návrhu se ujala Anna Ingrová která je jedním slovem super ochotná milá a hlavně se spoustou bezva nápadů, prostě jsme spokojeni úplně se vším ještě jednou moc děkuji Grebeníčková

Gorenje Praha 7

S výběrem i kvalitou kuchyně jsem velmi spokojena. Přístup i návrh samotné kuchyně od paní Mánkove proběhl hladce a kvalitně. S nicim nebyl problém. Vše proběhlo dle mých představ a touto recenzi i děkuji studiu Prahy 7 Gorenje a samotné pani návrhářce Mankové. Petra Čadková