Seřadit podle

Oresi Olomouc

Vybrali jsme si u nich kuchyni díky slevě, s tou nás kuchyň kterou jsem si představovala vyšla na dobrou částku i s pár spotřebičema. Je pěkná, moderní a sedí nám to prostoru na cenťák, takže jsem spokojená

Oresi Olomouc

Něž jsem si na kuchyni naspořila tak to chvíli trvalo, ale už je doma konečně. Chtěla jsem do ní celkem zainvestovat aby mi vydržela co nejdéle, a zatím na mě působí že s ní nehne ani tornádo, takže za sebe doporučuju.

Oresi Olomouc

Dobrý den, chtěla bych se poděkovat p.Jitce Procházkové z reklamačního oddělení, za její moc hezký přístup a rychlé vybavení naší reklamace. Také p. Benešovi za kvalitni provedení výměny dvířek na naši kuchyňské lince. Moc si toho vážíme a děkujeme. Jana Balunová

Oresi Olomouc

Kuchyni od Oresi jsme si nechali navrhnout hned na prodejně, výběr byl docela rychlý, s manželem jsme se kupodivu rychle domluvili co chcem, nic moc výrazného, obyčejná modernější kuchyně. I nainstalování bylo celkem rychlý, manžel si užíval že nemusí nic dělat a jen kontroloval, já jen čekala až si budu moct všechno doladit a pak už se jen kochala. Za mě to byla dobrá zkušenost.

Oresi Olomouc

Dobrý deň. Kupovali sme si kuchyňu v Oresi Olomouc. Pôvodný termín dodania zrušili v deň plánovaného závozu a presunuli ho o mesiac s tým, že nemajú auto. Potom ho presunuli s dovodu, že nemajú montaznikov. Termín nám zrušili 5x POL HODINU PRED DOHODNUTÝM DODANIM. Nakoniec kuchyňu ani nepriniesli celý, pretože niektoré časti stále po 3 mesiacoch nemali objednané! Rozhodne neodporúčam!

Oresi Olomouc

Od nich mám kuchyni už pár let, dostala jsem jí od rodiny protože jim se ta stará už nelíbila. Na novou jsem si zvykala docela těžko, třeba na ostrůvek který jsem si myslela že nikdy využívat nebudu, ale musím uznat že oproti té staré je opravdu praktická, i ty materiály jsou na tom asi o něco líp, a rozhodně i vypadá líp než ta původní.

Oresi Olomouc

Vůbec nechápu, jak může tato firma ještě existovat. Nedodrží nic, co slíbí. Naúčtuje vše. I odstranění odpadu, který jste si zlikvidovali sami. Nevrátí vám peníze za vyreklamované neopravené a nevyměněné zboží včas (teď je to dva měsíce). Přeji jim, aby se jim děli podobné věci, které dělají zákazníkům. Jinak se asi nepoučí. Fuj.

Oresi Olomouc

V současné době řeším s právníkem dořešení naší kuchyně. Bohužel jsem se až později dozvěděl, že už proti ORESI zastupoval několik klientů (úspěšně). Některé pozitivní recenze mi přijdou až legrační. No, když je píší lidi od Oresi (ičaři), aby pomohli byznysu, tak to pak podle toho vypadá. Oresi nedává slibovanou slevu. Je to vymahatelné. Musíte mít důkazy. Propaganda, bohužel, ze strany Oresi slaví úspěch, protože papír a jiná média snesou cokoli. Fuj.

Oresi Olomouc

Oresi doporučuji se vyhnout. Naši kuchyň jsme realizovali přes ORESI Olomouc jako 10-ti denní. Kuchyň nám dovezli po 40 dnech s tím, že montáž proběhne za další dva dny. Výčet potíží zašlu každému na email. Z poslední návštěvy prodejny v Olomouci má žena odcházela s pláčem. Neustálé bláboly. Hrůza. Dnes po cca měsíci reklamace zamítli. Předáváme to právníkovi. Tato firma používá neoprávněně (2.8.2017) certifikát ISO, neplní si informační povinnost na rejstříkovém soudě, lže, krade a podvádí. Při dlouhodobém podnikání jsem nepotkal podlejší manažery než jsou v ORESI a to Davida Šimáčka, Kateřinu Wolfovou, Martinu Alexandr a další.

Oresi Olomouc

Kdybychom vedeli co nas ceka, tak do toho uz nikdy, NIKDY V ZIVOTE nejdeme...Realizace kuchyne probehla velmi rychle. Platba nutna predem-cash. Stalo se, zaplatili jsme 150tis. Do teto faze jsme byli nadseni. Montaz kuchyne zacala 6.12. 2016. Dnes, 7.6. 2017 montaz stale neni kompletni. Jsme unaveni a znechuceni. Neustale chybi nasmlouvane soucastky, led pasky jsou kazda jine barvy, z vnitrni starny mame diry ve dvirkach,monteri zlomili listu na dvou mistech a i presto ji nalepili, chybi pant u dvirek a vůbec vzhled kuchyne neni 100%. NEDOPORUCUJI!

Studio

Dodavatel

Kuchyně Oresi

Název firmy Oresi Olomouc
Adresa Kafkova 471
Olomouc
78301
Kontaktní informace 588004008/9
olomouc@oresi.cz
http://www.kuchyne-oresi.cz
Hodnocení firmy
65%
Počet recenzí 17 recenzí

Zašlete dotaz studiu Oresi Olomouc

Minimálně 9 znaků, může obsahovat 0-9 ()/._+ a mezeru