Seřadit podle

Gorenje Brno

Gorenje Brno

Kuchyň Gorenje byla ta správná volba. Po zdlouhavém obíhání různých kuch.studií byla kuchyň od Gorenje láska na první pohled. Absolutně profesionální a především lidsky přívětivý byl přístup paní Tiché z brněnské pobočky. Se vším nám pomohla, udělala kompletní návrh a vše šlo jak po drátku. Veškeré termíny byly dodrženy a jako třešnička na dortu byla montážní parta 2 zkušených montérů, kteří si se spoustou problémů při montáži lehce poradili a za 1 den byla kuchyň hotova. Kvalita kuchyně je skvělá. Děkuji všem

Gorenje Brno

Jedná se už o naši druhou kuchni z Gorenje a jsme opět velmi spokojení. Od návrhu, kdy nám paní Kotálová z brněnské pobočky Gorenje dala užitečné rady a tipy a měla s námi velkou trpělivost při plánování a zodpovídání našich dotazů až po rychlou a bezproblémovou realizaci (nakonec to pánové stihli za den místo dvou). Kuchyně je nejen pěkná na pohled, ale i útulná a kvalitně a prakticky zpracovaná. Pokud budeme plánovat někdy kuchyni do třetice, opět se na Gorenje rádi a s důvěrou obrátíme.

Gorenje Brno

Chtěla bych moc pochválit a poděkovat p. Michaele Kopecké z brněnské pobočky Gorenje, která nám pomohla navrhnout krásnou velikou kuchyň, kterou jsem si vždy přála. Zejména oceňuji její profesionalitu a milý přístup. Kuchyň byla dodána dle termínu, jedinou chybkou bylo pozdější doručení mikrovlnné trouby a digestoře ze strany dodavatele. Montážníci byly šikovní a zruční, vše proběhlo bez problému. Kuchyně Gorenje mohu vřele doporučit.

Gorenje Brno

Vysnila jsem si fialovou kuchyň,a v Gorenje můj sen zhmotnili.Od první schůzky ,zaměření a realizaci bylo vše profesionální.Chování všech velmi vstřícné až rodinné.Montáž proběhla rychle, začátek v8h a v15h,vše hotovo.Čekala jsem na dodání digestoře,ale to bylo způsobeno covidovou dobou.Jestli přemýšlíte o nové kuchyni ,pak Gorenje je moje doporučení.Ještě jednou děkuji Všem!!

Gorenje Brno

Jsem velice spokojen kvalitou dodání termínu, montáže, návrhu, technické dokumentace a vyřízení reklamace při zjištění kazu při montáži. Byl velice šikovný pracovník, který sám sestavoval celou kuchyňskou linku.

Gorenje Brno

Oceňujeme rychlé a bezproblémové dodání kuchyně. Je to již druhá realizace od Gorenje, a pokud budeme potřebovat do rodiny další kuchyň, určitě pouze od Gorenje.

Gorenje Brno

Děkujeme za krásnou kuchyni. Jsme maximálně spokojeni s celou realizací kuchyně, od vytvoření návrhu po rychlou montáž. Kuchyně je navíc opravdu kvalitní, takže poměr cena/ výkon hodnotíme jako 1*.

Gorenje Brno

Vše proběhlo jak bylo naplánované, od návrhu až po montáž. Montážníci byli neskutečně šikovní. Kuchyň je pěkná, přesně podle našich představ. Trošku jsme se maličko zklamali ve spotřebičích. Vestavná lednice s mrazákem je dobrá, ale co se týká myčky, tak bychom uvítali nějakou kontrolku, že je v provozu, protože se manželovi několikrát stalo, že ji otevřel, když byla v provozu. Indukční deska mě celkem zklamala, asi jsme měli vybrat něco dražšího a kvalitnějšího. Dali jsme na radu návrháře a to se moc nevyplatilo. S digestoří je to obdobné.

Gorenje Brno

Moc bych chtěla poděkovat za skvělou práci jak návrháři, tak montážníkům. Jsou to lidé na svých místech a práci rozumí. Páni montéři, tak to byl doslova koncert. Tak sehranou partu jsem ještě nezažila. Fakt moc díky.

Studio

Dodavatel

Kuchyně Gorenje

Název firmy Gorenje Brno
Adresa Svratecká 989
Brno - Modřice
664 42
Kontaktní informace 770 111 006
info@kuchynskastudia.cz
https://kuchynskastudia.cz/
Hodnocení firmy
97%
Počet recenzí 53 recenzí

Zašlete dotaz studiu Gorenje Brno

Minimálně 9 znaků, může obsahovat 0-9 ()/._+ a mezeru