Seřadit podle

Oresi Praha 10

Jelikož jsme si kuchyni montovali sami, můžu hodnotit jen jednání firmy a průběh objednávky a to podle mě bylo bez problémové. Obchoďák který s námi řešil naší objednávku byl sympaťák, a dokázal nám dobře poradit ohledně materiálu a rozvržení kuchyně, takže za mě dobrý.

Oresi Praha 10

Oresi nikdy. Když ptáčka lapaji... Vypadají mile.zaplatit ale musíte celou kuchyň dopředu. A pak už vás neznají. Chybné zaměření a následně jejich řešení ke spokojenosti prodejce ne zákazníka. Hlavně ať vás mají z krku. Komunikace 0.hledate,patrate aby vůbec někdo věděl že kuchyň nemáte, nebo nakonec máte ale špatně. Stížnosti na fb mazou. Já řeším 3 měsíce a stále nejsem u konce. Z recenzi už dnes vím že lidé řeší i 8 měsíců. Dle mne poškozování zákazníka a velmi zvažuji i COI Jediný slušný člověk byl montér, který odmítl montovat co by spadlo

Oresi Praha 10

S firmou Oresi mám dobrou zkušenost. Kupovala jsem od nich kuchyni v roce 2017, kuchyni z řady Livanza, tehdá za docela dobrou cenu, vychytala jsem slevy. Byla jsem ráda že návrh měli v ceně, protože jsem s návrhářkou trávila asi hodinu a půl vymýšlením. S kuchyní jsem spokojená.

Oresi Praha 10

Na začátků byl navrh hezky. Po zaplacení jsme v novem domku bydleli bez kuchyne 3 měsíce. (Prej na nás zapomněli) Když přišel den montaže (konečně) tak nám oznamili ze se bude montova tři dny a aby jsme jim nechali klíče no jsem mladej no nejsem blbej. Takže pana vedoucího Arpáda Cszolaka již nikdy více. Neschopnej nekomunikuje naslibuje ze vyřeší zavolá a nic se neděje. Vyberte si raději jinou prodejnu alebo raděj jinou firmu.

Oresi Praha 10

Po řadě návštěv různých kuchyňských studií, jsme s partnerkou zvolili nakonec ORESI. Důvod byl ovšem zejména ten, že v rámci koupi novostavby byla firma ORESI partnerem developera a slibovali jsme si od toho zejména bezstarostnou realizaci. Pořídili jsme si nejvyšší řadu Bauformat za bezmála 300 tis. Po realizaci začal nekonečný běh reklamací uznaných již v den montáže ale náprava nikde ( špatně dodaná deska, chybějící police, poškrábaná dvířka) . Po desítkách emailů a návštěv po ose prodejna - reklamační oddělení - obchodní oddělení kdy jedna ruka totálně neví co dělá druhá přesně po půl roce vyřešeno. Už nikdy více

Oresi Praha 10

Toto kuchyňské studio mi doporučila bratrova přítelkyně jelikož u nich pracovala, proto jsem firmu navštívila a musím říct že návrh kuchyně mi udělali na místě, po týdnu jsem jim objednávku potvrdila, zaplatila jsem zálohu a za několik týdnu jsem kuchyň měla hotovou doma. Bylo to celkem rychlé a bezbolestné.

Oresi Praha 10

Oresi NEDOPORUČUJI! Jakmile jsem zaplatila 50% zálohu najednou komunikace s managerem přestala. Dobeš nereagoval na emaily a telefonaty.Po zaměření nedostala nazor na umišteni zasuvek. Zapoměl na dohodnuty termin montaže kychine 26.10(sml. 28,05) museli jsme bydlet v novem byte bez kychine 10dni. Žadna kompenzace neni. Monter mi oznámil, že jedna zásuvka je špatna a že musíme přesunut, kychine nesedi, mame vymyslet jak dotahnout vodu do myčky. Měli jsme doporučennou hlubši pracovni desky 70sm, ale v termin montaze dodali 60sm. Bydleli jsme 6 tydni s 10sm dirou mezí pracovni deskou a stenou, bez digestora a zadni panele na stene

Oresi Praha 10

Prvotní kontakt pana Dobeše byl velmi akční, jakmile jsem zaplatila 50% zálohu najednou komunikace přestala, reagoval po cca 14 dnech, což mi přijde velmi neprofesionální. Změny po zaměření se mnou vůbec nekonzultoval, ještě jsem se ho ptala, které zásuvky změnit a zaslepit a on mi vůbec neřekl realitu, kterou jsem měla udělat. Takže když byl montážní den a kuchyň se měla montovat, parta chlapů ( což jsem očekávala na tak velkou kuchyň ) - tedy 1 člověk mi oznámil, že zásuvky jsou špatně a že to musíme celé přesekat!!! Takže nedoporučuji ...

Oresi Praha 10

V oresi bylo všechno dobrý, prodejce co nám kuchyň prodával, se mi zdál celkem znalý a já jsem spokojená s výběrem kuchyně. Jen bych v příště volila maličko jiný odstín barvy, jelikož máme hodně prosvětlenou kuchyň a tudíž je na ní všechno vidět, ale tak poučení pro příště na její funkčnost to nijak neovlivňuje.

Oresi Praha 10

Kuchyně Oresi rozhodně nedoporučuji. Ačkoliv jsme si termín montáže zamluvily zhruba měsíc dopředu, montážníci nepřijeli, tudíž jsme museli shánět vlastní. Komunikace mizerná, do studia Oresi v Edenu se mi ještě nikdy nepodařilo dovolat..., zato s paní přepojovatelkou jsem mluvila už několikrát a vždy se mě naivně snaží spojit, avšak se stejným výsledkem. Nebylo dodáno veškeré zboží a nyní je to již déle jak měsíc a zboží stále nepřivezli. Už se těším, až bude celá věc vyřízena a nebudu mít s touto firmou nic společného.

Studio

Dodavatel

Kuchyně Oresi

Název firmy Oresi Praha 10
Adresa U Slavie 1527/3
Praha 10
10000
Kontaktní informace 271726677
vrsovice@oresi.cz
http://www.kuchyne-oresi.cz
Hodnocení firmy
60%
Počet recenzí 12 recenzí

Zašlete dotaz studiu Oresi Praha 10

Minimálně 9 znaků, může obsahovat 0-9 ()/._+ a mezeru