Seřadit podle

Oresi Kolín

Na kuchyni jsme měli dost velký prostor takže jsem při návrh povolila uzdu představivosti a myslím že se povedlo. Kuchyni mám s barovým pultem, který nám dobře oddělil obývací část od kuchyně. Na vzhledu jsme se s partnerem moc nepohodli, chtěla jsem červenou, to odmítal, tak jsem si nechala udělat alespoň červené úchytky na bílé skříně a vypadá to moc dobře.

Oresi Kolín

Oresi NEDOPORUČUJI.Do úhrady kuchyně komunikace probíhala v pořádku,nic nebyl problém. Po úhradě, komunikace katastrofální. Nedodáno 7 z deseti dvířek.Informace po mnoha urgencích nedostatečné.Montáž započla na konci června, dvířka měly být dodány do 2-3 týdnů. Dnešní mail- dodání na sklad koncem srpna.Plus x dalších problémů.Zvažujeme předat ČOI. Kdybych měla rozepsat do detailu všechny problémy s Oresi, strávila bych nad tím půl dne. Nechápu,že tato společnost vůbec funguje. Raději si připlaťte za slušného výrobce, to totiž Oresi opravdu není.

Oresi Kolín

Kuchyni Oresi jsme pořídili rodičům do rekontruovaného domečku. Jelikož jsme kuchyni dávali jako dárek, chtěli jsme kuchyň kvalitní. Nejvíce mi vyhovovalo, že jsme si mohli zvolit materiál, jaký jsme chtěli. Trvala jsem například na pracovní desce z kamene, aby mamince něco vydržela. S kuchyní jsou rodiče spokojeni a po třech letech užívání se zatím nevyvrbily žádné problémy.

Studio

Dodavatel

Kuchyně Oresi

Název firmy Oresi Kolín
Adresa Kovářská 96
Kolín
28002
Kontaktní informace 321787999
kolin@oresi.cz
http://www.kuchyne-oresi.cz
Hodnocení firmy
73%
Počet recenzí 3 recenzí

Zašlete dotaz studiu Oresi Kolín

Minimálně 9 znaků, může obsahovat 0-9 ()/._+ a mezeru