Seřadit podle

Oresi OC Letňany

Klidně je můžu doporučit, kuchyni od Oresi mám přes dva roky, brala jsem jí fungl novou i se spotřebiči.

Oresi OC Letňany

Hezký den, včera ukončili vaši technici pod vedením pana Řezníčka montáž kuchyně v mém bytě v Horních Počernicích. Chtěl bych touto cestou poděkovat vašim technikům za velmi profesionální přístup a provedení montážních prací. Vše proběhlo bez závad a k naší spokojenosti. Současně bych chtěl poděkovat paní Chachavě za velmi profesionální přístup při návrzích naší kuchyně . Takto dle mého názoru pracují profesionálové. Přeji vám hodně zdaru do další činnosti a jenom spokojené zákazníky MACHÁČEK Jiří

Oresi OC Letňany

Dobrý deň, chceli by sme Vám popriať krásne a pohodové Vianoce a všetko dobré do Nového roku. Veľké poďakovanie patrí paní Chachave a pánu Rezníčkovi sa skvelo odvodenú prácu, vďaka ktorej si môžeme užívať vianočné sviatky s našou krásnou novou kuchyňou. Lenka Balogová a Libor Kumsta

Oresi OC Letňany

Oresi bych nedoporučila ani nejhoršímu nepříteli. Prodejkyně Ngyuenová se ani neráčila zeptat jak bychom si kuchyni představovali a po 3 hodinách vytvořila návrh, který se pak příště celý předělával k obrazu zákazníka. Nikdo tam nebere telefony, ani nikdo nereaguje na e-maily. Kuchyni nedodali kompletní a ani po 2,5 měsících co přijel technik na domontáž, stále není kompletní a ještě mi poslali fakturu. Dobrý vtip, když kuchyně je dávno kompletně zaplacená.. Reklamační oddělení nefunguje, též nikdo na nic nereaguje. Hlavně shrábnout peníze dopředu a pak nezájem.. Jediný, kdo v Oresi komunikuje, je servisní technik.

Oresi OC Letňany

Na jejich pobočce jsem byla poprvé jen se poohlídnout po tom co nabízejí, potom jsem si obešla ještě pár dalších studií a stejně skončila tady. Kuchyni jsem si seskládala podle svých představ a vyhovuje mi. Cena byla dobrá, za to co jsem chtěla vyšla od nich nejlíp protože jsem jí dostala ještě i s nějakou slevou.

Oresi OC Letňany

Dobrý den, dne 18. a 19. 12. 2017 mi byla ve Chvatěrubech montována kuchyně od Vaší společnosti Oresi, kuchyn montoval pan Řezníček a pan Tandara, ráda bych touhle cestou poděkovala za spolehlivost, preciznost a velmi milé jednání, vše po sobě uklidili a ve finále kuchyn pochválili:-), dlouho jsme se nesetkali s tak milým jednání. Jěště jednou moc děkuji za krásnou kuchyň a přeju všechno krásné. S pozdravem Vernerová Dagmar, Chvatěruby.

Oresi OC Letňany

Dobrý den, nedávno jsme si objednali kuchyni od Oresi a musím říct, že vše proběhlo na výbornou. Přístup návrhářky paní Běhounkové byl vynikající, nejenže k nám byla vždy milá a vstřícná ale bylo poznat, že v plánování kuchyní má dlouholetou praxi, které jsme si velice cenili. Dále nám doporučila kvalitní montážní partu (Řezníček, Kalivoda), kteří si se vším hravě poradili a kuchyni snadno a rychle postavili (a že jí nemáme malou). DOPORUČUJI!

Oresi OC Letňany

Uz nikdy oresi. Minuly rok v lete jsem mel montaz. Provedeni hrozne nedostaky jsem odhalil az pri pouzivani.Jedny dvirka a madlo nebylo dodano. 5x telefonicka reklamace nic se nedelo 2 x osobni reklamace nic se nedeje. Bohuzel budu resit prez pravnika nejsou schopni se ani ozvat. Takto uz to resime 7 mesicu.

Oresi OC Letňany

Jsem spokojený s kvalitou a provedenou prací. Časově náročnější plánování se myslím vyplatilo...

Oresi OC Letňany

Jsem velice spokojená s přístupem prodejců na této prodejně. Předtím jsem navštívila dvě studia Oresi, kde se mi bohužel nedostalo pozornosti. Na prodejně se mě ujal mladý student architektury a s jeho pomocí jsme probrali naší kuchyň. Realizace proběhla podle mě tak jak měla. Bohužel se vyskytla vada při montáži, ale i po delší době reklamace bylo vše vyřešeno. Vaří se nám tu hezky. Děkujeme a doporučujeme. :)

Studio

Dodavatel

Kuchyně Oresi

Název firmy Oresi OC Letňany
Adresa Veselská 663
OC Letňany
19000
Kontaktní informace 773788274-6
letnany@oresi.cz
http://www.kuchyne-oresi.cz
Hodnocení firmy
77%
Počet recenzí 11 recenzí

Zašlete dotaz studiu Oresi OC Letňany

Minimálně 9 znaků, může obsahovat 0-9 ()/._+ a mezeru