Seřadit podle

Gorenje Praha 9 OC Harfa

Vše proběhlo v pořádku.

Gorenje Praha 9 OC Harfa

Návrh od paní Velkové a montáž kuchyně na míru proběhly bez problémů. Jednou drobnou vadou bylo nedodání dvou spotřebičů, avšak byly rychle doplněny. Celkově jsem velmi spokojena s výsledkem. Kuchyň na míru přesně odpovídá mé potřebě a estetickým preferencím.

Gorenje Praha 9 OC Harfa

Kuchyňská linka Gorenje splnila má očekávání. Návrh kuchyně i zaměření byly bez problémů. Montáž proběhla hladce, s výjimkou menšího nedorozumění ohledně poličky s paní návrhářkou. Nicméně kuchyně je funkční a bezvadná. Celkově jsme spokojeni s výsledkem a doporučujeme pro kvalitu a služby.

Gorenje Praha 9 OC Harfa

Dle dohody s paní Slobodzianovou proběhlo tak jak bylo domluveno. Při samotné montáži jsme museli improvizovat a přemístit dvě vysoké skříně jinam, jelikož bylo na poslední chvíli změněno umístění bojleru na vodu panem instalatérem. Montážní parta udělala co bylo třeba. Nemám výhrad.

Gorenje Praha 9 OC Harfa

Spolupráce s návrhářkou paní Slobodzianovou byla vyloženě skvělá a snažila se nám vše vysvětlit a se vším poradit. Nemohla jsem si vybrat lépe. Doporučuji kde jen můžu.

Gorenje Praha 9 OC Harfa

Nemohu být spokojenější s rozhodnutím vybrat si kuchyň od Gorenje, zejména z jejich studia v OC Harfa. Přístup, odbornost a kombinace designu a praktičnosti v návrhu překonaly ostatní dodavatele kuchyní. Paní Slobodzianová nejenže projevuje vášeň pro svou práci, ale také dokáže s návrhem kouzlit a nejde jí jen o to jednoduše poskládat kusy dohromady a prohlásit, že "kuchyň je hotová". Poskytla nám cenné rady, navrhla, jak skloubit různé prvky, a výsledek předčil naše očekávání. Rozhodně doporučuji. Kladné body zahrnují kvalitu kuchyně ve všech aspektech, rychlou a kvalitní montáž, dodržení všech termínů a vynikající přístup, ochotu a kvalitu návrhu.

Gorenje Praha 9 OC Harfa

Gorenje Praha 9 OC Harfa

Za mě nejlepší rozhodnutí, že jsme si mohli vybrat kuchyň v Gorenje - konkrétně ve studiu u OC Harfa. Přístup, znalosti, designová a praktická stránka samotného návrhu převyšovala ostatní dodavatele kuchyní. Je vidět, že to paní Slobodzianovou baví a dokáže si s návrhem pohrát a ne to jen poskládat vedle sebe a říct: ,,kuchyň je hotová´´. Dokázala nám ve všem poradit, říct jak některé věci zkombinovat a výsledek byl přesně takový, jaký jsme očekávali. DOPORUČUJI. Plusy: + Kuchyň je kvalitní (VE VŠECH OHLEDECH) + montáž proběhla rychle a kvalitně + dodržení všech termínů + přístup, ochota a kvalita návrhu

Gorenje Praha 9 OC Harfa

Skvělá spolupráce s návrhářkou paní Velkovou. Příprava prací před samotnou montáží : elektroinstalace, zednické práce a pokládka dlažby rychlá a kvalitní. Montáž linky za jeden den , super . Naprostá spokojenost od návrhu až po samotnou montáž linky . Můžeme jen doporučit. Maminka má svoji kuchyň snů a hlavně praktickou. Nezbývá než poděkovat paní Velkové a chlapům za návrh kuchyně a chlapům co od montáže .

Gorenje Praha 9 OC Harfa

Velká spokojenost s profesionální prací montážních techniků. S návrhářkou paní Slobodzianovou jsme řešili několik problémů při návrhu a vždy přišla s vlastním řešením. Proaktivně nabízela vlastní návrhy a nápady. Menší problém s termínem montáže, který nám paní návrhářka slibovala a nebyl dodržen. Nicméně doporučujeme, protože kuchyně vypadá krásně.

Studio

Dodavatel

Kuchyně Gorenje

Název firmy Gorenje Praha 9 OC Harfa
Adresa Českomoravská 2420/15a
Praha 9
19093
Kontaktní informace 770 111 006
harfa@kuchynskastudia.cz
https://kuchynskastudia.cz
Hodnocení firmy
97%
Počet recenzí 52 recenzí

Zašlete dotaz studiu Gorenje Praha 9 OC Harfa

Minimálně 9 znaků, může obsahovat 0-9 ()/._+ a mezeru