Seřadit podle

Oresi Vysoké Mýto

Mám od Oresi kuchyni už pár měsíců doma, co se mi asi nejvíc líbí je deska z kamene, sice byla dražší ale vypadá super a působí že ani zemětřesení s ní nehne, celkově u nás kuchyně obstála bravurně.

Oresi Vysoké Mýto

Před 4 týdny jsme u Oresi definitivně vymysleli návrh a složili zálohu, včera nám jí dovezli na čas, sami namontovali a napojili spotřebiče. Zatím se na ní nemůžu vynadívat, jsem s ní fakt spokojená. Celkový průběh zakázky tedy hodnotím kladně, všechno proběhlo v pořádku.

Oresi Vysoké Mýto

Nedoporučuji! Návrh - co jsme navrhli, to slečna zadala. Termín dodání OK. Kvalita montáže tristní, práce na den trvala dny dva, další termín z důvodu nedodání myčky (místo nerez přivezli bílou) jsem si vynutila v sobotu. Loni začaly drhnout dvířka lednice o pracovní desku, opraveno. Letos se po dvouapůl letech užívání začala vlnit hrana dvířek nad digestoří.Na reklamaci mi milostivě sdělili, že nyní dvířka vymění, ale příště si hradím sama, ač je sedmiletá záruka, píšu stížnost. Pracovnice se mnou chtěla být raz dva hotová.Po první reklamaci jsem se modlila, ať je již nepotřebuji, uvidím, co po druhé.

Studio

Dodavatel

Kuchyně Oresi

Název firmy Oresi Vysoké Mýto
Adresa Försterova 250
Vysoké Mýto
56632
Kontaktní informace 465635493
voresimyto@seznam.cz
http://www.kuchyne-oresi.cz
Hodnocení firmy
70%
Počet recenzí 3 recenzí

Zašlete dotaz studiu Oresi Vysoké Mýto

Minimálně 9 znaků, může obsahovat 0-9 ()/._+ a mezeru