Seřadit podle

Oresi Tábor

Iniciativa v řešení dispozic=nula, poradit jak vyřešit lépe - žádná sláva, obkladové desky u vysokých skříní (aby tam nebyla hnusná deska korpusu) nedoporučí, skříňka nad volně stojící lednici - nelze... spíše více problémů než aby to upravili zákazníkovi na míru nebo mají atypické skříňky za nesmyslné ceny... jejich cenová akce -45%, která platí celý rok je pouze reklamní tah (jako u většiny kuch.studií) cena zcela přesně odpovídá ceně v jiných studiích, kde si na žádné slevy nehrají! Kvalita vizualizace otřesná (dle čeho si to má zákazník vybrat?). Přístup na pobočce Tábor ok, kvalita firmy ORESI HROZNÁ.

Oresi Tábor

Dobrý den. Ráda bych touto cestou poděkovala paní Dagmar Danielové z pobočky Oresi Tábor, kam jsme si přišli vybrat novou kuchyni. Paní Danielová, která v té době na pobočce pouze zastupovala, měla velmi příjemné vystupování,byla ochotná, milá a se vším nám skvěle poradila. Po dodání kuchyně chyběla digestoř, což bylo velmi nepříjemné. A opět p.Danielová nám co v nejkratší době nabídla digestoř, která splňovala podmínky té původní. Zároveň by jsme rádi poděkovali p.Hanusovi za profesionální montáž kuchyně a výbornou spolupráci. Z kuchyně máme velkou radost. Kračmerovi

Oresi Tábor

U nás udělali dobrou kuchyni, ještě jsem si nevšimla žádnýho problému. Máme jí celou dřevěnou a s těmi materiály co jsme si vybrali by se nám ani nic nemělo stát, ale nikdy to není záruka no. Jinak jsme poptávali i jiné firmy, u kterých byli kuchyně dost podobné ale tím materiálem se lišili, tak jsem nakonec vzali tu u oresi a zatím v pohodě.

Studio

Dodavatel

Kuchyně Oresi

Název firmy Oresi Tábor
Adresa Třída 9. května 640
Tábor
39002
Kontaktní informace 381253438
tabor@oresi.cz
http://www.kuchyne-oresi.cz
Hodnocení firmy
75%
Počet recenzí 3 recenzí

Zašlete dotaz studiu Oresi Tábor

Minimálně 9 znaků, může obsahovat 0-9 ()/._+ a mezeru