Seřadit podle

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Od navrhu az po samotnu realizaciu bolo vsetko vzdy v termine dodrzane. Navrh mi profesionalne spracovala pani Kristyna Junkova aj s odporucaniami na rozne detaily kuchyne, vyhody , nevyhody ... Montaz prebehla bez problemov pod vedením pana Altmana vo vybornej kvalite za 1 den aj so vstavanymi skrinami, ktore som si tiez objednal u tohto dodavatela.

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Kuchyni jsem zvažovala dlouho, měla jsem docela jasnou představu o tom, jak bude vypadat, ale i tak se během vytváření návrhů naskytlo plno věcí, které bylo třeba vyřešit a rozhodnout. Mně kuchyni navrhovala paní Kristýna Junková Janatová, která se mnou měla trpělivost, a kterou mohu jen a jen doporučit. Měla odpovědi a řešení na všechny mé dotazy a nápady, kterých nebylo málo:), a výsledek opravdu stojí za to. Další plus je řemeslné zpracování kuchyně, které je poctivé a přesné. Montáž proběhla rovněž v dohodnutém termínu a bez jakýchkoliv nedodělků. Vřele doporučuji. Celý tým odvedl skvělou práci.

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Děkuji především designérce kuchyně, Kristýně Junkové Janatové, za skvělý návrh. Do relativně malého kuchyňského koutu dokázala vymyslet kuchyň bez kompromisů a vešlo se vše, co jsem v kuchyni chtěla mít. Výborný byl nápad s obložením sloupu. Kuchyň je designová, nadčasová a prostorná. Montáž také proběhla bez problémů.

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Chtěl bych mockrát poděkovat kuchyňskému studiu Gorenje Praha 2 Vinohradská a hlavně Kristýně Janatové za perfektní přístup, krásný návrh a super zajištění. S kuchyní jsem naprosto spokojený a hodnotím 10/10.

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Děkujeme studiu Gorenje Praha 2 Vinohradská za skvělý zákaznický zážitek. Perfektní, ochotné a rychlé vypracování návrhu od Kristýny Janatové, která nám i následně pomáhala s dalším postupem. Děkujeme také za perfektní montážní partu, která provedla instalaci - vše klaplo načas a výsledek je dokonalý. Musíme i ocenit vstřícnost ohledně termínu montáže, kdy nám na na stavbě došlo k časovému posunu a studio bylo velmi flexibilní. Máme z kuchyně velkou radost a už jsme i dali doporučení na Kristýnu našim známým a objednali novou kuchyň na Benešovsku.

Gorenje Praha 2 Vinohradská

S výběrem a návrhem kuchyně mi pomohla Kirstýna Janátová. Díky její ochotě a zlušenostem mám vysněnoi kuchyni. Komunikace s ní je taky super.

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Chtěla bych velmi poděkovat kuchyňskému studiu Praha 2, Vinohradská ul. a to zejména panu Tomáši Strnadovi za úžasný přístup při realizaci naší kuchyně Gorenje. Jeho milé, vstřícné jednání nás přesvědčilo, že jsme si zvolili s manželem správné studio. Věnoval nám trpělivě čas, poradil nám, prostě profesionál na svém místě. Vše bylo dokonale zorganizováno. Dnes byla uskutečněna realizace kuchyně, pochvala též pánům montérů a dalším zúčastněným, kteří se na realizaci kuchyně podíleli. Ještě jednou velké DÍKY panu Strnadovi a tímto velice doporučuji studio Gorenje. Velká spokojenost s výsledkem.

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Ve studiu velice příjemní a profesionální, návrh kuchyně od paní Junkové, viz foto kuchyně. Servis v termínu, rychle provedeno. V případě kdy jsem reklamoval drobné chyby, jejich reakce adekvátní a opravili je.

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Kuchyně Gorenje můžeme jen doporučit. Zejména úžasnou návrhářku Kristýnou Junkovou, která je neskutečně rychlá a vstřícná. Vytvoření návrhu přesně podle našich představ nebyl pro paní Junkovou žádný problém. Pomohla nám s výběrem materiálu a ideálním rozmístěním. S finální kuchyní jsme nadmíru spokojeni.

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Kuchyni jsme objednali u Gorenje, s výběrem nám pomohla Kristina Junkova. Mohu říct, že ona miluje a zná svou práce. Kuchyně vypadá stejně jako na obrázku . Instalatéři byli také skvělí. Díky moc za dobře odvedenou práci!

Studio

Dodavatel

Kuchyně Gorenje

Název firmy Gorenje Praha 2 Vinohradská
Adresa Vinohradská 2165/48
Praha 2
12000
Kontaktní informace 770 111 006
vinohradska@kuchynskastudia.cz
https://kuchynskastudia.cz/
Hodnocení firmy
98%
Počet recenzí 155 recenzí

Zašlete dotaz studiu Gorenje Praha 2 Vinohradská

Minimálně 9 znaků, může obsahovat 0-9 ()/._+ a mezeru