Seřadit podle

Oresi Kladno

Paní návrhářka a návrh kuchyně naprosto skvělý. Nadšení opadlo, když měli přijet montéři na montáž kuchyně. Nejen, že nepřijeli v dohodnutý termín ale místo dvou dnů jak slibovala paní návrhářka, pánové jezdili na kuchyň 14 dní a co hůř jejich "odvedená" práce byla naprostou katastrofou. A bohužel jsme skryté závady či nedodělky odhalili až když si od nás nechali podepsat, že je kuchyň hotová bez závad (s tím, že mi řekli že podepisuji papíry ke spotřebičům a do toho vloudili i tuto smlouvu). Chybelo i madlo, ktere do ted nemame. Manzel po nich vse predelaval. Kvalita neodpovida cene montaze.

Oresi Kladno

Oresi vam da nic,tak by mela znit jejich reklama. Kuchyn sme museli zaplatit celou tyden predem a dodali nam tak pulku veci.pani nam slibovala ze kuchyn bude hotova za dva dny a trvalo to 4 dny.chybeli uchytky k suplikum,nozicky ke skrinkam,nedodali nam zaveseni k hornim skrinkam takze technik prvni den neudelal nic protoze vse chybelo.pani nam objednala 50cm supliky do 40cm skrine,deska mela byt 40cm siroka a dovezla se 45cm siroka.dvere od spajzlu dorazili prohnute,ze by z nich mohl robin hood strilet.je to uz mesic a porad nemame kuchyn kompletni

Oresi Kladno

Z minulosti jsme měli zkušenosti s Oresi Beroun a nyní jsme se rozhodli pro Oresi Kladno. Zde pracoval pan Hubata, který jako prodejce byl unikátní, komunikativní, vstřícný a znalý. Spolu jsme kuchyň navrhli, domluvili montáž pana Pragaje atd. Po zaměření kuchyně bohužel už tam pan Hubata nepracoval, upravovali jsme kuchyň s nějakým slovákem, který nás natolik znechutil, že jsme tam málem nechali zaplacenou zálohu a odešli pryč - neznal, nevěděl, přidával komponenty, aniž by nás infomoval a i špatně spočítal délku pracovní desky, prostě hrůza. Montovat kuchyň přijela místo pana Pragaje jiná firma z Plzně a to byl další šok.

Oresi Kladno

Se studiem firmy Oresi na Kladně jsem byla velmi spokojena. Návrh udělali podle mých představ, dva měsíce před termínem dodání mě udělali ještě změny. Všechny spotřebiče byly dodány dle objednávky. Montér pan Pragai kuchyň perfektně a pečlivě smontoval. Vše funguje. Naprostá spokojenost. Víc takových řemeslníků.

Oresi Kladno

Doplňuji svou předešlou recenzi kuchyně Oresi z Kladna a musím přiznat že vedení společnosti Oresi, vedení prodejny včetně montáží se k řešenému problému postavilo čelem, a všechny nedostatky, které vznikly ať nedorozuměním, či časovou náročností v dohodnutém termínu na 100% odstranili a vše napravili ke mé maximální spokojenosti. Jsem rád, že problémy chtěli řešit a vyřešili, a hledali možnosti jak napravit nepodařené.

Oresi Kladno

Oresi z Kladna již nikdy více! Důrazně každého varuji, moje zkušenost je příšerná. Společnost kuchyň špatně změřila, takže se při montáži nevešla, a montáž se řeší již 14 dní a nikdo není schopen to dodělat! Hlavně, že si nechají vše dopředu zaplatit, pak je to již nezajímá. Další věc, návrhář navrhl dřez tak, že se musím vychýlit z osy, abych na něj dosáhl. Už jsem si stěžoval u koho jsem mohl, nikoho to nezajímá a přijde mi, že je to každému jedno! Takové firmy by neměli vůbec fungovat!

Studio

Dodavatel

Kuchyně Oresi

Název firmy Oresi Kladno
Adresa Otty Peška 343
Kladno
27201
Kontaktní informace 312245343
kladno@oresi.cz
http://www.kuchyne-oresi.cz
Hodnocení firmy
73%
Počet recenzí 6 recenzí

Zašlete dotaz studiu Oresi Kladno

Minimálně 9 znaků, může obsahovat 0-9 ()/._+ a mezeru