Seřadit podle

Oresi Jindřichův Hradec

Vybrala jsem si kuchyň Oresi z kolekce Dolti Collection. V prodejně v J.Hradci se mi dostalo vstřícného a profesionálního zacházení, p.,Sirotek zpracoval grafický návrh dle mých představ a doplnil celou sestavu tak, aby bylo využito místo na maximum. Montáž proběhla přesně v dohodnutém čase a naprosto bez jakýchkoli problémů, pracovníci jsou profesionálové. Děkuji celému týmu a vřele doporučuji. Kuchyň je krásná!

Oresi Jindřichův Hradec

Vybrali jsme řadu Livanza pro její kvalitní zpracování a použité materiály. Pan Sirotek připravil návrh, který ochotně dle našich požadavků doplňoval a měnil. Vše proběhlo přesně tak jak sliboval. Termín montáže i provedení. Jen jeden spotřebič byl při dopravě poškozený a musel se bohužel reklamovat a vyměnit. I k této komplikaci se celý tým pobočky z J.Hradce postavil čelem a vše k naší spokojenosti vyřešil. Tento přístup mne přesvědčil, že jim na jejich práci záleží a přesto, že se vyskytne problém, rychle ho vyřeší. Kuchyně nám dělá velkou radost a týmu Oresi z J. Hradce patří naše poděkování.

Oresi Jindřichův Hradec

S kuchyní jsem velice spokojena. Je přesně dle mých představ.Pan návrhář umí poradit a vše názorně ukázat na prodejně pro představu /výška pracovní desky, horních skříněk,.../ Dodání a montáž vše na domluvě jak jsme potřebovali časově, vše bez problému. Dodatečně děkuji

Oresi Jindřichův Hradec

Kuchyň je nádherná..jsem spokojená..a stále se z ní těším....

Oresi Jindřichův Hradec

Dobrý den, u nás jsme s kuchyní spokojení, co jsme od oresi chtěli to jsme dostali. Do kuchyně nám doporučili i pár dobrých vychytávek které jsou opravdu praktické, například ten kohoutek s vysouvací hlavicí, který teď využívám skoro denně. Kuchyň je hezká a řekla bych že i něco vydrží.

Studio

Dodavatel

Kuchyně Oresi

Název firmy Oresi Jindřichův Hradec
Adresa Rezkova 953/III
Jindřichův Hradec
37701
Kontaktní informace 380601015
jhradec@oresi.cz
http://www.kuchyne-oresi.cz
Hodnocení firmy
98%
Počet recenzí 5 recenzí

Zašlete dotaz studiu Oresi Jindřichův Hradec

Minimálně 9 znaků, může obsahovat 0-9 ()/._+ a mezeru