Seřadit podle

Válek a Kačena Ostrava

S kuchyní od firmy Válek a Kačena jsme velmi spokojeni, jak s přístupem slečny Kallerové, která dělala návrh ve studiu v Ostravě, tak s prací montérů, termínem dodání a veškerou komunikací.

Válek a Kačena Ostrava

KATASTROFA, nikdy více..dámy na pobočce Ostrava absolutně neschopné!!!

Válek a Kačena Ostrava

Mám kuchyň od této firmy.Už od první konzultace jsem byla mile překvapena ochotou a vstřícností p.Kallerové, se kterou jsme provedli návrh a po několika schůzkách jsme jej dotáhli k mé plné spokojensti.Vždy odborně poradila a mé požadavky zapracovala do návrhu. Termím montáže přesně dodrželi a montáž byla provedena odborně. Spotřebiče jsem si zajistila sama a se zamontováním nebyl žádný problém. Kuchyň je krásná(ikdyž krapánek dražší),velká spokojenost,všem se moc líbí.Zatím vše funguje Mohu doporučit

Válek a Kačena Ostrava

Kuchyň Válek a Kačena využíváme třetí měsíc. Byli jsme nadšení návrhem, vstřícností, dohodnutými termíny a nakonec i montážníky. Ještě dnes si připadáme jako v cizím bytě..... a z venkovního pohledu v noci je kuchyň luxusní výkladní skříní, která se líbí všem našim známým:-) V kuchyni jde vaření jedna radost a vycházejí z ní jenom ty nejzdravější jídla, ale to už je zase pochvala pro někoho jiného:-)

Válek a Kačena Ostrava

Rekonstrukci kuchyně jsem po dlouhém hledání zadala kuchyň.studiu Válek a Kačena.Od samého počátku jsem spolupracovala se slečnou Lenkou Kallerovou.Vyjadřuji poděkování slečně Kallerové za milý,vstřícný,naprosto profesionální přístup k zákazníkovi,za ochotu při hledání řešení detailů a trpělivost k požadavkům klienta.Poděkování také patří panu Mařákovi,který prováděl montáž kuchyně vždy dobře naladěn,ochoten přizpůsobit práci možnostem zákazníka,za kvalitně odvedenou práci.S kuchyní jsem velice spokojená.Děkuji Lankočí

Válek a Kačena Ostrava

Válek a Kačena Ostrava

Přístup designérky Lenky Kallerové na špičkové úrovni. Vstřícnost, profesionalita, kreativita, přehled, zkušenost! Doporučuji! Montážní parta - práce odvedena spolehlivě, dojem kazila pouze nutnost za každou cenu dokončit práci za jeden den, práce bez pauzy!!! Neprofesionální! Pro zákazníka důvod k pochybám, že bude práce nekvalitní vlivem únavy.

Válek a Kačena Ostrava

Jsem nespokojena. Součástí dodání linky bylo umyvadlo včetně baterie. Baterii nedodali a slíbili dodání následující den. Bez omluvy nedorazili a já musela odvolat instalatéra. Po reklamaci dodali baterii za dva dny a přislíbili zajištění svého instalatéra. Jejich instalatér nainstaloval baterii s tím, že na instalaci odpadu nemá nářadí. Takže 4 den po instalaci linky jsme bez vody a linku nemůžeme používat. Nedodali všechny kryty na zavírání ani po 4 dnech od montáže. Sokl pod nezabudovaný sporák byl jiné barvy , dlouhý a vysoký. Sporák mi proto trčí z linky ven. Nedoporučuji.

Válek a Kačena Ostrava

V lonskem roce jsem navstivila kuchynske studio valek-kacena v ostrave na zeyrove ulici.Chtela jsem si poridit novou kuchyn,ale nevedela jsem jak a kde zacit.V tomto studiu jsou odbornici,kteri mi vysvetlili jak na to.Navrharka pani Kallerova je mila a prijemna mlada slecna,jeji slova me utvrdila v tom,ze jsem na spravnem miste.Vsechno nam vysvetlila,zeptala se jak bychom si kuchyn predstavovali.Udelala nam dva navrhy,ktere jsme spolu konzultovali,aby nam kuchyn co nejvice vyhovovala.Kuchyn mame krasnou a jsme moc spokojeni.

Studio

Dodavatel

Kuchyně Válek a Kačena

Název firmy Válek a Kačena Ostrava
Adresa Zeyerova 2
Ostrava
70200
Kontaktní informace 596112284
kallerova@valek-kacena.cz
http://www.valek-kacena.cz
Hodnocení firmy
84%
Počet recenzí 9 recenzí

Zašlete dotaz studiu Válek a Kačena Ostrava

Minimálně 9 znaků, může obsahovat 0-9 ()/._+ a mezeru