Přečtěte si recenze a hodnocení na kuchyňská studia Gorenje. Od roku 2014 na kuchyně Gorenje napsalo recenzi přes 170 lidí.

Seřadit podle

Gorenje Jihlava

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Spolupráce na 1*. Příjemné a profesionální jednání. Pánové, co montovali kuchyň byli moc příjemný a odvedli skvělý kus práce. S výsledkem jsem moc spokojená, rozhodně doporučuji :)

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Vše proběhlo k mé naprosté spokojenosti, od návrhu po realizaci. Přístup návrhářky skvělý, montážní parta perfektní, vše uskutečněno v termínu. I přes problémy způsobené COVIDEM a tím ztížené podmínky setkávání se, se vše povedlo skvěle.

Gorenje Brno centrum

Moc děkuji celému týmu za skvělý, příjemný a profesionální přístup jak během vytváření návrhu, tak i během montáže. Speciální poděkování patří panu Leoši Pavlasovi za původní návrh a slečně Michaele Kopecké za jeho dokončení. Byla radost s Vámi spolupracovat.

Gorenje Brno

Moc bych chtěla poděkovat za skvělou práci jak návrháři, tak montážníkům. Jsou to lidé na svých místech a práci rozumí. Páni montéři, tak to byl doslova koncert. Tak sehranou partu jsem ještě nezažila. Fakt moc díky.

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Velká spokojenost, paní Kacenakova velmi vstřícná , odborník na svém místě. Montáž i dodělávky proběhly v pohodě. S pozdravem J. Opluštil

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Dobrý den, konečně mám vysněnou kuchyň! Moc děkuji paní Jeřábkové za profesionální a trpělivý přístup, poradila a pomohla mě s výběrem celé kuchyně, ale i s elektrospotřebičů a ostatních doplňků. Montáž proběhla v naprostém pořádku a rychle. Jsem nadšená a děkuji celému týmu kuchyní Gorenje. Hana D.

Gorenje Praha 9 OC Harfa

plánování kuchyně bylo skvělé, až na pár věcí, které nebyly vyjasněné.(podle mě by v kuchyni za půl milionu neměly viset dráty a praskliny u zdi, takové nemá ani kuchyně IKEA) a úprava byla hrozná. vždycky zapomněli něco přinést. po každé další návštěvě byly na laku zjištěny vady, které odmítli uznat na základě reklamace tip: nepouštějte montážníky a nepodepisujte protokol, dokud neprozkoumáte celou kuchyň, i kdyby to trvalo hodinu na fotografiích škod, které odmítli převzít

Gorenje Brno

Děkujeme za super profesionální přístup nejen pana Vrzáčka, také za skvělé řešení kuchyňské linky, kam se promítla naše představa a nad očekávání mnohem víc. Děkujeme za lidský přístup od návrhu, přes zaměření, závoz tak i montáž.

Gorenje Zlín

Přístup p. Brkič jako návrhářky byl opravdu perfektní. Před samotnou realizací jsme vyřešili všechny problémy a také všechny požadavky. Kuchyň nejenom dobře vypadá, ale také dobře funguje. Mohu jenom doporučit.