Přečtěte si recenze a hodnocení na kuchyňská studia Gorenje. Od roku 2014 na kuchyně Gorenje napsalo recenzi přes 170 lidí.

Seřadit podle

Gorenje Brno centrum

Vyjadřuji tímto velkou spokojenost a super komunikaci s panem Karlem Vrzáčkem. Výsledkem je pěkná a praktická kuchyňská linka vč. spotřebičů. Jednání s tímto manažerem prodejny Gorenje mohu doporučit.

Gorenje Olomouc

Vynikající spolupráce s návrhářem p. Štefkem - vstřícný maximálně! Jeho návrh nádherný. Montážní parta skvělá - rychle, precizně, lidský přístup. Jsme opravdu spokojeni.

Gorenje Jihlava

Dobrý den, minulý týden nám byla provedena montáž nové kuchyně Gorenje. Chtěli jsme kvalitní kuchyni a do studia v Jihlavě jsme šli s jasnou představou. Pan Vrzáček, který se nás ujal, vypracoval návrh, něco doporučil, něco nedoporučil a po odsouhlasení zadal do výroby. Za mne výborný přístup k zákazníkovi. Kuchyně byla dodána přesně na termín a zde bych chtěl obzvláště vyzdvihnout výkon montážníka, pana Vepřeka, který mne ohromil nejen montážní výbavou, ale hlavně svojí zručností a profesionalitou. Skutečně precizní práce, v dnešní době málo k vidění.

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Koupili jsme s manželkou tři kuchyně do investičních bytů. Krásné a praktické návrhy nám provedla paní Junková. Všechny tři kuchyně dorazily přesně v termínu. Montáž kuchyní zajistilo kuchyňské studio a navíc bylo v ceně. Na přípravu pro instalaci kuchyní nám doporučili firmu Marvan, která se s montážníkama kuchyní na všem domluvila a případné nejasnosti řešili přímo mezi sebou. Až se nám to zdá v dnešní době nemožné, ale nákupem tří kuchyní včetně výběru , příprav instalací a sestavením samotných tří kuchyní jsme věnovali s manželkou dohromady asi dvě hodiny času.

Gorenje Olomouc

Maximální spokojenost s přístupem ve studiu, kde se nám věnovala paní Petra Brkič, a následně i s vlastní realizací včetně montáže. Vše proběhlo dle dohody a v naprostém pořádku.

Gorenje Zlín

Už od začátku šlo všechno na 1*. Paní návrhářka Ingrová vše zvládla úžasně, od návrhu až po servis a poradenství. Šlo to jako po másle až po finální dohodu, kde jsme sjednali termín montáže. A ani tady to nemohlo být lepší, pan montážník přijel kuchyni namontovat dokonce o týden dříve. Práce precizní a bez chybičky. Na kuchyni jsme kladly ty nejvyšší nároky a na ničem moc nešetřili, ve finále jsme z ní ještě víc unešení než jsme čekali. Děkujeme za příjemný zážitek při zařizování kuchyně.

Gorenje Praha 7

Byla provedena výměna staré kuchyňské linky za novou, včetně spotřebičů. Vše od první schůzky u paní návrhářky v kuchyňském studiu probíhalo příjemně klientsky, ale hlavně na velice odborné a profesionální úrovni - kvalitní návrhy s možností jejich úprav, dodržování smluvených termínů, zajištění a provedení úprav přívodů elektřiny, vody a odpadu dle potřeb nové linky před její montáží. Samotná linka, včetně spotřebičů byla dodána v e smluvně domluveném termínu. Montáž linky, zapojení a zprovoznění spotřebičů bylo provedeno kvalitně, montážní parta to vše zvládla za jediný den.

Gorenje Zlín

Kuchyně byla navrhnuta ve studiu Gorenje Zlín. Pan návrhář, Filip Dohnal, byl se mnou velice trpělivý a naslouchal každému mému přání. Domluva s panem Dohnalem byla bezproblémová. Zaměření, dodání a montáž kuchyně byla velice rychlá. Můžu jenom doporučit. Díky studiu Gorenje, a také díky panu Dohnalovi, mám svou vysněnou kuchyni. Kdybych si měla znovu vybrat, kde si nechám udělat kuchyni, vybrala bych znovu Kuchyni Gorenje.

Gorenje Brno

Moc děkujeme paní Brkić za krásnou kuchyň. Její přístup byl od začátku profesionální a milý. Spolupráce na návrhu probíhala konstruktivně ke spokojenosti obou stran. Montáž pak proběhla bez problémů, maličkosti se řešily hned. S kuchyní Gorenje jsme maximálně spokojení, je prostorná a přitom je vše po ruce.

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Spolupráce s Gorenje už od první schůzky až po finální montáž probíhala podle našich představ. Paní návrhářka Junková byla profesionální i milá a ochotná zároveň a i díky tomu jsme z naší nové kuchyně nadšení :)