Seřadit podle

Oresi Praha 7

Maximalni spokojenost A-Z, velmi profesionalni pristup pani Polakove-clovek na spravnem miste, umi poradit a naslouchat klientum. Montaz, zavoz i zamereni-vse ochotni a spickovi pracovnici bez jedineho zadrhelu...zkratka vrele doporucuji, Oresi je kvalita za rozumnou cenu.

Oresi Praha 7

Byla jsem spokojená s jejich přístupem po celou dobu. Na pobočce mi dost pomohli s návrhem a určitě době čekání mi kuchyni namontovali a do teď je bez problému.

Oresi Praha 7

S oresi jsem zatím spokojená, tady na pobočce se mi věnovali dobře, vybrala jsem si kuchyň úplně podle sebe, a zatím nemám co negativního dodat, vařím v ní teprve asi 2 roky.

Oresi Praha 7

Kuchyně dodaná a napůl smontovaná (nedodané šuplíky, nepřipojená digestoř) v průběhu května. Dodnes (7.8.) nejsou dodělané šuplíky. Několikrát přijeli dělníci na dokončení, jednou zapomněli vrtačku a dvakrát přijeli s jinýma šuplíkama. Jednou nepřijeli vůbec. Nereagují na urgenci ani stížnosti. Naprostá neschopnost.

Oresi Praha 7

Kuchyň řady LIVANZA. ORESI žádný problém, vše vyřešíme, digestoř jsem si musel zajistit sám ORESI „normální digestoře“ nedodává Montáž katastrofa, instalatér neuměl připojit odpad, stále bylo něco špatně, rozdělanou kuchyň jsem musel převzít od jednoho řemeslníka, přijel druhý něco rozebral, složil, předal, přijel třetí, vše se opakovalo. Nedivým se že je montáž tak drahá. Čekal jsem, že se mi někdo z ORESI ozve a oficiálně nám kuchyň předá jako celek, bude řešit nedodělky a připomínky ale po měsíc nic. Hlavně že jsme zaplatili předem. Kvalitu „německé kuchyně“ nemůžu zatím posoudit ale řemeslníci a přístup k zákazníkovy od ORESY je katastrofální

Oresi Praha 7

Od kuchyňského studia mám již druhou kuchyň. S první jsem byla celkem spokojená, akorát se začala loupat dvířka. Od druhé kuchyně jsem si slibovala vyšší kvalitu za cenu vyšší ceny. Kamenem úrazu se ovšem stala slečna prodejkyně. Nejprve se mi snažila nacpat nejdražší možné výrobky bez ohledu na mé preference, výstup její práce musel být z mé strany několikrát korigovaný, a na závěr mnou požadované změny nebyly správně reflektovány, takže mi nakonec nebyla dodána kuchyň tak, jak jsem si představovala. Uplynulo již téměř pět měsíců a já stále čekám na dodělání. Jednání Oresi je zcela neprofesionální. Znovu bych kuchyň nevybrala.

Oresi Praha 7

Jelikož jsem kuchař, tak si kuchyň budu chtít zařídit podle svého. Kuchyně Oresi mají skvělou nabídku! Můžu jen doporučit. A cena? Ta je bezkonkurenční. Pokud bych si totiž nechal udělat kuchyň na míru, pak by mě vyšla mnohem dráže a vzhledově by se podobala modelům, které nabízí Oresi.

Oresi Praha 7

Ahoj, nebyla jsem původně z návrhu který mi udělali v oresi úplně nadšená, jednoduše jsem od toho čekala něco jiného, tak na podruhé jsem si s nimi sedla a pověděla jim takovou kostru toho jak bych si to představovala a tím návrhem se mi strefili do noty, nechali jsme si jí tedy zhotovit a je to asi týden co nám už doma dělá parádu, tak doufám, že nám i dlouho poslouží.

Oresi Praha 7

V listopadu jsme si pořídili od Oresi německou kuchyni Livanza, která vypadá fantasticky a je i kvalitní. Návrh jsme si nechali připravit od nich a naprosto splnil moje očekávání, hlavně ostrůvek uprostřed kuchyně, ten jsem vždy chtěla. Montáž proběhla hladce, přivezli kuchyni v takových segmentech, které smontovali dohromady. Jsem naprosto spokojena.

Oresi Praha 7

Vše bylo navrženo, vyškoleným odborníkem.Přímo v podkladech jsem měl navržen typ dřezu, který jsem si dle doporučení objednal přes jeden e-shop. Byl jsem vcelku překvapen po zavolání montážního technika ohledně toho, že dřez nejde namontovat(nevhodná velikost). Na prospektech firmy jsou fotografie techniků firmy Oresi ve firemních oděvech a v realu jim to montuje jiná firma a zákazník platí extra dopravu montéra, instalatéra a elektrikáře). Záležitost jsem řešil s reklamačním oddělením kde odmítali komunikovat-půl dne trvalo než jsem se po telefonu dostal od telefonistky k jejímu nadřízenému. Že prý je to má chyba-měl jsem si prý vše koupit od nich.

Studio

Dodavatel

Kuchyně Oresi

Název firmy Oresi Praha 7
Adresa Milady Horákové 53
Praha 7
17000
Kontaktní informace 233375585
holesovice@oresi.cz
http://www.kuchyne-oresi.cz
Hodnocení firmy
74%
Počet recenzí 10 recenzí

Zašlete dotaz studiu Oresi Praha 7

Minimálně 9 znaků, může obsahovat 0-9 ()/._+ a mezeru