Seřadit podle

Gorenje Ostrava

Kuchyně byla montovaná v prosinci 22' slouží doposavad bez jakéhokoliv závady k naprosté spokojenosti. Přístup paní návrhářky Mužíkové po počátečních vzájemných rozpacích úplně skvělý , nakonec jsme si sedly a pochopily se ????... Trošku překvapivá kombinace beton/marshmallou do našeho panelákového bytu krásně zapadla. Práce pánů montérů byla rychlá a precizní. Naprosto doporučuji.

Gorenje Ostrava

Maximální spokojenost s návrhem, který připravovala slečna Dominika Mužíková. Ochota, vstřícnost a profesionalita, tak se dá v krátkosti charakterizovat její zákaznický přístup. Montážníci- perfektní práce. Doporučuji. J. Chytřinská

Gorenje Ostrava

Rozhodovali jsme se mezi kuchyní z IKEA, Möbelix a Gorenje. Nakonec tedy Gorenje a myslím, že to bylo dobré rozhodnutí. Hned od první návštěvy jsme nabyli dojmu, že jsme vybrali dobře. Moc musíme poděkovat velmi ochotné designerce p. Mužikové, se kterou byla výborná spolupráce. Pomohla nám sestavit kuchyň, která odpovídá přesně našim potřebám. Termín dodání byl dodržen přesně dle našeho požadavku. Musím zároveň vyzdvihnout partu montážníků (jména bohužel neznám) z Brna, kteří během dopoledne kuchyň sestavili. Gorenje mohu vřele doporučit.

Gorenje Ostrava

Chtěla bych tímto poděkovat studiu Gorenje za jejich skvěle odvedou práci a přístup k zákazníkovi, jak v přípravě návrhů,instalaci, tak i v řešení drobných problémů. Kuchyni nám navrhla paní Bučková. Cením si jejího profesionálního přístupu, byla vždy milá, vstřícná a ochotná řešit veškeré změny, se kterými jsem přišla. Velké poděkování patří i dvojici montážních techniků p. Vrchotovi a p. Řehákovi za perfektní a kvalitně odvedenou montáž.

Gorenje Ostrava

Uzasne navrhnuta kuchynska linka a vstricna pomoc od p. Buckove. Rozhodli jsme se pro Gorenje na zaklade našich dobrych zkušenosti již z minula. Navsteva proběhla super, p .Buckova je kreditem v její poboce v Ostrave. Vstricna, mila , profesionální a nejen na zacatku ale i v průběhu procesu vždy výborná komunikace a přístup. Kuchynska linka vyborna, kvalitni .V průběhu vznikla malickost k reklamaci ale bez problémů vse vyřešeno a vypadá skvěle. Spokojen a určitě bych doporučil p. Buckovou pri vyberu , konzultaci a take pri vymoci . Jeste jednou dekuji.

Gorenje Ostrava

Profesionální práce a kouzlo osobnosti návrhářky. Naprostá spokojenost s provedením, materiálem i vybavením kuchyně. Precizně provedená montáž kuchyně. Studio jsme našli na internetu a byli jsme maximálně spokojeni s přístupem a prací návrhářky. Kuchyně Gorenje ostatním rozhodně doporučíme.

Gorenje Ostrava

Od počátku skvělá spolupráce s návrhářem. Paní Bučková navrhla krásnou kuchyň a doladila detaily kuchyňské sestavy. Perfektní a kvalitně odvedená montáž. Nejlepší zkušenost ze všech dodavatelů, kteří se podíleli na stavbě i vybavení domu. Maximálně spokojeni a bez jakýchkoliv připomínek doporučíme dalším zákazníkům.

Gorenje Ostrava

Realizace kuchyně bezvadná,dodávka ve lhůtě,provedení velmi dobré a zatím bez výhrad.Komunikace s designérkou Romanou Vysockou široká,velmi vstřícná,nabídka obkladů,výhody šuplíkového provedení ve vztahu k starším seniorům odpovídal naším představám. Dodrženy dodací lhůty,ocenujeme práci montáže,kterou prováděl pan Novák,dovedl si poradit s drobnými překážkami,které vznikly při montáži.

Gorenje Ostrava

Designérka p. Romana Vysocká při navrhování kuchyně byla velmi příjemná a vstřícná, odvedla skvělou práci. Výsledkem její práce je funkční a krásná kuchyně , se kterou jsme velmi spokojeni. Kuchyně byla dodána v termínu a montáž provedena velmi profesionálně.

Gorenje Ostrava

Velice spokojena s prubehem! Doporucuji pani Ivanku, byla velice ochotna, komunikativni (jelikoz jsem v zahranici, tak tohle bylo dulezite :)) a pratelska. Montaz probehla rychle a dobre, mensi upravy na miste, kdy pan technik byl opet velice ochotny. Timto bych Vam jeste jednou moc rada podekovala za Vasi praci a pomoc nam uskutecnit vysnenou kuchyn :)

Studio

Dodavatel

Kuchyně Gorenje

Název firmy Gorenje Ostrava
Adresa 28. října 29
700 30 Ostrava

Kontaktní informace 770 111 006
info@kuchynskastudia.cz
https://kuchynskastudia.cz
Hodnocení firmy
99%
Počet recenzí 26 recenzí

Zašlete dotaz studiu Gorenje Ostrava

Minimálně 9 znaků, může obsahovat 0-9 ()/._+ a mezeru