Přečtěte si recenze a hodnocení na kuchyňská studia Gorenje. Od roku 2014 na kuchyně Gorenje napsalo recenzi přes 170 lidí.

Seřadit podle

Gorenje Brno

Dobry den :) Rada by som uverejnila recenziu na brnenske kuchynske studio Gorenje - konkretne pobocku v Modricich. Venoval sa nam interierovy navrhar pan Daniel Macik, ktoremu by som sa touto cestou rada podakovala za jeho skvele napady a konecny navrh, ktory naplnil presne nase predstavy. Porfesional na svojom mieste a aj ludsky prijemny clovek, ktory nam vysiel v ustrety a odpovedal na vsetky nase dotazy. Taktiez sa chcem podakovat montaznikom, ktori boli rychli a zaroven velmi precizni. Kuchyna je nadherna :) Dakujeme moc

Gorenje Zlín

Kuchyně Gorenje byla jasná volba. Viděli jsme podobnou jako jsme chtěli v časopisu. S návrhem a realizací nám ochotně a profesionálně pomohla designérka Anna Ingrová. Její přístup bychom rádi vyzdvihli, byla radost s ní spolupracovat. S montáží byly drobné problémy, reklamovali jsme dvířka a dřez. Kuchyň je ale krásná, maximalne funkční a je radost v ní vařit. Studio Gorenje rádi doporučujeme.

Gorenje Zlín

Studio Gorenje ve Zlíně naprosto jednoznačně doporučuji. Navštívila jsem více kuchyňských studií, měla i návrh od stolaře. Po návštěvě kuch. studia Gorenje ve Zlíně, kde se mě ujala paní designérka Anna Ingrová--její vizualizace nakonec zvítězila. Konzultace s paní návrhářkou byla vysoce profesionální ,za to jí velice děkuji a určitě všem doporučuji. Dnes mám nádhernou a kvalitní kuchyni ve které je úžasné vařit. Renata z Kostelce u Zlína

Gorenje Brno

S kuchyní jsme velmi spokojeni. Především také s návrhem a vizualizací, který nám vytvořila designérka Michaela Kopecká ve studiu Gorenje Brno. Vlastní montáž byla též provedena profesionálně . Vřele doporučuji, Komárek

Gorenje Brno

Jsem spokojená s mojí novou kuchyní,velice mi pomohl pan Karel Vrtáček,jemu dík a montáž úplně suprová

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Se službami studia (především paní návrhářky) jsme byli velmi spokojeni. Kuchyni máme v podkrovním bytě a celý prostor je poměrně atypický, takže jsme hledali někoho s dlouholetými zkušenostmi. Na realizaci kuchyně je vidět profesionální přístup a zkušenosti. Služby studia můžeme jedině doporučit.

Gorenje Brno

Dobrý den, ráda bych poděkovala paní Veronice Kotálové za pomoc s návrhem a vytvoření vizualizace naší nové kuchyně. Paní Kotálová je velice příjemná, hodná a profesionální, se vším nám poradila a vyšla nám vstříc. Kuchyň je podle našich představ, je krásná a je maximálně využit její prostor. S montáží jsme byli také spokojeni. I když při montáži nastaly nějaké komplikace, v co nejkratší lhůtě byly vyřešeny. Co se týče reklamací, vyřízeno rychle a bez problémů. Spotřebiče máme též značky Gorenje a super. Celkově jsme se společností Gorenje velice spokojeni a dále doporučujeme. Ještě jednou velké DÍKY!

Gorenje Brno

V létě jsem si u firmy Gorenje objednala novou kuchyni. Od začátku jsem byla ,jak s přístupem návrháře pana Vrzáčka přímo nadšena, stejně tak i s prací pana Pospíšila, pana Malého a všech ostatních. I když při montáži nastaly nečekané problémy, všichni se snažili, aby vše proběhlo v daném termínu a ve vynikající kvalitě. S kuchyní i spotřebiči jsem velmi spokojená a navíc jsem poznala spoustu úžasných lidí, kteří své práci rozumí a vždy se snaží vyjít klientům vstříc. Ještě jednou všem děkuji a všem tuhle firmu doporučuji. Mullerová Jiřina.

Gorenje Liberec

Dobrý den, děkuji celému studiu za vynikající spolupráci při výběru naší kuchyně do nového domu. Velmi jsme byli spokojeni s návrhářkou paní Špačkovou, a samozřejmě s montáží pana Adama Nováka a jeho kolegy, kteří jsou profesionály ve všech směrech. Studio Gorenje Liberec můžu vřele doporučit, pracují tam kvalifikovaní odborníci S pozdravem Denisa Tací Turnov.

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Byla jsem moc spokojena s návrhářkou paní Junkovou. Byla to moc milá spolupráce. Ve všem mi dobře poradila. Kuchyň vypadá krásně, přestože je malinká. Maximálně se využil prostor. Mám např . úchytky uprostřed skříňkových dveří - to jsou takové detaily, které Vás nenapadnou, návrhář má ale zkušenost a nakonec je díky tomu výsledný efekt perfektní. Moc děkuji za vše a doporučuji!