Seřadit podle

Oresi Šumperk

Zkusili jsme je po doporučení sestry a dopadlo to dobře, kuchyni nám sestavili tak jak jsme si přáli a vešli se do rozpočtu i s několika spotřebiči, kuchyně sice není žádný výstřelek módy ale složí dobře.

Oresi Šumperk

Já jsem u Oresi skončila asi po měsíci hledání kuchyně, máme docela malý byt takže jsem upřednostnila praktičnost. Udělali mi tam návrh tak jak jsem chtěla, s tím že je kuchyň teda malá, ale vešlo se do ní všechno včetně pračky. Cena mi docela vyhovovala, bral jsem nějakou kuchyni z řady livanza, která je nějaká ta střední třída a vzhledově jsem s ní spokojená, kvalitu ještě soudit nechci, mám jí doma teprve půl roku, ale podle montáže která u nás proběhla na pohodu doufám že mi kuchyň vydrží.

Oresi Šumperk

Celá objednávka kuchyně u Oresi probíhala podle domluvy. Měli jsme problém při montování kde byl problém napojení odpadů do nové myčky, ale asi po hodině strachu kdy už jsem si myslela že než se všechno vyreklamuje a namontuje se jim to dělníkům povedlo takže dobrý, myčku jsem ale radši pustila hned jak odešli aby se co nejdříve ozkoušelo jestli to funguje, a naštěstí jsem v ní hned ten den mohla vařit. Kuchyň je kvalitně a vkusně provedená.

Studio

Dodavatel

Kuchyně Oresi

Název firmy Oresi Šumperk
Adresa Vítězná
Šumperk
78701
Kontaktní informace 583211647
sumperk@oresi.cz
http://www.kuchyne-oresi.cz
Hodnocení firmy
87%
Počet recenzí 3 recenzí

Zašlete dotaz studiu Oresi Šumperk

Minimálně 9 znaků, může obsahovat 0-9 ()/._+ a mezeru