Seřadit podle

Gorenje Olomouc

Firmu Gorenje jsme si vybrali po předchozí velmi dobré zkušenosti s realizací naší předchozí kuchyně. Nyní při zařizování pouze malé kuchyňky jsme byli opět spokojeni se službami i vstřícným přístupem návrhářky (pí. Markéty Tiché). Vlastní montáž a uvedení do funkčnosti měla drobné nedostatky, celkově jsme ale s výsledkem spokojeni a firmu doporučujeme.

Gorenje Olomouc

I když jsme nakonec kuchyňské studio Gorenje Olomouc nevyužili na realizaci kuchyně, tak i tak bych určitě chtěla vyzdvihnout velice profesionální přístup ze strany paní interiérové návrhářky Škodové. Velice milá, vstřícná, vše nám na studiu ukázala, vše jsme mohli vyzkoušet a proměřit. Velice rychlá reakce a komunikace z její strany. Návrh kuchyně byl velice pěkný, její doporučení, jak a co udělat ohledně designu a funkčnosti kuchyně měla tzv. hlavu a patu. Super!

Gorenje Olomouc

Realizace kuchyně proběhla naprosto vporadku. Od počátečního návrhu až po finální vysledek. Návrhářka se nám věnovala a vyšla nám vždy vstříc. Termín dodání byl dodržen. Montážník byl také na jedničku, vše proběhlo rychle a profesionálně. S výsledkem a kvalitou kuchyně jsme moc spokojeni. Gorenje jsme vybrali hlavně kvůli kvalitě.

Gorenje Olomouc

Vynikající spolupráce s návrhářem p. Štefkem - vstřícný maximálně! Jeho návrh nádherný. Montážní parta skvělá - rychle, precizně, lidský přístup. Jsme opravdu spokojeni.

Gorenje Olomouc

Maximální spokojenost s přístupem ve studiu, kde se nám věnovala paní Petra Brkič, a následně i s vlastní realizací včetně montáže. Vše proběhlo dle dohody a v naprostém pořádku.

Gorenje Olomouc

Navštívila jsem více kuchyňských studií a Gorenje absolutně nejhorší. Nedostala jsem se ani k návrhu, přestože jsem byla objednána na určitou hodinu tak jsem se po hodině čekání vytočila a odešla.

Gorenje Olomouc

Spolupráce s designerem panem Metznerem při plánování naší nové kuchyně byla velice příjemná a bez jakýchkoliv potíží. Vyhověl všem našim požadavkům a perfektně fungovala i zpětná vazba. Naprostá spokojenost a rádi doporučíme!

Gorenje Olomouc

S kuchyní Gorenje jsem velmi spokojená, je krásná, praktická, práce v ní je radost.... Paní návrhářka ve studiu Olomouc pracovala na výbornou a montáž také proběhla rychle a přesně. Na každém detailu je poznat kvalita.

Gorenje Olomouc

Studio Gorenje v Olomouci u nás zvítězilo především pro přístup jeho designera pana Romana Žáka. Již při prvním nezávazném setkání jsme ocenili jeho podrobnou znalost nejen všech kuchyňských prvků, ale i spotřebičů, které nám do kuchyně navrhoval. Jeho ochotu a nekonečnou trpělivost jsme měli pak možnost ocenit v celém průběhu návrhu až do realizace. Všechny jeho rady a doporučení se již po krátkém užívání ukázaly jako správné. Kuchyň je nejen krásná na pohled, ale i plně funkční a praktická. Montáž zajišťoval pan Vaněk. Jeho práce byla rychlá a perfektní. Studio Gorenje v Olomouci můžeme všem vřele doporučit.

Studio

Dodavatel

Kuchyně Gorenje

Název firmy Gorenje Olomouc
Adresa Nákupní park Haná
Kafkova 464
Olomouc
783 01
Kontaktní informace 770 111 006
info@kuchynskastudia.cz
https://kuchynskastudia.cz/
Hodnocení firmy
88%
Počet recenzí 9 recenzí

Zašlete dotaz studiu Gorenje Olomouc

Minimálně 9 znaků, může obsahovat 0-9 ()/._+ a mezeru