a: Dodavatel kuchyní Kuchyně Sýkora. Recenze a hodnocení kuchyňských studíí dodavatele Kuchyně Sýkora

Seřadit podle

Sýkora Zlín

Naprostá spokojenost se studiem Sykora ve Zlíně. Profesionální přístup designérek, poradily při výběru materiálu k naprosté spokojenosti. Stačili tři schůzky od první návštěvy k podpisu smlouvy a kuchyni namontovali dle předem dohodnutého termínu. Vše bez komplikací a i po roce maximální spokojenost.

Sýkora Praha 2

Dobrý den, chtěla jsem reagovat na recenze na kuchyně Sykora. Dcera si kuchyň pořídila před 10 lety a po 5 letech se jim odfoukla fólie na celé kuchyňské lince. Bylo jim řečeno, že vědí o chybě ( špatné lepidlo) ale nemají nárok na opravu ani na reklamaci. Proto již nikdy kuchyň od výrobce Sykora. Na kuchyň se nepřijel nikdo podívat a tím to skončilo. Hezký den A.Z.

Sýkora Frýdek Místek

Dobrý den , je nechutne že za 500 000kč jsou schopni vás okrast a skazit kuchyn , hnus je to že i dodavatel kamene se k vam otoči zady a majitel studia kuchyně sykora jak by smet . lidi nikdy vice , a garantuji že to ještě neskončilo !!!

Sýkora Hradec Králové

S návrhem a realizací kuchyně jsem byla velmi spokojená. Kvalitní vestavěné skříňky a spotřebiče od základu změnily způsob mého vaření. Ocenila jsem odborné rady a přístup pana Martinů. Doporučuji svěřit se vždy odborníkům a nechat si poradit tak, jak jsem to udělala já. A to v každém věku. Hezké chvíle u vaření v kuchyni od firmy Sýkora přeje Eva B.

Sýkora Hradec Králové

Kuchyň od firmy Sýkora již nikdy, velmi nesolidní jednání, zpoždění s dodávkou kuchyně 2 měsíce. Hrají si na solidní firmu, ale opak je pravdou.

Sýkora Praha 4

Koupili jsme byt, kde je kuchynska linka cca 6 let stara. Dle fotek posudte sami jakou kvalitu obnasi drahe kuchyne Sykora.

Sýkora Praha 9 - Českomoravská

Chtěla bych moc pochválit slečnu Rajčanovou Martinu. její přístup byl nejlepší ze všech kuchyňských studii. které jsme kvuli návrhu prošli.Byla ochotná, rychlá nic nebyl problém i když jsme si opravdu hodně vymýšleli.Málokdy se podaří narazit na někoho kdo je takhle skvělí.Děkujeme