Seřadit podle

Gorenje Ostrava

Chtěla bych tímto poděkovat studiu Gorenje za jejich skvěle odvedou práci a přístup k zákazníkovi, jak v přípravě návrhů,instalaci, tak i v řešení drobných problémů. Kuchyni nám navrhla paní Bučková. Cením si jejího profesionálního přístupu, byla vždy milá, vstřícná a ochotná řešit veškeré změny, se kterými jsem přišla. Velké poděkování patří i dvojici montážních techniků p. Vrchotovi a p. Řehákovi za perfektní a kvalitně odvedenou montáž.

Gorenje Ostrava

Uzasne navrhnuta kuchynska linka a vstricna pomoc od p. Buckove. Rozhodli jsme se pro Gorenje na zaklade našich dobrych zkušenosti již z minula. Navsteva proběhla super, p .Buckova je kreditem v její poboce v Ostrave. Vstricna, mila , profesionální a nejen na zacatku ale i v průběhu procesu vždy výborná komunikace a přístup. Kuchynska linka vyborna, kvalitni .V průběhu vznikla malickost k reklamaci ale bez problémů vse vyřešeno a vypadá skvěle. Spokojen a určitě bych doporučil p. Buckovou pri vyberu , konzultaci a take pri vymoci . Jeste jednou dekuji.

Gorenje Ostrava

Profesionální práce a kouzlo osobnosti návrhářky. Naprostá spokojenost s provedením, materiálem i vybavením kuchyně. Precizně provedená montáž kuchyně. Studio jsme našli na internetu a byli jsme maximálně spokojeni s přístupem a prací návrhářky. Kuchyně Gorenje ostatním rozhodně doporučíme.

Gorenje Ostrava

Od počátku skvělá spolupráce s návrhářem. Paní Bučková navrhla krásnou kuchyň a doladila detaily kuchyňské sestavy. Perfektní a kvalitně odvedená montáž. Nejlepší zkušenost ze všech dodavatelů, kteří se podíleli na stavbě i vybavení domu. Maximálně spokojeni a bez jakýchkoliv připomínek doporučíme dalším zákazníkům.

Gorenje Ostrava

Realizace kuchyně bezvadná,dodávka ve lhůtě,provedení velmi dobré a zatím bez výhrad.Komunikace s designérkou Romanou Vysockou široká,velmi vstřícná,nabídka obkladů,výhody šuplíkového provedení ve vztahu k starším seniorům odpovídal naším představám. Dodrženy dodací lhůty,ocenujeme práci montáže,kterou prováděl pan Novák,dovedl si poradit s drobnými překážkami,které vznikly při montáži.

Gorenje Ostrava

Designérka p. Romana Vysocká při navrhování kuchyně byla velmi příjemná a vstřícná, odvedla skvělou práci. Výsledkem její práce je funkční a krásná kuchyně , se kterou jsme velmi spokojeni. Kuchyně byla dodána v termínu a montáž provedena velmi profesionálně.

Gorenje Ostrava

Velice spokojena s prubehem! Doporucuji pani Ivanku, byla velice ochotna, komunikativni (jelikoz jsem v zahranici, tak tohle bylo dulezite :)) a pratelska. Montaz probehla rychle a dobre, mensi upravy na miste, kdy pan technik byl opet velice ochotny. Timto bych Vam jeste jednou moc rada podekovala za Vasi praci a pomoc nam uskutecnit vysnenou kuchyn :)

Gorenje Ostrava

Kuchyň nám byla navržena přímo na míru novostavby, účelně - každý kus nábytku i spotřebič je smysluplně umístěn, kuchyň působí elegantně a zároveň je velice praktická. Paní Staříková, která s námi krok po kroku kuchyň sestavovala, se snažila zapracovat naše požadavky a doporučila nám, co bychom mohli vylepšit. Montáž proběhla bez jakýchkoliv potíží, oba technici byli velice ochotní a vstřícní, kuchyň po sobě i řádně uklidili. Je pravdou, že kuchyň máme krátce, ale zatím jsme vady nezjistili. Celkově hodnotíme spolupráci s designérem i techniky kladně.

Gorenje Ostrava

Oceňuji vstřícnost a profesionální přístup paní Bučkové. S kvalitou i provedením montáže spokojenost ale od objednávky po realizaci a dokončení bych si představovala kratší dobu ( 3 měsíce..... což vidím jako jediné mínus )

Gorenje Ostrava

Mám kuchyní Gorenje včetně spotřěbíčů asi dva měsíce a jsem velmi spokojen.Dále bych tímto chtěl poděkovat ing. Bučkové z pobočky v Ostravě (Futurum) příjemný,milý,vstřícný přistup při návrhu studie a vysoce profesionálnimu přístupu při samotné realizaci kuch.sestavy.Taktěž patři poděkováni mont. technikovi p. A. Němcovi za jeho osobitý přístup při zaměřování umístění kuch.sestavy , špičkový profesni a profesionalni přístup k samotné montáží.

Studio

Dodavatel

Kuchyně Gorenje

Název firmy Gorenje Ostrava
Adresa Novinářská 6a
Ostrava
702 00
Kontaktní informace 770 111 006
futurum@kuchynskastudia.cz
https://kuchynskastudia.cz
Hodnocení firmy
99%
Počet recenzí 23 recenzí

Zašlete dotaz studiu Gorenje Ostrava

Minimálně 9 znaků, může obsahovat 0-9 ()/._+ a mezeru