Seřadit podle

Oresi Pardubice

Objednala jsem si kuchyň Oresi Livanza, s návrhem kuchyně jsem celkem spokojená, přístup paní v kuchyňském studiu již méně. Byla příjemná jen do zaplacení zálohy, pak již nebyla tolik ochotná a než zodpověděla nebo vyřešila nějaký dotaz uběhlo vždy několik týdnů. Nenabízeli zapojení spotřebičů a baterie a nabídli bez záruky externího dodavatele za nehorázné ceny. Což například u varné desky vidím jako problém držet záruku. Skříňky i povrchová úprava kuchyně je pěkná, ale zpracování doměrků a detailů lišt není příliš zdařilé, jsou obvykle v půlce přerušené což nevypadá dobře. Při zpracování instalačních plánů udělal technik chybu, takže se musely instalace po montáži kuchyně znovu předělávat. K tomu se technik postavil čelem a předělání k naší spokojenosti uhradil. Horní skříňky se demontovaly a po předělání instalací opět namontovaly. Přesto, že toto to bylo vyžádáno jejich zaviněním byla montážní četa podruhé nepříjemná, odmítla napojit odtah digestoře a neosadila krytky Led světel. Po dokončení montáže koukal kabel Led světla a vypadla nezacvaklá digestoř.

Oresi Pardubice

Kuchyni jsem vybírala dlouho a s rozvahou protože bych chtěla mít nějakou co vydrží, takže jsem hodně dbala na materiály i na kvalitu spotřebičů. U Oresi jsem si vybrala takovou která se mi líbila i vzhledově, a myslím si že i výběr materiálů se mi poved, mám jí asi 2 roky a je jak nová.

Oresi Pardubice

Udělali mi kuchyni na míru s vestavěnými spotřebiči, chtěla jsem nějakou hodně moderní kuchyni, takže jí mám v tmavých barvách a bez úchytek. S designem jsem moc spokojená, působí čistě a jednoduše.

Oresi Pardubice

NEDOPORUČUJI. Slečna nám navrhla špatně kuchyn, projekt měla k dispozici. Zakreslila okno přimo nad dřezem a po montáži !!! jsme zjistili, že je tam 30cm mezera!!! Jednání s Oresi v Pardubicích otřesné-argumenty typu, kdybyste zádový panel chtěli, tak Vám ho znázorním. Na otázku, jak jsme mohli zádový panel chtít, když ve vizualizaci není, me nebyla schopná odpovědet. V příloze přikládám vizualizaci z Oresi a skutečnost, at si každý udělá obrázek o jejich službách sám. Strašně nám táhlo od odsavače a firma Oresi zapomněla dát zpětnou klapku. NIKDY VÍC ORESI!!

Oresi Pardubice

S personálem na pobočce jsem byla spokojená, dokázali dobře poradit a navrhnout kuchyni tak aby se nejlépe hodila na daného prostoru. Na jejich doporučení jsem koupila kuchyni řady livanza za docela rozumnou částku.

Studio

Dodavatel

Kuchyně Oresi

Název firmy Oresi Pardubice
Adresa S. K. Neumanna
Pardubice
53002
Kontaktní informace 774362420
pardubice@oresi.cz
http://www.kuchyne-oresi.cz
Hodnocení firmy
74%
Počet recenzí 5 recenzí

Zašlete dotaz studiu Oresi Pardubice

Minimálně 9 znaků, může obsahovat 0-9 ()/._+ a mezeru