Seřadit podle

Gorenje Praha 7

Byla jsem moc spokojená s přístupem paní návrhářky, byla velice milá a ochotná a věnovala mi spoustu času. Kuchyni navrhla k mé naprosté spokojenosti. Byť se vyskytla potřeba výměny dvířek po montáži (neboť byla nepatrně poškrábaná), vše se bez problémů vyřešilo v rámci reklamace. Celkově jsem byla velmi spokojená.

Gorenje Praha 7

S výběrem i kvalitou kuchyně jsem velmi spokojena. Přístup i návrh samotné kuchyně od paní Mánkove proběhl hladce a kvalitně. S nicim nebyl problém. Vše proběhlo dle mých představ a touto recenzi i děkuji studiu Prahy 7 Gorenje a samotné pani návrhářce Mankové. Petra Čadková

Gorenje Praha 7

S kuchyní jsme velmi spokojeni, měli jsme poměrně jasnou představu a paní designerka nám ideálně vyhověla a ochotně nám se vším pomohla. I přes poměrně dlouhou dobu dodání kuchyně, ale to je dnes bohužel standard, jsme spokojeni. Materiály jsou kvalitní, montáž byla rychlá a absolutně bez problému.

Gorenje Praha 7

Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat paní Zitě Ježdíkové, zejména za její profesionální přístup a trpělivost, krerou s námi měla během realizace návrhu. Rekonstrukce bytu včetně výměny staré kuchyňské linky za novou byly naší první zkušeností a hodně věcí jsme si nedokázali představit. S její pomocí jsme sestavili takový návrh, který byl přesně podle našich představ a vyhoval rovněž našim finančním možnostem. Po zadání návrhu kuchyně do výroby nebyl problém několikrát doobjednat další věci, které jsme se rozhodli do kuchyně dodatečně zakomponovat. Termíny dodání byly dodrženy. Kvalitu montáže hodnotíme též kladně, jen byla rozdělena do více dnů. Kuchyně Gorenje doporučujeme.

Gorenje Praha 7

Skvělá spolupráce s paní návrhářkou Marikou Mánkovou. Paní Mánková mi navrhla krásnou a praktickou kuchyň. Montáž je odvedena kvalitně. Vše probíhalo rychle a profesionálně. Výsledek předčil mé očekávání. Jsem velice spokojena. Doporučuji dalším zákazníkům.

Gorenje Praha 7

Gorenje Praha 7

Ráda bych poděkovala celému týmu při návrhu a instalaci kuchyně. Všichni, kteří se podíleli na realizaci našeho snu, zaslouží velkou pochvalu. Již první setkání s návrhářkou Marikou Mánkovou signalizovalo velmi profesionální přístup. Celá příprava, i realizace probíhala v přátelském duchu. Návrh, provedení, termín i samotná instalace mě přesvědčily o tom, že se jedná o vynikající tým odborníků. Pokud budu mít možnost doporučit mým přátelům a známým, rozhodně to udělám. Přeji celému studiu mnoho spokojených zákazníků, pevné zdraví a radosti z realizovaných projektů.

Gorenje Praha 7

Byla provedena výměna staré kuchyňské linky za novou, včetně spotřebičů. Vše od první schůzky u paní návrhářky v kuchyňském studiu probíhalo příjemně klientsky, ale hlavně na velice odborné a profesionální úrovni - kvalitní návrhy s možností jejich úprav, dodržování smluvených termínů, zajištění a provedení úprav přívodů elektřiny, vody a odpadu dle potřeb nové linky před její montáží. Samotná linka, včetně spotřebičů byla dodána v e smluvně domluveném termínu. Montáž linky, zapojení a zprovoznění spotřebičů bylo provedeno kvalitně, montážní parta to vše zvládla za jediný den.

Gorenje Praha 7

Chtěla by jsem touto cestou strašně moc poděkovat paní Ježdíková z kuchyňského studia na Letné. Komunikace perfektní,vždy reagovala na maily, sms, telefonáty. Nebyl problém ani po podepsání smlouvy ještě doladit nějaké změny, co mne napadli. Paní velice milá, příjemná. Kvalita materiálu na velmi vysoké úrovni. Počas celé doby se zaujímalo a kontaktovala nás. S klidným srdcem mohu doporučit. Konečně mám svoji vysnenou kuchyni.

Gorenje Praha 7

Rekonstruovali jsme celý byt a kdyby všichni řemeslníci/dodavatelé pracovali tak, jako Kuchyně Gorenje, bylo by vše snazší. Počínaje návrhem paní Stavinohové až po realizaci. Za mě špičková práce a za 2 roky používání doceňujeme čím dál více kvalitu materiálů a bezproblémové používání.

Studio

Dodavatel

Kuchyně Gorenje

Název firmy Gorenje Praha 7
Adresa Haškova 2
Praha 7
17000
Kontaktní informace 770 111 006
miladyhorakove@kuchynskastudia.cz
https://kuchynskastudia.cz
Hodnocení firmy
98%
Počet recenzí 44 recenzí

Zašlete dotaz studiu Gorenje Praha 7

Minimálně 9 znaků, může obsahovat 0-9 ()/._+ a mezeru