Seřadit podle

Gorenje Praha 7

Kuchyňská linka představuje funkční řešení do malého prostoru. Montáž i návrh kuchyně byly provedeny s precizností což vedlo k vynikajícímu výsledku. Efektivní využití každého centimetru prostoru poskytují spoustu prostoru. Práce pana Janáka na jedničku. Za mě OK.

Gorenje Praha 7

Kuchyňská linka splnila očekávání. Skvělý návrh od paní Ježdíkové a precizní montáž. Bohužel, při instalaci chyběla lednice, avšak byla rychle dodána. Celkově velká spokojenost s servisem a výsledkem. Doporučuji pro kvalitní služby a flexibilitu.

Gorenje Praha 7

Návrh mojí nové kuchyně s panem Janákem byla jedna báseň. Montážní technici jsou trošku bručouni, ale svojí práci odvedli špičkově. Vše OK a mohu jen doporučit.

Gorenje Praha 7

Realizovala jsem již druhou kuchyňskou linku. Od samotné přípravy prostoru po finální realizaci vše v pořádku. Doporučuji.

Gorenje Praha 7

Jsem ráda, že jsem si vybrala kuchyňské studio Gorenje i když mám další dvě jiné možnosti v okolí. Díky výberu jsem tak mohla spolupracovat s paní Ježdíkovou, která mi navrhla krásnou kuchyň. S celým procesem realizace jsem byla velice spokojná a mohu jen doporučit.

Gorenje Praha 7

Byla jsem moc spokojená s přístupem paní návrhářky, byla velice milá a ochotná a věnovala mi spoustu času. Kuchyni navrhla k mé naprosté spokojenosti. Byť se vyskytla potřeba výměny dvířek po montáži (neboť byla nepatrně poškrábaná), vše se bez problémů vyřešilo v rámci reklamace. Celkově jsem byla velmi spokojená.

Gorenje Praha 7

S výběrem i kvalitou kuchyně jsem velmi spokojena. Přístup i návrh samotné kuchyně od paní Mánkove proběhl hladce a kvalitně. S nicim nebyl problém. Vše proběhlo dle mých představ a touto recenzi i děkuji studiu Prahy 7 Gorenje a samotné pani návrhářce Mankové. Petra Čadková

Gorenje Praha 7

S kuchyní jsme velmi spokojeni, měli jsme poměrně jasnou představu a paní designerka nám ideálně vyhověla a ochotně nám se vším pomohla. I přes poměrně dlouhou dobu dodání kuchyně, ale to je dnes bohužel standard, jsme spokojeni. Materiály jsou kvalitní, montáž byla rychlá a absolutně bez problému.

Gorenje Praha 7

Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat paní Zitě Ježdíkové, zejména za její profesionální přístup a trpělivost, krerou s námi měla během realizace návrhu. Rekonstrukce bytu včetně výměny staré kuchyňské linky za novou byly naší první zkušeností a hodně věcí jsme si nedokázali představit. S její pomocí jsme sestavili takový návrh, který byl přesně podle našich představ a vyhoval rovněž našim finančním možnostem. Po zadání návrhu kuchyně do výroby nebyl problém několikrát doobjednat další věci, které jsme se rozhodli do kuchyně dodatečně zakomponovat. Termíny dodání byly dodrženy. Kvalitu montáže hodnotíme též kladně, jen byla rozdělena do více dnů. Kuchyně Gorenje doporučujeme.

Gorenje Praha 7

Skvělá spolupráce s paní návrhářkou Marikou Mánkovou. Paní Mánková mi navrhla krásnou a praktickou kuchyň. Montáž je odvedena kvalitně. Vše probíhalo rychle a profesionálně. Výsledek předčil mé očekávání. Jsem velice spokojena. Doporučuji dalším zákazníkům.

Studio

Dodavatel

Kuchyně Gorenje

Název firmy Gorenje Praha 7
Adresa Haškova 2
Praha 7
17000
Kontaktní informace 770 111 006
miladyhorakove@kuchynskastudia.cz
https://kuchynskastudia.cz
Hodnocení firmy
98%
Počet recenzí 49 recenzí

Zašlete dotaz studiu Gorenje Praha 7

Minimálně 9 znaků, může obsahovat 0-9 ()/._+ a mezeru