Seřadit podle

Oresi Liberec

Máme dost atypický prostor na kuchyni takže jsem s radostí přenechala návrh někomu jinému a jen přihlížela, u Oresi to ten pán co sem mnou komunikoval vymyslel dobře a zajímavě, ani by mě to nenapadlo to dát takhle dohromady, vešla se nám sem i malá vysouvací spižírna za kterou jsem teď fakt ráda, už jídlo nemusíme skladovat v chodbě protože se nám sem nevejde.

Oresi Liberec

Novou kuchyňskou linku od ORESI mám od 14.12.2018, kdy byla dokončena její montáž, a jsem z ní zatím přímo nadšená - funkčností, kvalitou i vzhledem. Byla jsem velice spokojena s prací odborného prodejce Jana Procházky, který zpracoval návrh k mé spokojenosti a obratem reagoval na mé následné dotazy. Ráda bych také pochválila práci pana Tomka, který provedl zaměření a následně i samotnou montáž kuchyňské linky.

Oresi Liberec

U Oresi jsem měla kuchyni vybranou kuchyni už dřív, ale chyběli mi finance tak jsem si čekala na nějakou slevu. Když jsem si pak nechala dělat návrh tak překvapila návrhářka která mi ho udělala na první dobrou, myslela jsem si že mi rozhodování bude trvat déle. Kuchyň mám doma teď asi 2 měsíce a je dobrá, vzhledově se mi líbí, byt hned vypadá o něco moderněji.

Oresi Liberec

Za kuchyň s oresi jsem ráda, vytrhla nám docela trn z paty, protože jsme původně poptávali kuchyň jindě, ale tam to na poslední chvíli nevyšlo, takže jsme zaběli do Oresi, kde nás celkem rychle obsloužili a přibližně do měsíce jsme kuchyň měli doma, ale bylo to peklo, člověk s něčím počítá a pak musí překopat všechny plány, tak aspoň že v oresi se dalo domluvit.

Oresi Liberec

Kuchyně Oresi v žádném případě NEDOPORUČUJI. Klamání spotřebitele od samého počátku. Kvalita (malé kuchyňské linky) ani v nejmenším neodpovídá ceně (120 tis. Kč). V žádném případě se nejedná o kuchyňkou linku na míru, jak Oresi od samého počátku prezentovala, ale o pouhé dodání sektorových dílů z Polska, jejichž design i kvalita odpovídá 2. jakosti. Před uzavřením kupní smlouvy nás však nikdo o těchto podstatných skutečnostech neinformoval, jinak bychom ji pochopitelně neuzavřeli. Platba celé kupní ceny předem byla podmínkou! Reklamovat nelze! Některé "díly" nebyly dodány, ač byly zaplaceny. Účtovány byly i položky (např. zaměření za 1 tis. Kč), které nebyly zrealizovány.

Oresi Liberec

Dobrý den, reaguji na recenzi J. D. dne 02.10.16 Na kuchyňské linky Oresi je záruka 7 let, proto se prosím obraťte buď na pobočku Oresi Liberec, nebo přímo na odělení kvality kvalita@oresi.cz a spolu problém vyřešíme k Vaší spokojenosti. Oresi s.r.o.

Oresi Liberec

Kuchyň ORESI v žádném případě nedoporučuji. Nekvalitní. Všude, kde se setkávají z boku dvířka s teplem se materiál odchlipuje a dokonce kroutí. Asi dodavatelé kuchyní nepočítali s tím, že se v kuchyních vaří a peče. Naprosto vyhozená velká finanční suma :-(. Alespoň malá ukázka viz fotografie......

Oresi Liberec

Dobrý den, na Liberecké pobočce jsme s manželem byli vybírat kuchyň pro náš dům který jsme dostavěli teď na podzim. Při dodělávkách domu jsme začali aktivně hledat řešení kuchyně a po návštěvě v oresi bylo jasno. Máme přes měsíc kuchyň z Bauformatu a jsem ráda že jsem se pro tuhle řadu rozhodla, jelikož je to kuchyň z Neměcka, tak i kvalita je lepší a hlavně nám stylem zapadla k celému domu...

Studio

Dodavatel

Kuchyně Oresi

Název firmy Oresi Liberec
Adresa České Mládeže 456
Liberec
46003
Kontaktní informace 482317455/6
liberec1@oresi.cz
http://www.kuchyne-oresi.cz
Hodnocení firmy
78%
Počet recenzí 8 recenzí

Zašlete dotaz studiu Oresi Liberec

Minimálně 9 znaků, může obsahovat 0-9 ()/._+ a mezeru