Přečtěte si recenze a hodnocení na kuchyňská studia Gorenje. Od roku 2014 na kuchyně Gorenje napsalo recenzi přes 170 lidí.

Seřadit podle

Gorenje Jihlava

Po návštěvě několika kuchyňských studií jsme se rozhodli pro studio Jihlava. Původní náš vlastní návrh vzal celkem rychle za své, když jsme konfrontovali vystavenou linku s naším prostorem pro linku. Slečna Podolská nám srozumitelně vysvětlila výhody vaření "do prostoru", tj na ostrůvku a s přihlédnutím, že při práci v kuchyní vidíte do zahrady a nemusíte koukat do zdi bylo rozhodnuto. Dodání proběhlo až na malý detail v pořádku a montér pan Malý i Jelínek byli profíci. Zvažovali jsme u ostrůvku prostor pro sezení. S odstupem času musím konstatovat, že je to asi nejvyužívanější část kuchyně.

Gorenje Brno

O značce Gorenje jsem měla povědomí delší dobu a považuji ji za kvalitní. Před rozhodnutím o kuchyni jsem si udělala průzkum známých značek a nakonec mi s návrhem padla do noty paní Veronika Kotálová z IC SOHO. K rozhodnutí o nové kuchyni od firmy Gorenje mi pomohli i realizace a inspirace na webových stránkách a návštěva kuchyňského studia.

Gorenje Jihlava

S realizací naší kuchyně ve studiu Gorenje Jihlava jsme byli velmi spokojeni. Výborná spolupráce se slečnou Kateřinou Podolskou, byla ochotná a trpělivá. Návrh byl téměř dle našich představ. Jednalo se pouze o malé odchylky v provedení vrchních skříněk, které v nestandardních rozměrech nebylo možné vyrobit. Montáž kuchyně byla provedena panem Jelínkem profesionálně, rychle a precizně, včetně doladění drobných nedostatků návrhu.

Gorenje Brno

Gorenje Jihlava

S přípravou a realizací naší kuchyně ve studiu Gorenje Jihlava jsme byli spokojení - paní Podolská byla přijemná a vstřícná, při realizaci pouze drobné zádrhele, které byli ochotně napraveny. Kuchyně se nám moc líbí a podle mého názoru velmi dobrá kvalita zpracování za slušné peníze.

Gorenje Jihlava

S přípravou návrhu rekonstrukce kuchyně v kuchyňském studiu Gorenje Jihlava jsem byla velmi spokojená. Konkrétně se slečnou Kateřinou Podolskou se mi spolupracovalo výborně. Byla velice trpělivá, i když jsme návrh několikrát změnili z důvodu mojí nerozhodnosti. Objednávka byla dodána v termínu na kterém jsme se domluvili. Také montážník pan Pavel Jonák provedl celou montáž profesionálně . Výsledkem je krásná a praktická kuchyně přesně podle mých představ.

Gorenje Jihlava

Bohužel studio Gorenje v Jihlavě vůbec nedoporučuji a to hlavně kvůli návrhářce Podolské. Slečna naprosto bez nápadu, co si zákazník sám vymyslí to našupe do návrhu. Pak vám vyjede fakturu na 240 000kc a světe div, když to přijede technik namontovat tak spousta věcí dle návrhu technicky nelze provést. Takže na místě vám zmeni celou dispozici kuchyně, řeknou že si to návrhářka ASI neuvědomila a dál se s vámi nikdo nebaví. Peníze maji na učtě už před montáží takže s nimi nezmůžete nic. Jinak kuchyně co se týče materiálu a provedeni fajn. Jen pozor na Podolskou!!!!!

Gorenje Brno

Při hledání dodavatele naší nové kuchyně se vše změnilo po návštěvě kuchyňského studia Gorenje v Brně (SOHO). Přístup pana Karla Vrzáčka z tohoto studia byl vstřícný, empatický a po stránce návrhu kuchyně velmi profesionální. Již po první návštěvě nám bylo jasné, že jsme našli dodavatele naší kuchyně. Vše proběhlo dle plánu a našich požadavků. Celý tým pracoval pod vedením pana Vrzáčka. S návrhem, montáží a kvalitou dodané kuchyně (včetně spotřebičů Gorenje) jsme velmi spokojeni. Dodávka a montáž proběhla v dohodnutých termínech bez nedodělků a reklamací. Tým Karla Vrzáčka a kuchyni Gorenje doporučujeme všem, kteří se rozhodnou pro novou kuchyni.

Gorenje Brno

Máme kuchyn od Gorenje-Brno kterou nám sestavovala p.Kotálová,je to nesmírně milá a ochotná paní která nám vyhověla s jakoukoli dodatečnou přeměnou kterou vždy s ochotou přapracovala.Je trpělivá při vysvětlování a předkládání nabídek materiálů a různých kombinací a výsledkem je velmi pěkná sestava podtržená skvělou prací montážníků p.Holomčíka a p.Příhody,kteří jsou také chlapíci na svém místě-více takových.Poděkování také zaslouží celému vedení firmy,které se ctí zvládli těžkou chvilku a přistoupili k zákazníkům a dali dohromady realizace kuchyní i když se spožděním které ale nebylo jejich vinnou.Díky VŠEM SKVĚLÁ PRÁCE Milan Kratochvíl

Gorenje Praha 22 Uhříněves

S kuchyňským studiem jsme byli maximálně spokojeni. Po zaměření prostoru jsme museli návrh poupravit, ale návrhář pan Janák byl velmi ochotný a výsledek je parádní. Montáž kuchyně proběhla dokonce o 2 týdny dříve než byl původní termín, takže jsme byli opravdu příjemně překvapeni.