Seřadit podle

Oresi Jičín

Výběr, cena, čas dodání montáž – vše ok, proběhlo to u nás úplně na pohodu.

Oresi Jičín

Kuchyně byla v naší rodině kámen úrazu. Nemohli jsme se shodnout ani na barvě ani na tvaru na ničem. Nakonec jsme přišli se vším do Oresi a tak nějak jsme dokázali společnými silami navrhnout kuchyni, která byla kompromisem všeho. Komunikace s obchodem byla bezproblémová a montáž kuchyně proběhla ve smluveném termínu. Kuchyni můžu hodnotit samými superlativy.

Oresi Jičín

Jsem maximálně spokojena s kuchyní od Oresi, ale i s přístupem zaměstnanců, kreří byli ochotní a montáž byla profesionální. S jejich nabídky jsme si vybrali kuchyni značky Livanza, protože jde o německou značku, která je vyrobena v Německu. Takže jsme upřednostnili kvalitu, cena je sice vyšší než u základních typů, ale věřím, že to zato stojí. A konec konců jsou i dražší typy.

Oresi Jičín

Ahojky všem, tak jsme si nechali v Oresi navhnout kuchyň, nabídka byla nejzajímavější…Bo­hužel jsem nevěděla že jsou to Polské kuchyně…máme ji od prosince… Na pobočce v Jičíně bylo nejdříve vše o. k. Měli jsme tam atypický bar, takže na něj museli dodělávat dvířka…těch jsem se po dvou měsících neustálého volání do Oresi dočkala, ale ejhle…když už dvířka byla, tak montéři neměli čas to zadělat, a když už přijeli tak zjistili že jsou malá a lišty k pracovní desce byly krátké, takže musíme čekat minimálně měsíc než budou hotová nová, ale to nám řekli jen montéři, komunikace s Oresi je šílená…

Studio

Dodavatel

Kuchyně Oresi

Název firmy Oresi Jičín
Adresa Riegrova 1263; Valdice
Jičín
50601
Kontaktní informace 493538811
jicin1@oresi.cz
http://www.kuchyne-oresi.cz
Hodnocení firmy
80%
Počet recenzí 4 recenzí

Zašlete dotaz studiu Oresi Jičín

Minimálně 9 znaků, může obsahovat 0-9 ()/._+ a mezeru