Seřadit podle

Oresi Galerie Fenix

Máme od nich kuchyni Dolti, ta byla cenově nejpřijatelnější, chtěla jsem velkou kuchyni s barovým ostrůvkem ale nechtěla jsem se vysosat ze svých úspor, takže tohle byla dobrá varianta, levnější ale kvalitní materiály a spotřebiče se slevou mi dost ušetřili a pořád je i na nový obývák.

Oresi Galerie Fenix

U Oresi jsem kuchyni objednala, čekala, pak mi jí namontovali a bylo hotovo. Kuchyně je taková jakou jsem chtěla, vypadá pěkně a působí kvalitně, takže můžu doporučit.

Oresi Galerie Fenix

Do kuchyně od Oresi jsem investovali celkem velké peníze, ale zatím si nemáme na co ztěžovat, máme jí doma druhým rokem a nic se nerozbíjí, pojezdy furt jezdí bez zadrhávání, kuchyň vypadá pořád jako na návrh který jsme měli. Při objednávání jsme si hlavně pohlídali kvalitu jak toho kování ve skříňkách a šuplících tak i celkový materiál z čeho kuchyň bude, nechtěli jsme žádné šunty, pak jsem jen vybrala ještě kvalitní spotřebiče a zatím mám pocit že se nám tahle koupě vyplatila.

Oresi Galerie Fenix

Já jsem z Oresi velmi mile překvapena, protože původně jsem měla jiné kuchyňské studia jako adepty. Ale poté co jsem se obeznámila se všemi možnostmi, tak mi vyšly jako nejlepší, protože nikdo se nedostal na tak dobrou cenu. Přitom kvalita je super, made in germany. Ochota zaměstnanců na pobočce i montážníků byla příkladná a při výběru doporučuji je neopomenout.

Oresi Galerie Fenix

Pořizovali jsme kuchyni od Oresi před půl rokem a chci se podělit o svoji zkušenost. Žena řešila většinu, včetně návrhu a já jsem se zajímal o montáž a kvalitu. Montáž byla povedená a kvalita taky dobrá, žena byla spokojena s osobním přístupem při navrhování kuchyně. Doporučujeme.

Oresi Galerie Fenix

Mam take kuchyň z Oresi, začínáme 2hý rok a skoro u všech foliovych dvířek je odlepena folie na spodních hranách… Jinak me take překvapilo ze ma tak slabé korpusy, nevim co to vydrží, při montáži se tu kluci pekne zapotili, pry to je slabý matroš a kroutilo se jim to. Montáž jsem od Oresi nechtela, kuchyň mam do U 6metru, odhad ceny montáže 12–15tis! Sehnala jsem si dva mladé truhlare, udělali mi to jako melouch za 2tis.. Jinak vybírali jsme v galerii Fenix, udělali návrhy, zaplatila jsem zálohu a za dva dny jsme kuchyň jeli vyzvednout do Říčan..

Studio

Dodavatel

Kuchyně Oresi

Název firmy Oresi Galerie Fenix
Adresa Freyova 35
Galerie Fenix
19000
Kontaktní informace 222733373
vysocany@oresi.cz
http://www.kuchyne-oresi.cz
Hodnocení firmy
86%
Počet recenzí 6 recenzí

Zašlete dotaz studiu Oresi Galerie Fenix

Minimálně 9 znaků, může obsahovat 0-9 ()/._+ a mezeru