Seřadit podle

Gorenje Zlín

Dobrý den do kuchyňského studia ve Zlíně jsme šli na jistotu měla jsem jasnou představu bílou barvu v lesku. Můj manžel si ale naštěstí všiml kuchyně černé a bylo jasno byla to srdeční záležitost. Návrhu se ujala Anna Ingrová která je jedním slovem super ochotná milá a hlavně se spoustou bezva nápadů, prostě jsme spokojeni úplně se vším ještě jednou moc děkuji Grebeníčková

Gorenje Zlín

Chtěli jsme kuchyni do nového domu, ale bohužel jsme začali vše řešit až při samotné stavbě. Při samotném návrhu proto paní Ingrová rozpracovala několik variant, abychom mohli projít možné dodatečné úpravy se stavební firmou. Díky perfektní průběžné komunikaci ze strany kuchyňského studia byla kuchyně samotná jednou z nejméně problematických částí novostavby. Finální návrh se nám s manželkou velmi zamlouvá velkým množstvím snadno dostupných úložných prostor. Přestože realizace probíhala v době, kdy po covidu byly normální čekací lhůty na spotřebiče i půl roku, proběhlo dodání bez jakýchkoli komplikací. Domluva s montážníky byla také bezproblémová. Celkově mohu kuchyně Gorenje jen doporučit.

Gorenje Zlín

S kuchyní jsme naprosto spokojeni, celkový průběh od návrhu až po montáž byl naprosto profesionální.

Gorenje Zlín

Kuchyni ze studia Gorenje ve Zlíně máme už rok a jsme plně spokojeni. Přístup paní Švachové byl vstřícný a profesionální, splnil všechny naše představy. Rovněž práce techniků byla precizní. Děkujeme.

Gorenje Zlín

Naši kuchyň ve studiu Gorenje ve Zlíně jsme realizovali s paní Annou Ingrovou. S přístupem jsme byli velice spokojeni, byla milá a ochotná vyřešit všechny naše požadavky. Měli jsme možnost komunikace jak osobní, tak v případě potřeby telefonické. Díky ní jsme kuchyň doladili přesně podle našich představ. V kuchyňském studiu jsme si mohli vše vklidu prohlédnout. Po schůzce jsme měli čas na rozmyšlenou. Všechny domluvené termíny byly dodrženy a montáž proběhla bez jakýchkoliv potíží. Kuchyň používáme půl roku a vše je v naprostém pořádku. Byli jsme velice spokojeni a kuchyně Gorenje můžeme vřele doporučit.

Gorenje Zlín

Přidávám se zde k pozitivním recenzím s kuchyní Gorenje. Vybírala jsem z velkého množství kuchyňských studií, ale protože jsem měla vysněnou kuchyň ve stylu anglického venkova, tak až ve studiu Gorenje Zlín mi padla do oka právě tato kuchyň. Přístup návrhářky paní Ingrové byl skvělý, návrh jsme společně upravovaly až do dokonalé podoby a s výsledkem jsem moc spokojena. Ať už se jednalo o velký ostrůvek nebo o psací tabuli na boku lednice, vše dokázala splnit. Montáž probíhala pod taktovkou precizního a šikovného pana Habáně a opravdu jsem neměla co vytknout.

Gorenje Zlín

Rekonstrukce naší kuchyně, realizovaná prostřednictvím Kuchyňského studia Gorenje ve Zlíně proběhla na výbornou. Počínaje konzultacemi a návrhem díky p. Švachové, až po vlastní realizaci díky profesionální práci servisních techniků. Vážíme si ochoty, vstřícného jednání a přesného dodržení všech dohodnutých lhůt a termínů. "

Gorenje Zlín

S návštěvou studia a hlavně s návrhářkou paní Švachovou, jsem byla velice spokojená. Milé, vstřícné a ochotné jednání bylo vždy na místě. Vytvořila pro mne mou vysněnou kuchyň. Všem vřele doporučuji.

Gorenje Zlín

S návrhem kuchyně jsme byli velmi spokojeni, paní návrhářka Švachová je velmi ochotná, kdykoli k dispozici. Realizace proběhla také bez problémů. Děkujeme.

Gorenje Zlín

Tímto bych chtěla poděkovat studiu Gorenje Zlín, za sestavení kuchyně na míru. Vše proběhlo nad míru mého očekávání. Chtěla bych vypíchnout profesionální a nadstandartní přístup návrhářky slečny Ingrové, která nejen, že vám představí možnosti a nabídku studia Gorenje, ale vše vysvětlí a poradí pokud si člověk není plně jist svým výběrem. Následná kooperace s montážníky a samotná montáž proběhla bez problému, rychleji než bylo slíbeno. Můžu vřele doporučit Gorenje Zlín a návrhářku slečnu Ingrovou.

Studio

Dodavatel

Kuchyně Gorenje

Název firmy Gorenje Zlín
Adresa Retail park Centro
budova č.p. 1205
Zlín - Malenovice
763 02
Kontaktní informace 770 111 006
info@kuchynskastudia.cz
https://kuchynskastudia.cz/
Hodnocení firmy
98%
Počet recenzí 26 recenzí

Zašlete dotaz studiu Gorenje Zlín

Minimálně 9 znaků, může obsahovat 0-9 ()/._+ a mezeru