Seřadit podle

Oresi Praha 10

The worth company I ever had a deal with. When I heard a lot negativ abou that company i didnt belive. Shit all the quality the instalation and the delivery. Never, ever go to that company again

Oresi Praha 10

Potřebovala jsem domu nějakou hodně moderně výraznou kuchyni, místa na ni jsme měli až dost tak jsem potřebovala aby hodně vynikla, a u tohodle studia se trefili do mé představy i co se týče ceny, kuchyň je ohromná, i s ostrůvkem v černé lesklé barvě, linka je inspirovaná bílím mramorem a bez úchytková, spotřebiče schované ve skříňkách, za mě na jedničku.

Oresi Praha 10

Naše kuchyně je i po pár letech furt jak nová, klidně doporučuji.

Oresi Praha 10

Koupili jsme od nich kuchyni při výprodeji, takže cena byla hodně slušná a i celkem odpovídala tomu jakou jsem měla představu.

Oresi Praha 10

Moc jsem si přála ostrůvek ale bohužel se mi do bytu prostě nevejde, ale i tak se mi povedlo si kuchyni udělat podle mého ideálu, použila jsem světlé barvy takže kuchyni vypadá větší než předtím rozhodně se teď víc hodí k tomu zrekonstruovanýmu obýváku, konečně to u nás doma vypadá jak u lidí co žijí v tomhle století.

Oresi Praha 10

Kuchyni jsem vybírala hlavně podle ceny, potřebovala jsem i nové spotřebiče a nechtěla jsem za ní dát celé svoje úspory, ale myslím že i když mám nějakou tu nejnižší řadu (Dolti myslím se jmenuje) tak je kuchyně parádní, materiály jsem vybrala kvalitní a celkově vypadá kuchyně moc pěkně, spotřebiče jsem vzala nejlepší v mě cenově dostupné kategorii a taky dobrý.

Oresi Praha 10

Jelikož jsme si kuchyni montovali sami, můžu hodnotit jen jednání firmy a průběh objednávky a to podle mě bylo bez problémové. Obchoďák který s námi řešil naší objednávku byl sympaťák, a dokázal nám dobře poradit ohledně materiálu a rozvržení kuchyně, takže za mě dobrý.

Oresi Praha 10

Oresi nikdy. Když ptáčka lapaji... Vypadají mile.zaplatit ale musíte celou kuchyň dopředu. A pak už vás neznají. Chybné zaměření a následně jejich řešení ke spokojenosti prodejce ne zákazníka. Hlavně ať vás mají z krku. Komunikace 0.hledate,patrate aby vůbec někdo věděl že kuchyň nemáte, nebo nakonec máte ale špatně. Stížnosti na fb mazou. Já řeším 3 měsíce a stále nejsem u konce. Z recenzi už dnes vím že lidé řeší i 8 měsíců. Dle mne poškozování zákazníka a velmi zvažuji i COI Jediný slušný člověk byl montér, který odmítl montovat co by spadlo

Oresi Praha 10

S firmou Oresi mám dobrou zkušenost. Kupovala jsem od nich kuchyni v roce 2017, kuchyni z řady Livanza, tehdá za docela dobrou cenu, vychytala jsem slevy. Byla jsem ráda že návrh měli v ceně, protože jsem s návrhářkou trávila asi hodinu a půl vymýšlením. S kuchyní jsem spokojená.

Oresi Praha 10

Na začátků byl navrh hezky. Po zaplacení jsme v novem domku bydleli bez kuchyne 3 měsíce. (Prej na nás zapomněli) Když přišel den montaže (konečně) tak nám oznamili ze se bude montova tři dny a aby jsme jim nechali klíče no jsem mladej no nejsem blbej. Takže pana vedoucího Arpáda Cszolaka již nikdy více. Neschopnej nekomunikuje naslibuje ze vyřeší zavolá a nic se neděje. Vyberte si raději jinou prodejnu alebo raděj jinou firmu.

Studio

Dodavatel

Kuchyně Oresi

Název firmy Oresi Praha 10
Adresa U Slavie 1527/3
Praha 10
10000
Kontaktní informace 271726677
vrsovice@oresi.cz
http://www.kuchyne-oresi.cz
Hodnocení firmy
67%
Počet recenzí 18 recenzí

Zašlete dotaz studiu Oresi Praha 10

Minimálně 9 znaků, může obsahovat 0-9 ()/._+ a mezeru