Seřadit podle

Oresi Plzeň OC Olympia

Návrh sám o sobě byl v pořádku a i vše k sobě hezky ladí- to bylo to pozitivní. Po montáži kuchyňské linky (vcelku spokojenost) až na odpad, který vznikl po vybalení a byl zanechán v mém bytě. Ve výdeji dodaly špatnou vpusť k dřezu- rekalamace se neskutečně dlouho táhla. Po montáži baterie jsem následně cca za měsíc zjistila, že z baterie po malých kapkách kape voda- nebylo utaženo. Za mě rozhodně kuchyni Oresi nemohu doporučit, z hlediska dodání, špatné komunikace a dlouhé čekací lhůty...

Oresi Plzeň OC Olympia

Nejdříve v pořádku, návrh, smlouva, komunikace. Vše začalo montáží - chybí lednice, chybí plech na digestoři, sokly pod linkou, které musí znovu do výroby. dodání až 6 týdnů, ve finále to bylo ještě později. lednice sice dovezena dříve, ale namontována asi o 10 dnů později! 3 měsíce po montáži -stále chybí jeden sokl, digestoř je nakřivo - dvakrát reklamováno,termíny dodání si firma Oresi sází jak chce, stejně tak montážní firma. Kuchyně sice krásná, ale zda bude do Vánoc hotová pochybuji. a "vtipný" dodatek, když montážní firma chtěla zaplatit náklady za chybějící sokly - za jejich chybu. bohužel Oresi nedoporučuji.

Oresi Plzeň OC Olympia

Na pobočce jsem vybírala kuchyni s tchýní. Personál byl trpělivý i přes naše všetečné otázky. Líbilo se mi, že nám vysvětlili všechny materiály, jejich výhody i nevýhody. Měli jsme čas si doma všechno promyslet, nijak na nás netlačili. Kuchyni mám doma už rok a vše v pořádku.

Oresi Plzeň OC Olympia

......vybrali jsme společnost Oresi kvůli dobrým manželčiným zkušenostem z předchozí kuchyní, přístup prodejce - dobrý, návrh kuchyně - dobrý, vše nasvědčovalo tomu, že by neměl být sebemenší problém.......a pak to přišlo..........dodávka zpožděna o 14 dní, nedodán kompletní sortiment spotřebičů (chyběla digestoř), myčka nádobí přišla jiná, tím pádem nejsou do této chvíle dvířka na myčce, drátěný program do jedné skříňky taktéž ještě nemáme, nelze tedy používat. Mysleli jsme s manželkou, že pokud si objednáme kuchyň i s montáží bude tato schopná provozu, opak je však pravdou........jsme velmi zklamáni a tuto společnost NEDOPORUČUJEME !!!

Studio

Dodavatel

Kuchyně Oresi

Název firmy Oresi Plzeň OC Olympia
Adresa Písecká 1089/8
Plzeň OC Olympia
32600
Kontaktní informace 773788269/70
plzen.olympia@oresi.cz
http://www.kuchyne-oresi.cz
Hodnocení firmy
70%
Počet recenzí 4 recenzí

Zašlete dotaz studiu Oresi Plzeň OC Olympia

Minimálně 9 znaků, může obsahovat 0-9 ()/._+ a mezeru