Seřadit podle

Gorenje Praha 22 Uhříněves

S kuchyňským studiem Gorenje jsme byli maximálně spokojeni. Došlo ke komplikacím ohledně rozměrů kuchyně, ale návrhář pan Janák byl velice ochotný a všechny problémy hned vyřešil. Montáž kuchyně proběhla bezproblémově. Výsledkem je nádherná kuchyň přesně podle mých představ.

Gorenje Praha 22 Uhříněves

Ze startu vše vypadalo v pořádku od přístupu pana Janáka až po návrh a těšili jsme se na novou Kuchyň. Bohužel do dnešního dne se vystřídalo zklamání. Je to již 6 měsíců od objednávky, 3 měsíce od montáže a stále nám nedodali mikrovlnou troubu. Přes několik slibů to skončilo tak, že buď nám vrátí peníze nebo si budeme muset počkat do neví kdy. Nevím jak bychom řešili novou troubu sami.. Samotná kuchyň i přes údajnou "slevu" byla poměrně drahá a jinde si troufnu říct o třetinu levnější. Za tu cenu jsme čekali trochu jiný přístup. Příště kuchyň někde jinde.

Gorenje Praha 22 Uhříněves

S kuchyňským studiem jsme byli maximálně spokojeni. Po zaměření prostoru jsme museli návrh poupravit, ale návrhář pan Janák byl velmi ochotný a výsledek je parádní. Montáž kuchyně proběhla dokonce o 2 týdny dříve než byl původní termín, takže jsme byli opravdu příjemně překvapeni.

Gorenje Praha 22 Uhříněves

Velmi oceňuji profesionální přístup, ochotu a vstřícnost pana Janaka.Tento pan je prvotní kladna vizitka Vaši firmy. V konečně fázi i ochota při registraci na reklamace. Takovýchto lidi, kterým jejich práce baví a jsou na svém místě, spojeno s ochotou by mělo být více. Velká spokojenost s jeho práci. Palmova

Gorenje Praha 22 Uhříněves

Pro kuchyňské studio Gorenje jsme se rozhodli po velkém zvažování a prostudování nabídek jiných dodavatelů. S výsledkem jsme opravdu spokojeni, návrhář p. Janák i montážní parta odvedli skvělou práci, můžeme jen doporučit.

Gorenje Praha 22 Uhříněves

Kuchyně Gorenje mohu vřele doporučit. Byla jsem maximálně spokojena už od první návštěvy v kuchyňském studiu v Uhříněvsi s panem Janákem. Vřelý a ochotný přístup, velmi dobré poradenství a maximální vstřícnost. I následné zaměření, výroba kuchyně i montáž, vše proběhlo s maximální ochotou a vždy v termínu, dokonce i dříve. Takže Gorenje doporučuji s 5 hvězdičkami ve všech ohledech.

Gorenje Praha 22 Uhříněves

Děkujeme Petře Jeřábkové za báječný přístup a krásný návrh. Kuchyně je prostě úžasná ☺️

Gorenje Praha 22 Uhříněves

Realizace kuchyně splnila naprosto má očekávání. Přístup designérky paní Jeřábkové byl velmi profesionální, návrhu se věnovala s maximálním zájmem a péčí. Požadavky na kuchyni, která se měla vměstnat do malého prostoru, byly zejména vzdušnost, účelnost, minimalismus. Naslouchala plně mým představám o budoucí kuchyni, zároveň poskytla cenné rady a odborný pohled na výslednou podobu mé nové kuchyně. Návrh vypadal skvěle a naplňoval zcela mé představy. Termín dodání byl dodržen, vzhled kuchyně v reálu je naprosto báječný. Do omezeného prostoru kuchyně zapadla na jedničku, dotvořila tak nerušeně podobu celé místnosti. Se službami kuchyňského studia Gorenje jsem velmi spokojen a mohu doporučit.

Gorenje Praha 22 Uhříněves

Hlavně bych chtěa vyzdvihnout práci montážní party.. jsou fakt skvělí...

Gorenje Praha 22 Uhříněves

Chtěla bych moc poděkovat paní Jeřábkové za vstřícnost a profesionální poradenství při řešení návrhu kuchyě. Měla jsem obavy z malého prostoru, o kterém jsem si myslela, že nás bude dost omezovat, ale nakonec nic nebyl problém a s kuchyní jsem naprosto spokojená, protože paní Jeřábková si hravě poradila s prostorem i každým mým požadavkem. I samotná montáž proběhla skvěle a k mé velké spokojenosti vše bezvadně funguje a kuchyň si opravdu užívám. Studio Gorenje Praha Uhříněvěs a spolupráci s paní Jeřábkovou rozhodně doporučuji!

Studio

Dodavatel

Kuchyně Gorenje

Název firmy Gorenje Praha 22 Uhříněves
Adresa Jindřicha Bubeníčka 1598/7, Praha 22 – Uhříněves
Kontaktní informace 770 111 006
info@kuchynskastudia.cz
https://kuchynskastudia.cz
Hodnocení firmy
95%
Počet recenzí 11 recenzí

Zašlete dotaz studiu Gorenje Praha 22 Uhříněves

Minimálně 9 znaků, může obsahovat 0-9 ()/._+ a mezeru