Seřadit podle

Oresi Praha 10

Koupili jsme od nich kuchyni při výprodeji, takže cena byla hodně slušná a i celkem odpovídala tomu jakou jsem měla představu.

Oresi Praha 10

Moc jsem si přála ostrůvek ale bohužel se mi do bytu prostě nevejde, ale i tak se mi povedlo si kuchyni udělat podle mého ideálu, použila jsem světlé barvy takže kuchyni vypadá větší než předtím rozhodně se teď víc hodí k tomu zrekonstruovanýmu obýváku, konečně to u nás doma vypadá jak u lidí co žijí v tomhle století.

Oresi Praha 10

Kuchyni jsem vybírala hlavně podle ceny, potřebovala jsem i nové spotřebiče a nechtěla jsem za ní dát celé svoje úspory, ale myslím že i když mám nějakou tu nejnižší řadu (Dolti myslím se jmenuje) tak je kuchyně parádní, materiály jsem vybrala kvalitní a celkově vypadá kuchyně moc pěkně, spotřebiče jsem vzala nejlepší v mě cenově dostupné kategorii a taky dobrý.

Oresi Praha 10

Jelikož jsme si kuchyni montovali sami, můžu hodnotit jen jednání firmy a průběh objednávky a to podle mě bylo bez problémové. Obchoďák který s námi řešil naší objednávku byl sympaťák, a dokázal nám dobře poradit ohledně materiálu a rozvržení kuchyně, takže za mě dobrý.

Oresi Praha 10

Oresi nikdy. Když ptáčka lapaji... Vypadají mile.zaplatit ale musíte celou kuchyň dopředu. A pak už vás neznají. Chybné zaměření a následně jejich řešení ke spokojenosti prodejce ne zákazníka. Hlavně ať vás mají z krku. Komunikace 0.hledate,patrate aby vůbec někdo věděl že kuchyň nemáte, nebo nakonec máte ale špatně. Stížnosti na fb mazou. Já řeším 3 měsíce a stále nejsem u konce. Z recenzi už dnes vím že lidé řeší i 8 měsíců. Dle mne poškozování zákazníka a velmi zvažuji i COI Jediný slušný člověk byl montér, který odmítl montovat co by spadlo

Oresi Praha 10

S firmou Oresi mám dobrou zkušenost. Kupovala jsem od nich kuchyni v roce 2017, kuchyni z řady Livanza, tehdá za docela dobrou cenu, vychytala jsem slevy. Byla jsem ráda že návrh měli v ceně, protože jsem s návrhářkou trávila asi hodinu a půl vymýšlením. S kuchyní jsem spokojená.

Oresi Praha 10

Na začátků byl navrh hezky. Po zaplacení jsme v novem domku bydleli bez kuchyne 3 měsíce. (Prej na nás zapomněli) Když přišel den montaže (konečně) tak nám oznamili ze se bude montova tři dny a aby jsme jim nechali klíče no jsem mladej no nejsem blbej. Takže pana vedoucího Arpáda Cszolaka již nikdy více. Neschopnej nekomunikuje naslibuje ze vyřeší zavolá a nic se neděje. Vyberte si raději jinou prodejnu alebo raděj jinou firmu.

Oresi Praha 10

Po řadě návštěv různých kuchyňských studií, jsme s partnerkou zvolili nakonec ORESI. Důvod byl ovšem zejména ten, že v rámci koupi novostavby byla firma ORESI partnerem developera a slibovali jsme si od toho zejména bezstarostnou realizaci. Pořídili jsme si nejvyšší řadu Bauformat za bezmála 300 tis. Po realizaci začal nekonečný běh reklamací uznaných již v den montáže ale náprava nikde ( špatně dodaná deska, chybějící police, poškrábaná dvířka) . Po desítkách emailů a návštěv po ose prodejna - reklamační oddělení - obchodní oddělení kdy jedna ruka totálně neví co dělá druhá přesně po půl roce vyřešeno. Už nikdy více

Oresi Praha 10

Toto kuchyňské studio mi doporučila bratrova přítelkyně jelikož u nich pracovala, proto jsem firmu navštívila a musím říct že návrh kuchyně mi udělali na místě, po týdnu jsem jim objednávku potvrdila, zaplatila jsem zálohu a za několik týdnu jsem kuchyň měla hotovou doma. Bylo to celkem rychlé a bezbolestné.

Oresi Praha 10

Oresi NEDOPORUČUJI! Jakmile jsem zaplatila 50% zálohu najednou komunikace s managerem přestala. Dobeš nereagoval na emaily a telefonaty.Po zaměření nedostala nazor na umišteni zasuvek. Zapoměl na dohodnuty termin montaže kychine 26.10(sml. 28,05) museli jsme bydlet v novem byte bez kychine 10dni. Žadna kompenzace neni. Monter mi oznámil, že jedna zásuvka je špatna a že musíme přesunut, kychine nesedi, mame vymyslet jak dotahnout vodu do myčky. Měli jsme doporučennou hlubši pracovni desky 70sm, ale v termin montaze dodali 60sm. Bydleli jsme 6 tydni s 10sm dirou mezí pracovni deskou a stenou, bez digestora a zadni panele na stene

Studio

Dodavatel

Kuchyně Oresi

Název firmy Oresi Praha 10
Adresa U Slavie 1527/3
Praha 10
10000
Kontaktní informace 271726677
vrsovice@oresi.cz
http://www.kuchyne-oresi.cz
Hodnocení firmy
65%
Počet recenzí 15 recenzí

Zašlete dotaz studiu Oresi Praha 10

Minimálně 9 znaků, může obsahovat 0-9 ()/._+ a mezeru