Seřadit podle

Oresi Cheb

Oresi, NIKDY více. Vyřizování reklamací hrůza montáž zrovna tak a kvalita se rovná polskému šmejdu. Po třech letech se odlepuji folie s dvířek a šuplíků ochrana dvířek u trouby žádná, to znamená že folie se spekla. O desce ani nemluvě Kuchyně za 150 000 je v zoufalém stavu ale nikoli špatným zacházením má matka si vše opečovává ale kvalitou zpracování. RUCE PRYČ OD ORESI.

Oresi Cheb

Pro mě bylo důležité aby kuchyň byla hotová do měsíce a když jsem poptavala některé truhláře, tak mi řekli, že by kuchyň mohli dodat nejdřív tak za 4-5 měsíců. Že mají plno a to jsem se ptala asi 3 nezávislích na sobě. Proto jsme zašli do oresi, kteří nám byli schopni do měsíce kuchyň dodat a jsem s jejich přístupem i kuchyní spokojená. Uvidíme, ale zatím i kvalitou nezklamala a to je u nás přes 4 roky.

Oresi Cheb

Vybavovala jsem penzion a do některých pokojů jsem potřebovala jen takové ty ''malé kuchyňky'' - dřez, malý vařič, lednička, nic velkého.. Tak jsem sháněla kde by mi to zhotovili nejlevněji a oresi mi nabídla celkem milou množstevní slevu, tak jsem toho využila a kuchyně zapadli dobře.

Oresi Cheb

Dostal jsem naprosto něco jiného, než jsem si objednal. Při reklamaci chybně dodaných komponentů jsem zjistil, že po 30 - ti dnech je referentka z Chebu v pohodě na dovolené. Připadám si jako v Bangladéži... Absolutně nedoporučuji !!!

Studio

Dodavatel

Kuchyně Oresi

Název firmy Oresi Cheb
Adresa Dragounská 6
Cheb
25002
Kontaktní informace 354593407
cheb@oresi.cz
http://www.kuchyne-oresi.cz
Hodnocení firmy
65%
Počet recenzí 4 recenzí

Zašlete dotaz studiu Oresi Cheb

Minimálně 9 znaků, může obsahovat 0-9 ()/._+ a mezeru