Přečtěte si recenze a hodnocení na kuchyňská studia Gorenje. Od roku 2014 na kuchyně Gorenje napsalo recenzi přes 170 lidí.

Seřadit podle

Gorenje Praha 9 OC Harfa

Kuchyňská linka Gorenje splnila má očekávání. Návrh kuchyně i zaměření byly bez problémů. Montáž proběhla hladce, s výjimkou menšího nedorozumění ohledně poličky s paní návrhářkou. Nicméně kuchyně je funkční a bezvadná. Celkově jsme spokojeni s výsledkem a doporučujeme pro kvalitu a služby.

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Kuchyňská linka překonala očekávání. Design je dokonalý a plně odpovídá našim potřebám, zejména díky rohovému dřezu, který jsem si přála. Spolupráce s návrhářkou paní Kačeňákovou byla bezproblémová a profesionální. Montážní tým pracoval rychle a precizně. Jsem nadmíru spokojená s výsledkem. Doporučuji každému, kdo hledá kombinaci skvělého designu a kvalitního servisu.

Gorenje Praha 7

Kuchyňská linka splnila očekávání. Skvělý návrh od paní Ježdíkové a precizní montáž. Bohužel, při instalaci chyběla lednice, avšak byla rychle dodána. Celkově velká spokojenost s servisem a výsledkem. Doporučuji pro kvalitní služby a flexibilitu.

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Kuchyňská linka překonala očekávání. Do takto malého prostoru se vešlo vše co jsem potřeboval. Perfektní.

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Vše bylo perfektní od návrhu kuchyně až po montáž. Vše k naší spokojenosti. Děkujeme.

Gorenje Hradec Králové

Moje druhá kuchyně, v porovnáním se studiem, které mi navrhovalo starou kuchyň, nemám co vytknout. Pan Drahoňovský z hradeckého studia své práci opravdu rozumí, má cit pro detail, umí kombinovat a hlavně naslouchat přání zákazníka. Montáž proběhla v termínu, bez větších problémů. Zjištěny poškozený díl ihned reklamován a výměněn. Celkově hodnotím 5*.

Gorenje Brno

Chceme upřímně poděkovat za kuchyni snů. Vše v pořádku, paní Kotalová byla vstřícná, vše proběhlo na jedničku. Montážní parta bezvadná. Můžeme jen doporučit !!

Gorenje Brno

Máme již třetí kuchyň od Gorenje. Vždy proběhlo vše bez problému. Kuchyň má větší šmrnc než od firmy Hanák. Jsme spokojeni.

Gorenje Brno

Návrhářka paní Ticha byla vstřícná, poradila, doporučila i spotřebiče. Technicky kuchyne zvládnutá na jedničku. Realizace proběhla rychle, montážníci měli i přezůvky. Velká spokojenost.

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Od návrhu kuchyně až po samotnou montáž vše v pořádku a bez problémů. Pokud budu realizovat další novou kuchyň tak se určitě vrátím.