Seřadit podle

Gorenje Brno centrum

V prvé řadě bych chtěla poděkovat paní Kopecké za skvělou spolupráci během realizace naší kuchyně. Oceňuji její profesionalitu, kdy jsem během prvního setkání neměla vůbec jasnou představu, jak by kuchyň měla vypadat. Nicméně na základě našeho rozhovoru mi paní Kopecká představila během další schůzky návrh, který se po doladění několika málo drobností ukázal jako finální. Velké díky taktéž montážní skupině, že zvládla kuchyň namontovat během jednoho dne, a to včetně závěrečného úklidu.

Gorenje Brno centrum

Po 20 letech jsme se rozhodly o výměně kuchyně a firme Gorenje nám vyšla ve všem vstříc. Chci poděkovat všem zaměstnancům kteří nás měly na starosti.

Gorenje Brno centrum

Jsem velice spokojen kvalitou dodání termínu, montáže, návrhu, technické dokumentace a vyřízení reklamace při zjištění kazu při montáži. Byl velice šikovný pracovník, který sám sestavoval celou kuchyňskou linku.

Gorenje Brno centrum

Vstřícné, milé, kreativní a profesionální jednání paní Tiché pomohlo dotvořit naše představy k lepšímu konci. Montáž proběhla v milé atmosféře.

Gorenje Brno centrum

Moc děkuji celému týmu za skvělý, příjemný a profesionální přístup jak během vytváření návrhu, tak i během montáže. Speciální poděkování patří panu Leoši Pavlasovi za původní návrh a slečně Michaele Kopecké za jeho dokončení. Byla radost s Vámi spolupracovat.

Gorenje Brno centrum

Dobrý den, chtěl bych touto cestou ještě jednou poděkovat a pochválit paní Zdeňku Tichou z Gorenje studia v Brně centru za její skvělý, nadstandardní, profesionální a vstřícný přístup k nám zákazníků kuchyňského studia, když jsme s ní připravovali návrh naší nové kuchyně. Kuchyň máme nyní zatím ve fázi návrhu a uzavřené smlouvy, ale už si ani nevzpomínám, kdy naposled se nám někdo z prodejců takto skvěle choval a perfektně splnil svoji roli vynikajícího a profesionálního prodejce, cítili jsme se s manželkou u paní Tiché velice příjemně a vše jsme sjednali k naší plné spokojenosti, veliké díky. Ing. Klajsner Václav

Gorenje Brno centrum

Vyjadřuji tímto velkou spokojenost a super komunikaci s panem Karlem Vrzáčkem. Výsledkem je pěkná a praktická kuchyňská linka vč. spotřebičů. Jednání s tímto manažerem prodejny Gorenje mohu doporučit.

Gorenje Brno centrum

Vybírali jsme kuchyni do novostavby a procházeli více studií nakonec jsme se rozhodli pro kuchyňské studio gorenje. Oslovil nás přístup návrhářky a několik dobrých rad. Celkově jsme s realizací kuchyně moc spokojeni. Na montáži jsme byli velmi překvpeni precizností pana Malého, který nám kuchyni montoval. Kuchni máme už přes rok a stále vypadá jako nová.

Gorenje Brno centrum

O zpracování návrhu kuchyňské linky jsme požádali v prodejně Gorenje Brno-centrum návrháře p. Jurku, s nímž se konzultace ukázaly jako velice přínosné a inspirativní. Ve spoustě věcí jsme si nechali od něj poradit. Zvolili jsme bezúchytové řešení kuchyně v lakovaném materiálu (barevné provedení - bílá v kombinaci se dřevem). Kuchyně tak působí čistě a nenápadně. Dodání proběhlo v avizovaném termínu bez zpoždění a šikovný montážník p. Malý zvládl montáž a zapojení spotřebičů na jedničku. Vznikla nám pěkná a praktická kuchyně s dostatečným prostorem na ploše pracovní desky, což bylo hlavní prioritou. Děkujeme všem za spolupráci! :-)

Studio

Dodavatel

Kuchyně Gorenje

Název firmy Gorenje Brno centrum
Adresa Dominikánské náměstí 4
Brno
602 00
Kontaktní informace 770 111 006
info@kuchynskastudia.cz
https://kuchynskastudia.cz/
Hodnocení firmy
99%
Počet recenzí 9 recenzí

Zašlete dotaz studiu Gorenje Brno centrum

Minimálně 9 znaků, může obsahovat 0-9 ()/._+ a mezeru