Seřadit podle

Oresi OC Letňany

Kuchyňu už mám namontovanú. Toľko úložného priestoru som nikdy nemala, tak sa teším. A nehovoriac o tej širokej pracovnej ploche.

Oresi OC Letňany

Kuchyně Oresi nedoporučuji! Až do montáže vše probíhalo dobře. Montáž započala ve smluveném termínu, ale dokončena byla až za 2 měsíce a 2 týdny! Snažili jsme se několikrát kontaktovat jak Oresi, tak i pána, který montáž prováděl, s prosbou o dokončení. Postupně nám jen neustále slibovali termíny, ve kterých nikdo nepřijel a nebo nebrali telefony. Začali jsme zvažovat právní kroky. Nakonec však byla kuchyň úspěšně dokončena po dobrém 23.9.!

Oresi OC Letňany

Klidně je můžu doporučit, kuchyni od Oresi mám přes dva roky, brala jsem jí fungl novou i se spotřebiči.

Oresi OC Letňany

Hezký den, včera ukončili vaši technici pod vedením pana Řezníčka montáž kuchyně v mém bytě v Horních Počernicích. Chtěl bych touto cestou poděkovat vašim technikům za velmi profesionální přístup a provedení montážních prací. Vše proběhlo bez závad a k naší spokojenosti. Současně bych chtěl poděkovat paní Chachavě za velmi profesionální přístup při návrzích naší kuchyně . Takto dle mého názoru pracují profesionálové. Přeji vám hodně zdaru do další činnosti a jenom spokojené zákazníky MACHÁČEK Jiří

Oresi OC Letňany

Dobrý deň, chceli by sme Vám popriať krásne a pohodové Vianoce a všetko dobré do Nového roku. Veľké poďakovanie patrí paní Chachave a pánu Rezníčkovi sa skvelo odvodenú prácu, vďaka ktorej si môžeme užívať vianočné sviatky s našou krásnou novou kuchyňou. Lenka Balogová a Libor Kumsta

Oresi OC Letňany

Oresi bych nedoporučila ani nejhoršímu nepříteli. Prodejkyně Ngyuenová se ani neráčila zeptat jak bychom si kuchyni představovali a po 3 hodinách vytvořila návrh, který se pak příště celý předělával k obrazu zákazníka. Nikdo tam nebere telefony, ani nikdo nereaguje na e-maily. Kuchyni nedodali kompletní a ani po 2,5 měsících co přijel technik na domontáž, stále není kompletní a ještě mi poslali fakturu. Dobrý vtip, když kuchyně je dávno kompletně zaplacená.. Reklamační oddělení nefunguje, též nikdo na nic nereaguje. Hlavně shrábnout peníze dopředu a pak nezájem.. Jediný, kdo v Oresi komunikuje, je servisní technik.

Oresi OC Letňany

Na jejich pobočce jsem byla poprvé jen se poohlídnout po tom co nabízejí, potom jsem si obešla ještě pár dalších studií a stejně skončila tady. Kuchyni jsem si seskládala podle svých představ a vyhovuje mi. Cena byla dobrá, za to co jsem chtěla vyšla od nich nejlíp protože jsem jí dostala ještě i s nějakou slevou.

Oresi OC Letňany

Dobrý den, dne 18. a 19. 12. 2017 mi byla ve Chvatěrubech montována kuchyně od Vaší společnosti Oresi, kuchyn montoval pan Řezníček a pan Tandara, ráda bych touhle cestou poděkovala za spolehlivost, preciznost a velmi milé jednání, vše po sobě uklidili a ve finále kuchyn pochválili:-), dlouho jsme se nesetkali s tak milým jednání. Jěště jednou moc děkuji za krásnou kuchyň a přeju všechno krásné. S pozdravem Vernerová Dagmar, Chvatěruby.

Oresi OC Letňany

Dobrý den, nedávno jsme si objednali kuchyni od Oresi a musím říct, že vše proběhlo na výbornou. Přístup návrhářky paní Běhounkové byl vynikající, nejenže k nám byla vždy milá a vstřícná ale bylo poznat, že v plánování kuchyní má dlouholetou praxi, které jsme si velice cenili. Dále nám doporučila kvalitní montážní partu (Řezníček, Kalivoda), kteří si se vším hravě poradili a kuchyni snadno a rychle postavili (a že jí nemáme malou). DOPORUČUJI!

Oresi OC Letňany

Uz nikdy oresi. Minuly rok v lete jsem mel montaz. Provedeni hrozne nedostaky jsem odhalil az pri pouzivani.Jedny dvirka a madlo nebylo dodano. 5x telefonicka reklamace nic se nedelo 2 x osobni reklamace nic se nedeje. Bohuzel budu resit prez pravnika nejsou schopni se ani ozvat. Takto uz to resime 7 mesicu.

Studio

Dodavatel

Kuchyně Oresi

Název firmy Oresi OC Letňany
Adresa Veselská 663
OC Letňany
19000
Kontaktní informace 773788274-6
letnany@oresi.cz
http://www.kuchyne-oresi.cz
Hodnocení firmy
79%
Počet recenzí 13 recenzí

Zašlete dotaz studiu Oresi OC Letňany

Minimálně 9 znaků, může obsahovat 0-9 ()/._+ a mezeru