Seřadit podle

Oresi Náchod

Kuchyni jsem si nechávala naprojektovat u Oresi. Byla jsem ráda za přístup návrhářky, přichystala mi 3 návrhy takže jsem měla z čeho vybírat, s tím že byla dělaná do malého prostoru v 1kk co pronajímám. Vybrala jsem nakonec takovou úplnou klasiku v dekoru dřeva, a byla i za dobrý peníz, k tomu záruka 7 let takže paráda, nikdy nevíte co vám nájemníci v bytě provedou.

Oresi Náchod

Paní na pobočce nás nalákala na německou kvalitu a 7 let záruku. Po dvou měsících užívání kuchyně nám začal bobtnat bok mezi myčkou a troubou. Po podání reklamace nám sdělili, že je to tím že otevíráme myčku příliš brzy po domytí. Stále to řešíme a tenhle nesmysl nám opakují stále dokola. Při montáži přivezli jiné úchyty než jsem objednala, naštěstí jsme na to přišli před navrtáním. Na nové jsme čekali dlouho, poté došly, ale 3 chyběly. Někdo je prý nejspíš ukradl. Negativní hodnocení dávám hlavně kvůli nulové kvalitě a přístupu společnosti když dojde k reklamaci. V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEDOPORUČUJI..!!!!

Oresi Náchod

Co jsem měla zatím možnost s Oresi komunikovat, tak mi přišlo všechno normální. Některé kuchyně mají docela přehnanou cenu, ale vybrala jsem si takový cenový střed, takže to nevyšlo ani na tak vysokou částku. Každopádně si myslím že kuchyň kterou mám doma je dobrá, určitě se mi líp udržuje než ta stará, za linkou máme to sklo a to se udržuje rozhodně líp.

Studio

Dodavatel

Kuchyně Oresi

Název firmy Oresi Náchod
Adresa Plhovská 1098
Náchod
54701
Kontaktní informace 777992420
oresinachod@seznam.cz
http://www.kuchyne-oresi.cz
Hodnocení firmy
73%
Počet recenzí 3 recenzí

Zašlete dotaz studiu Oresi Náchod

Minimálně 9 znaků, může obsahovat 0-9 ()/._+ a mezeru