Přečtěte si recenze a hodnocení na kuchyňská studia Gorenje. Od roku 2014 na kuchyně Gorenje napsalo recenzi přes 170 lidí.

Seřadit podle

Gorenje Ostrava

Chtěla bych tímto poděkovat studiu Gorenje za jejich skvěle odvedou práci a přístup k zákazníkovi, jak v přípravě návrhů,instalaci, tak i v řešení drobných problémů. Kuchyni nám navrhla paní Bučková. Cením si jejího profesionálního přístupu, byla vždy milá, vstřícná a ochotná řešit veškeré změny, se kterými jsem přišla. Velké poděkování patří i dvojici montážních techniků p. Vrchotovi a p. Řehákovi za perfektní a kvalitně odvedenou montáž.

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Ve studiu velice příjemní a profesionální, návrh kuchyně od paní Junkové, viz foto kuchyně. Servis v termínu, rychle provedeno. V případě kdy jsem reklamoval drobné chyby, jejich reakce adekvátní a opravili je.

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Kuchyně Gorenje můžeme jen doporučit. Zejména úžasnou návrhářku Kristýnou Junkovou, která je neskutečně rychlá a vstřícná. Vytvoření návrhu přesně podle našich představ nebyl pro paní Junkovou žádný problém. Pomohla nám s výběrem materiálu a ideálním rozmístěním. S finální kuchyní jsme nadmíru spokojeni.

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Kuchyni jsme objednali u Gorenje, s výběrem nám pomohla Kristina Junkova. Mohu říct, že ona miluje a zná svou práce. Kuchyně vypadá stejně jako na obrázku . Instalatéři byli také skvělí. Díky moc za dobře odvedenou práci!

Gorenje Praha 8

Prošli jsme hodně kuchyňských studií a na doporučení kamaráda jsem vyrazil do kuchyňského studia na Praze 10. Jednání a komunikace naprostá spokojenost. Paní Černá, která dělala se mnou návrh kuchyně mi hodně pomohla a poradila. To jinde když jsem se ptal tak to bylo strohé a bez zaujmu o zákazníka. Montáž proběhla jak bylo nasmlouvané a také ve vysoké kvalitě. Pan montér naprostá spokojenost, velice šikovný . Za mne můžu jen doporučit.

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Jsem docela spokojen s tímto kuchyňskím studiem Gorenje. Paní Eva Kačeňáková je profesionálka a navrhlá idéalní kuchyň. Manželka teď říká, že by v dalším bytu pořidila stejnou. Montaž probehla teměř bez problemů a s dodržovaním termínů.

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Velmi pozitivně hodnotím práci designérky paní Evy Kačeňákové. Vysoce odborně a trpělivě vyřešila moje atypické požadavky, dala mně řadu dobrých doporučení, věnovala mne spoustu času při konzultacích ve studiu. S velkým nasazením koordinovala termíny výroby i dodávky spotřebičů. Byla velmi vstřícná při časování montáže, dokonale zorganizovala její dokončení a celé předání zakázky. Velká profesionálka, technicky zdatná, proklientsky orientovaná a navíc i velmi příjemná. Velmi dobrý pocit mám též z technika pana Kalvody, který na závěr připojoval spotřebiče na sítě. Ochotně odstranil řadu nedodělků montáže svých kolegů, což nepochybně neměla být jeho role. Velmi znalý, zručný a ohleduplný.

Gorenje Praha 2 Vinohradská

S kuchyňským studiem Gorenje na Praze 2 jsem velmi spokojená. Přišla jsem s určitou představou, jak by kuchyň asi měla vypadat a paní návrhářka Eva Kačeňáková navrhla vše dle mých představ a vybrala materiály k mé naprosté spokojenosti. Z konečného výsledku jsem opravdu nadšená, paní návrhářce patří moje upřímné poděkování. Velké díky patří i všem ostatním, kteří se na realizaci podíleli. Montážní četa byli naprostí profíci, rychlí, precizní a odvedli kvalitní práci. Toto kuchyňské studio mohu rozhodně doporučit.

Gorenje Praha 7

Byla jsem moc spokojená s přístupem paní návrhářky, byla velice milá a ochotná a věnovala mi spoustu času. Kuchyni navrhla k mé naprosté spokojenosti. Byť se vyskytla potřeba výměny dvířek po montáži (neboť byla nepatrně poškrábaná), vše se bez problémů vyřešilo v rámci reklamace. Celkově jsem byla velmi spokojená.

Gorenje Zlín

Dobrý den do kuchyňského studia ve Zlíně jsme šli na jistotu měla jsem jasnou představu bílou barvu v lesku. Můj manžel si ale naštěstí všiml kuchyně černé a bylo jasno byla to srdeční záležitost. Návrhu se ujala Anna Ingrová která je jedním slovem super ochotná milá a hlavně se spoustou bezva nápadů, prostě jsme spokojeni úplně se vším ještě jednou moc děkuji Grebeníčková