Seřadit podle

Válek a Kačena Opava

Po 4 letém provozu kuchyně. NEDOPORUČUJI spotřebiče. Po 4 letech užívání vestavěné trouby- nefungují dvířka, díry na dně trouby!!! P Neochota něco řešit. Trouba použivána 1 za 20 dnů.

Válek a Kačena Opava

Dobrý den, naprostá spokojenost od návrhu (studio OLOMOUC paní Dagmar) až po realizaci :) Kuchyň slouží cca 2 měsíce bez problémů!!!

Válek a Kačena Opava

Ty 5*psal urcite jeden clovek

Válek a Kačena Opava

Válek a Kačena Opava

Válek a Kačena Opava

Paní Rehušová, velmi ochotná a profesionální vystupování. Ochotná poradit se všemi komponenty do kuchyně a sestavit ji na PC dle našich přání. Od nás velká spokojenost s kuchyni i s kvalitou výrobků. S řemeslníky ,kteří sestavovali kuchyn jsme byli velmi spokojení. Mohu jen doporučit, kdo si che pořídit kuchyn na míru. Doporučují kuchy nské studio Kačena a Válek.

Válek a Kačena Opava

Dobrý den, chtěli bychom moc poděkovat za krásnou kuchyň, kterou jsme si nechali navrhnout u paní Kateřiny Rehušové. Její uspořádání, praktičnost nám maximálně vyhovuje a je vidět, že u své práce paní Rehušová uvažuje a neplácá to jen tak. Velké díky patří i montážníkům (p. Šimek a p.Vyvial). Když ráno slíbili, že kuchyň namontují za jeden den, tak jsme se smáli. A opravdu, večer odjížděli a nám nestála jen smontovaná kuchyň, ale i ostatní nábytek. Nelitujeme, že jsem se rozhodli pro vaše studio a budeme ho nadále vřele všem doporučovat. Michal a Ivana Širocí

Válek a Kačena Opava

Dobrý den,chtěla bych poděkovat za výbornou práci a profesionální přístup p. Kateřině Rehušové, která pro nás navrhovala celou kuchyňskou sestavu. Vzhledem k atypickým rozměrům nebylo jednoduché kuchyň vytvořit a bez přesného zaměření a montáže zhotovit.Řešení úložných prostor a barevné kombinace dopadlo úžasně! Přestože jsme z Brna, nelituji cesty, neboť stála za to! Tímto děkuji všem, kteří se podíleli na realizaci naší nové kuchyně, která je perfektní. Při další renovaci se s určitostí opět obrátím na firmu Válek&Kačena! Radka Fialová, Brno

Válek a Kačena Opava

Navrh byl nedoreseny, spoustu věci jsme dodelavali s montazi. Když jsem poskytla informace o digestori, kterou jsme měli koupenou, nikdo se na to nepodival. Takze při montazi zjistili, ze se jim digestor nevejde do skrinky. Při druhé realizaci (dodelavali jsme skrinky), spatne vymereno, zadni stena praskla, takze znovu demontovat a znovu predelat, dovez a smontovat. Při kazde chybe není mozne se domoci nejake omluvy nebo slevy. Interni komunikace ve firme vazne, většinou nevite, na koho se obrátit, protože všichni Vam rikaji, ze za to nemůžou, ze se stala chyba.

Studio

Dodavatel

Kuchyně Válek a Kačena

Název firmy Válek a Kačena Opava
Adresa Kasárenská 66
Opava
74601
Kontaktní informace 553623689
rehusova@valek-kacena.cz
http://www.valek-kacena.cz
Hodnocení firmy
76%
Počet recenzí 9 recenzí

Zašlete dotaz studiu Válek a Kačena Opava

Minimálně 9 znaků, může obsahovat 0-9 ()/._+ a mezeru