Seřadit podle

Oresi Zlín

Cenově jsem si u nich dokázala vybrat takovou kuchyň, která sedla do našeho bytu. Žádný designový kousek to není, klasická bílá kuchyň s pracovní deskou v dekoru tmavého dřeva, ale svojí funkci zatím plní na výbornou.

Oresi Zlín

Kuchyni od Oresi mám a ok, doporučuju si dát místo kachliček nebo dlaždiček to skleněné obložení, je to, aspoň pro mě, stoprocentně lepší na údržbu, hlavně za sporák když mi tam něco cákne tak to stačí jen otřít a pohoda.

Oresi Zlín

Od Oresi mám kuchyni z loňského roku, vybírala jsem jí u nich na pobočce. Líbilo se mi že jsem si mohla vyzkoušet různé dekory, od všech druhů dřeva až po barvy, tak lesk a mat, díky tomu se i výběr krapítek protáhl ale jsem teď spokojená s tím co mám doma, i když bych se nezlobila kdyby byla cena o trochu menší.

Oresi Zlín

Chtěla jsem hodně světlou kuchyň, takovou bych řekla do krémová, ale aby to nebylo tak sterilní, jak se dneska kuchyně vesměs vyrábí. Nejdřív mě u oresi do těch pře-moderních kuchyní tlačili, ale nakonec jsme se pochopili a vybrali jsme to co mi sedlo nejvíc. Dokonce jsme všechno vymysleli bez toho, aniž by se u nás doma muselo kopnout do rozvodů elektřiny a vody – pro mě o starost míň -. Jinak kuchyň je fajn i po 3letech, takže za sebe nemám problém.

Oresi Zlín

První kuchyně na míru v životě do novostavby RD. Zlákala nás sezónní sleva ORESI. Prvotní přístup návrhářky velmi vstřícný a profesionální. Dokonce byli schopni počkat až rok s dodáním, než bude RD připraven. Následně při dodávání z centrálních skladů trochu haprovala logistika jak v termínech, tak v obsahu dodávek. Naprostá katastrofa však byla montážní parta. Nebojím se napsat, že přístup smluvního technika p. Kaňourka a jeho pomocníka byl strašný co se týče, kvality, termínů, arogance atd. a není hoden ani jedné hvezdičky. Jsem z řemeslnické rodiny, ale shodli se všichni dodavatelé stavby, že neco takového ještě v životě neviděli !

Studio

Dodavatel

Kuchyně Oresi

Název firmy Oresi Zlín
Adresa K Pasekám 2517
Zlín
76001
Kontaktní informace 773788268
zlin@oresi.cz
http://www.kuchyne-oresi.cz
Hodnocení firmy
84%
Počet recenzí 5 recenzí

Zašlete dotaz studiu Oresi Zlín

Minimálně 9 znaků, může obsahovat 0-9 ()/._+ a mezeru