Seřadit podle

Gorenje Praha 9 OC Harfa

S paní návrhářkou Slobodzianovou jsme realizovali celkem tři kuchyně Gorenje a byli jsme nadšeni její profesionalitou, vstřícným přístupem a nápady. Velmi dobře nám poradila, rychle se zorientovala v našich preferencích a vše ochotně ukázala ve studiu a vysvětlila, byla vždy k dispozici telefonicky i na osobní schůzce, a poradila si i s atypickým půdorysem. S výsledkem jsme nadmíru spokojeni a opravdu moc děkujeme, díky Vám byla zkušenost s realizací kuchyní od Gorenje naprosto perfektní!

Gorenje Praha 9 OC Harfa

plánování kuchyně bylo skvělé, až na pár věcí, které nebyly vyjasněné.(podle mě by v kuchyni za půl milionu neměly viset dráty a praskliny u zdi, takové nemá ani kuchyně IKEA) a úprava byla hrozná. vždycky zapomněli něco přinést. po každé další návštěvě byly na laku zjištěny vady, které odmítli uznat na základě reklamace tip: nepouštějte montážníky a nepodepisujte protokol, dokud neprozkoumáte celou kuchyň, i kdyby to trvalo hodinu na fotografiích škod, které odmítli převzít

Gorenje Praha 9 OC Harfa

Kuchyni Gorenje jsme zakoupili v OC Harfa, Praha 9, k naší jednoznačné spokojenosti. Děkujeme pí. Velkové, která od prvního jednání byla velice milá, vstřícná a veskrze profesionální a vždy ochotná poradit. Její rady byly vždy k naší spokojenosti. Kuchyni již krátce používáme a jsme velmi spokojeni. Děkuji a mohu jen doporučit.

Gorenje Praha 9 OC Harfa

Dobrý den, kuchyni jsme sháněli na poslední chvíli. Ve Studiu Gorenje jako jediní byli schopni nám dodat kuchyni včas. Provedení je velmi kvalitní. Návrh a design velmi povedený. Přístup personálu velmi profesionální. Montáž nebyla jednoduchá, ale nakonec se vše zvládlo a dotáhlo. Kuchyně je krásná, kvalitní a uživatelsky přívětivá. Spolupráci velmi doporučuji.

Gorenje Praha 9 OC Harfa

Our experience with Mrs. Macourkova has been really great. We got the kitchen exactly we imagined.It was really easy to reach Mrs Alena. Since we dont know czech so it was bit difficult to talk to installation guys but fortunately Mrs Alena took care of it end to end and she talked with the installation guys on behalf of us and helped us to get the electricity and pipe movements on time. And the kitchen is excellent, same as what you would imagine and design. Highly recommended kitchen studio.

Gorenje Praha 9 OC Harfa

Velice chválím a doporučuji práci paní Macurkové z pobočky OC Harfa Praha 9. Paní Macurková odvedla velice precizní práci. Je vidět, že ji práce baví. Vícero takových milých lidí. Byla jsem spokojená i s montáží kuchyně. Rychle a čistě odvedená práce. Velice děkuji Košková Monika

Gorenje Praha 9 OC Harfa

Celkově jsme byli velmi spokojeni, počínaje návrhem a velmi profesionálním a vstřícným přístupem paní Ing. Arch. Macourkové, přes dodání kuchyně před smluvním termínem, až po montáž. Zejména oceňujeme praktické a odborné rady paní Macourkové, které se ukázaly jako velmi cenné. Nyní zbývá vyřešit posun myčky, kterou zástupci firmy ochotně řeší a naše spokojenost bude maximální.

Gorenje Praha 9 OC Harfa

V kuchyňském studiu se mě ujala návrhářka paní Ing. Macourková, která velmi dobře odhadla a "přečetla" moji představu o nové kuchyňské lince v novostavbě. Návrh jsme vyladili po třech schůzkách k mojí naprosté spokojenosti. Oceňuji zejména ochotu, profesionální přístup, cenné rady a informace, které Vás nenapadnou řešit, ale jsou důležité pro konečný výsledek bez kompromisů. Studio dodává výhradně zn. Gorenje. Studio účtuje poplatek za montáž vlastních spotřebičů. Dodání a montáž linky proběhly dříve než bylo původně odhadováno. Montáž proběhla zcela bez mé účasti v době mé dovolené (nebylo v původním plánu, všechno bylo v pořádku).Kuchyňské studio mohu doporučit.

Gorenje Praha 9 OC Harfa

Dobrý den, touto cestou bychom chtěli maximálně poděkovat a pochválit firmu Gorenje. Od Paní Macourkové, která se nám s úsměvem věnovala v kanceláři, až po chlapy z výroby. Skvělý přístup, na všech stranách i s ochotou pomoct. Kuchyně jako taková je naprosto bez chyby, vše sedí jak má. Jen jestli bych něco vytkla, tak složení kuchyně dělal sám jeden truhlář a to od rána 8h do rána 01:30h v noci. Byl to dost náročný den. Popravdě jsme očekávali minimálně 2 pány s prací max do 17h. Jinak moc doporučujeme!

Gorenje Praha 9 OC Harfa

Ráda bych touto cestou poděkovala celému týmu za realizaci kuchyně. Velmi jsem ocenila pomoc návrhářky paní Slobodzianové, která si dokázala poradit s atypickým půdorysem, děkuji moc za Vaše rady a výsledný návrh! Termín dodání byl také dodržen a montážní parta Tomáše Frölicha byla prostě skvělá:-) Ještě jednou Vám všem velký dík, pět hvězdiček je pro Vás málo, jste opravdoví profesionálové!!!

Studio

Dodavatel

Kuchyně Gorenje

Název firmy Gorenje Praha 9 OC Harfa
Adresa Českomoravská 2420/15a
Praha 9
19093
Kontaktní informace 770 111 006
harfa@kuchynskastudia.cz
https://kuchynskastudia.cz
Hodnocení firmy
97%
Počet recenzí 40 recenzí

Zašlete dotaz studiu Gorenje Praha 9 OC Harfa

Minimálně 9 znaků, může obsahovat 0-9 ()/._+ a mezeru