Seřadit podle

Gorenje Olomouc

Od počátku návrhu byl přístup paní Tiché výborný. Zamereni proběhlo v pořádku, montáž velká spokojenost - montaznik šikovný. Po původní montáži jsme se rozhodli doobjednat jeste parapet,opět vše na výbornou. Doporučuji.

Gorenje Olomouc

Perfektní jednání i po uzavření smlouvy bylo možné provést úpravy ! 3D návrh kuchyně na míru a dodán plánek na odpady, elektroinstalaci ! Termín dodání byl dodržen ! Děkuji za perfektní přístup a montáž kuchyně ! Mohu všem doporučit kdo uvažuje o kuchyni Gorenje !!!

Gorenje Olomouc

Vše v naprostém pořádku. Velká spokojenost. Můžeme vřele doporučit.

Gorenje Olomouc

Jsme spokojeni s přístupem návrhářky paní Tiché, taktéž s montáží. Vše proběhlo dle domluvy bez problému. Termín dodržen dle domluvy.

Gorenje Olomouc

Spokojenost,doporučuji.

Gorenje Olomouc

Montážní parta zcela bez problému, celková spokojenost.

Gorenje Olomouc

Firmu Gorenje jsme si vybrali po předchozí velmi dobré zkušenosti s realizací naší předchozí kuchyně. Nyní při zařizování pouze malé kuchyňky jsme byli opět spokojeni se službami i vstřícným přístupem návrhářky (pí. Markéty Tiché). Vlastní montáž a uvedení do funkčnosti měla drobné nedostatky, celkově jsme ale s výsledkem spokojeni a firmu doporučujeme.

Gorenje Olomouc

I když jsme nakonec kuchyňské studio Gorenje Olomouc nevyužili na realizaci kuchyně, tak i tak bych určitě chtěla vyzdvihnout velice profesionální přístup ze strany paní interiérové návrhářky Škodové. Velice milá, vstřícná, vše nám na studiu ukázala, vše jsme mohli vyzkoušet a proměřit. Velice rychlá reakce a komunikace z její strany. Návrh kuchyně byl velice pěkný, její doporučení, jak a co udělat ohledně designu a funkčnosti kuchyně měla tzv. hlavu a patu. Super!

Gorenje Olomouc

Realizace kuchyně proběhla naprosto vporadku. Od počátečního návrhu až po finální vysledek. Návrhářka se nám věnovala a vyšla nám vždy vstříc. Termín dodání byl dodržen. Montážník byl také na jedničku, vše proběhlo rychle a profesionálně. S výsledkem a kvalitou kuchyně jsme moc spokojeni. Gorenje jsme vybrali hlavně kvůli kvalitě.

Gorenje Olomouc

Vynikající spolupráce s návrhářem p. Štefkem - vstřícný maximálně! Jeho návrh nádherný. Montážní parta skvělá - rychle, precizně, lidský přístup. Jsme opravdu spokojeni.

Studio

Dodavatel

Kuchyně Gorenje

Název firmy Gorenje Olomouc
Adresa Masarykova třída 936/50
779 00 Olomouc

Kontaktní informace 770 111 006
info@kuchynskastudia.cz
https://kuchynskastudia.cz/
Hodnocení firmy
91%
Počet recenzí 15 recenzí

Zašlete dotaz studiu Gorenje Olomouc

Minimálně 9 znaků, může obsahovat 0-9 ()/._+ a mezeru