Seřadit podle

Oresi Vyškov

Nastěhovali jsme se s manželem do Vyškova, protože tam začal pracovat jako voják, takže jsme si poblíž koupili dům a kuchyň jsme vybírali u Oresi, jelikož byla nejblíž a já v té době byla těhotná, tak se mi nechtělo jezdit nikam daleko. Vím, že jsme měli kuchyň vybranou celkem rychle, protože na pobočce měli podle mě velký výběr a do dnes jsem s ní spokojená... Ještě jsem na ní po 9 letech nic neměnila a to máme už 3 dítě, takže si každý den prochází zátěžovými testy.

Oresi Vyškov

Dobrý den, pro touto firmu jsme se rozhodli na popud mé sestry, která si u firmy nechávala 3 měsíce před námi kuchyň se spotřebiči (což nebyl náš případ). Nechali jsme si u stejných lidí udělat kuchyň a dopadla dobře. Měla jsem spotřebiče své, které ještě nebyli opotřebované, tak jsem možnost zakoupení spotřebičů odmítla i přesto že mi byla nabízena i sleva. Kuchyň je vkusná a cena byla přijatelná, dostali jsme na čásku 25.000Kč.

Oresi Vyškov

Již při návrhu kuchyně jsme museli pobočku navštívit celkem 5 krát. Při začátku montáže kuchyně jsme zjistili , že nám byly dodány nožičky jiné výšky + výklopné dvířka dodány v jiném provedení . Nové nožičky naštěstí druhý den dovezli ze svých zásob montážníci jinak se čeká na nové 3 týdny. Velice špatný přístup pobočky ohledně informování o termínech či jiných změnách. Od ORESI bych si již nic nenechal dělat. Kvalitativně linka na slabé úrovni - máme Livanzu. Oresi nedoporučuji.

Studio

Dodavatel

Kuchyně Oresi

Název firmy Oresi Vyškov
Adresa Brněnská 509/11a
Vyškov
68201
Kontaktní informace 773788257
vyskov@oresi.cz
http://www.kuchyne-oresi.cz
Hodnocení firmy
68%
Počet recenzí 3 recenzí

Zašlete dotaz studiu Oresi Vyškov

Minimálně 9 znaků, může obsahovat 0-9 ()/._+ a mezeru