Seřadit podle

Oresi Hodonín

Kuchyni jsem spolu se spotřebiči koupila předminulý rok. Až na porouchaný dojezd které jsem si všimla hned při montáži mi přijeli vyměnit asi do týdne…jinak jsem do teď žádnou nedokonalost nenašla, a to v kuchyni funguju 24/7, takže v celku můžu klidně doporučit.

Oresi Hodonín

Když jsem u Oresi byla kouknout po nabídce, tak jsem ze začátku nejvíce uvažovala na Livanzou, ale nakonec jsem skončila s kuchyní řady Baufomat (nevím jak se to píše). Sice je to jiná cenová relace ale co jsem se mohla poohlídnout po materiálech tak mi to přišlo jako lepší volba, je to to co jsem chtěla.

Oresi Hodonín

Realizovali jsme větší zakázku 4 kuchyni, za relativně vysokou částku. Absolutně trgický termín realizace. Pan jezdil kuchyně montovat 4 měsíce.... protože toho má moc :o špané zadání technické připravenosti před realizací kuchyní, konkrétně elektrické,vodovodní rozvody , vývody dldigestoří, zbytečné předělávky, díky nejaKvalitavání ok.

Oresi Hodonín

S kuchyní jsem ještě stále spokojená a to jsme si původně mysleli, že v tuhle dobu už budeme hledat jinou. Je to 10 let a stále drží jak přibitá. A zatím teda ani nemám potřebu koukat po jiné...

Oresi Hodonín

Kuchyn mi s mojí pomocí navrhli ,ale až došlo k montáži vše se muselo překopat ,protože to nesedělo.Něco chybělo něco přebívalo.na něco se čekalo.NIKDY VÍCE....

Studio

Dodavatel

Kuchyně Oresi

Název firmy Oresi Hodonín
Adresa Štefánikova 60
Hodonín
69501
Kontaktní informace 774566533
hodonin@oresi.cz
http://www.kuchyne-oresi.cz
Hodnocení firmy
82%
Počet recenzí 5 recenzí

Zašlete dotaz studiu Oresi Hodonín

Minimálně 9 znaků, může obsahovat 0-9 ()/._+ a mezeru