Přečtěte si recenze a hodnocení na kuchyňská studia Gorenje. Od roku 2014 na kuchyně Gorenje napsalo recenzi přes 170 lidí.

Seřadit podle

Gorenje Jihlava

Rád bych předal zkušenost s kuchyní gorenje, která byla namontovaná v květnu. Hned po měsíci bohužel nahlášena reklamace. Po dalším měsíci druhá. Dodnes nevyřešeno. Na maily sice odpovídají neustálou omluvou, ale reklamace dodnes nevyřešena. Společnost gorenje nedoporučuji!!!!!!!!!!!

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Profesionální přístup se zkušeným poradenstvím návrhářky Kristýny Junkové. Plánování podle našich představ, zohlednění našich potřeb, více než skvělá cenová kalkulace. Termín dodání dodržen, kvalita kuchyně na vysoké úrovni. Určitě doporučuji.

Gorenje Brno

Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat interiérové návrhářce Bc. Michaele Kopecké za velmi milé jednání , trpělivost s našimi požadavky při navrhování kuchyně a profesionální přístup. Vřele doporučuji.

Gorenje Jihlava

Chtěla bych vyzdvihnout práci dvou pracovníků s.Podolské a manažera kuchyní p. Vrzáčka v Gorenje Jihlava, jejich přístup k zákazníkům je profesionální a příjemný. Na všechny otázky různých typů jsme dostali fundovanou a odbornou odpověď. Píši toto před termínem dodání a montáží.

Gorenje Jihlava

Chtěla bych vyzdvihnout práci dvou pracovníků v Gorenje Jihlava, jejich přístup k zákazníkům je profesionální a příjemný. Na všechny otázky různých typů jsme dostali odpověď. Píši toto před termínem dodání a montáží.

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Objednal jsem si kuchyň od kuchyňské společnosti Gorenje Praha 2. S celkovou obsluhou jsem byl zcela spokojen od začátku do konce. Zejména jsem zjistil, že paní Kacenaková je velmi nápomocná při navrhování různých otázek týkajících se designu kuchyně. Byla velmi přístupná a lidská a vždy byla k dispozici pro řešení mých dotazů, ať už e-mailem nebo osobně. Dodávka kuchyně proběhla včas a byla nainstalována během jediného dne.

Gorenje Zlín

Kuchyni jsem začala řešit ve studiu ve Zlíně s p. Ingrovou s velkým předstihem, dům byl v první třetině výstavby. Paní Ingrová byla velmi ochotná, nic nebylo problém, poradila si i s mým přáním atypické lavice u výběžku kuch.linky a doporučila skleněný obklad za linku, což dodalo celé kuchyni nádech vyjímečnosti. Prostor nebylo možné předem zaměřit, naší vinou ( jinak usazené francouzské okno) měl pan montážník velký problém, jak dostat skříňku šíře 60cm do otvoru 50cm :-) :-(. Ale poradil si skvěle. Na kuchyni bych nic neměnila. Vybrat si Gorenje jako kvalitu za dostupnou cenu byl dobrý záměr.

Gorenje Jihlava

Kuchyně Gorenje po 2 měsících. Nafouknutá dvířka, rozlepená skříňka. Cena 242 000kc.

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Podle recenzí jsem zjistil, že mistr světa v kuchyních je Kristýna Junková Janatová. Tak jsem jí zavolal a za 3 dny byl ve studiu. Za hodinku vše dohodnuto. Vše klaplo v dohodnutých termínech. Flexibilita ve variantách a změnách úchytů, komunikace super. Montáž byla za jeden den. Montážníci super, ochotní, makáči. Kuchyně je super. Velká spokojenost. Potvrzuji tedy že Kristýna Junková Janatová ze studia na Vinohradské je mistr světa v kuchyních a doporučuji !

Gorenje Jihlava

Po návštěvě několika kuchyňských studií jsme se rozhodli pro studio Jihlava. Původní náš vlastní návrh vzal celkem rychle za své, když jsme konfrontovali vystavenou linku s naším prostorem pro linku. Slečna Podolská nám srozumitelně vysvětlila výhody vaření "do prostoru", tj na ostrůvku a s přihlédnutím, že při práci v kuchyní vidíte do zahrady a nemusíte koukat do zdi bylo rozhodnuto. Dodání proběhlo až na malý detail v pořádku a montér pan Malý i Jelínek byli profíci. Zvažovali jsme u ostrůvku prostor pro sezení. S odstupem času musím konstatovat, že je to asi nejvyužívanější část kuchyně.