Seřadit podle

Oresi Cheb

Když jsme hledeli dodavatele naší nové kuchyně, obešli jsme s manželkou několik prodejců a nejen v Chebu. Do našeho llimitu se vešli jen v Oresi. Dokonce ani truhlář, který nám již nějaký nábytek dělal nám kuchyni nacenil dražší. Proto jsme objednali u Oresi i když jsme si nejen zde přečetli recenze. Od první schůzky si na nic nemůžeme stěžovat! Za naše peníze jsme dostali přesně to co jsme chtěli a kuchyň stojí již jeden rok a je stále jako nová. Nemohu jinak, než doporučit.

Oresi Cheb

Na kuchyni od Oresi jsme spořili docela dlouho, takže když konečně došlo k tomu že jsme si ji mohli pořídit tak jsem se docela vyřádila ohledně toho jak jsem chtěla aby vypadala a mojí představu splnili. Komunikace s firmou byla dobrá, vyšli nám vstříc ohledně termínu dodání, kdy jsme potřebovali aby nám kuchyni přivezli co nejdříve protože jsme pak odjížděli na dovolenou.

Oresi Cheb

Oresi, NIKDY více. Vyřizování reklamací hrůza montáž zrovna tak a kvalita se rovná polskému šmejdu. Po třech letech se odlepuji folie s dvířek a šuplíků ochrana dvířek u trouby žádná, to znamená že folie se spekla. O desce ani nemluvě Kuchyně za 150 000 je v zoufalém stavu ale nikoli špatným zacházením má matka si vše opečovává ale kvalitou zpracování. RUCE PRYČ OD ORESI.

Oresi Cheb

Pro mě bylo důležité aby kuchyň byla hotová do měsíce a když jsem poptavala některé truhláře, tak mi řekli, že by kuchyň mohli dodat nejdřív tak za 4-5 měsíců. Že mají plno a to jsem se ptala asi 3 nezávislích na sobě. Proto jsme zašli do oresi, kteří nám byli schopni do měsíce kuchyň dodat a jsem s jejich přístupem i kuchyní spokojená. Uvidíme, ale zatím i kvalitou nezklamala a to je u nás přes 4 roky.

Oresi Cheb

Vybavovala jsem penzion a do některých pokojů jsem potřebovala jen takové ty ''malé kuchyňky'' - dřez, malý vařič, lednička, nic velkého.. Tak jsem sháněla kde by mi to zhotovili nejlevněji a oresi mi nabídla celkem milou množstevní slevu, tak jsem toho využila a kuchyně zapadli dobře.

Oresi Cheb

Dostal jsem naprosto něco jiného, než jsem si objednal. Při reklamaci chybně dodaných komponentů jsem zjistil, že po 30 - ti dnech je referentka z Chebu v pohodě na dovolené. Připadám si jako v Bangladéži... Absolutně nedoporučuji !!!

Studio

Dodavatel

Kuchyně Oresi

Název firmy Oresi Cheb
Adresa Dragounská 6
Cheb
25002
Kontaktní informace 354593407
cheb@oresi.cz
http://www.kuchyne-oresi.cz
Hodnocení firmy
75%
Počet recenzí 6 recenzí

Zašlete dotaz studiu Oresi Cheb

Minimálně 9 znaků, může obsahovat 0-9 ()/._+ a mezeru