Seřadit podle

Oresi Březí

Začátky slibné pouze po úhradě 100% zálohy začíná běh na dlouhou trať. Na maily nereagují a nejsou schopni zakázku dokončit. Od 6.11 co kuchyn byla namontována se 6 týdnů nic neděje s dokončením přířezů a laminací hran o výměně poleptané boční desky ani nemluvě. Mají ve firmě něco hodně nezdravého jejich postupy jsou jak ze spokojeného zákazníka vytvořit nasraného. Kvalitu nedokážu ještě posoudit ale vzory mají moderní, kuchyň vypadá dobře.

Oresi Březí

Dělali jsme celkovou rekonstrukci obýváku s kuchyní, takže jsme šetřili kde se dalo, museli jsme položit novou plovoučku, vymalovat, odstranit starou kuchyni, no bylo toho dost, takže jsem byla ráda že kuchyně sama o sobě stále jen okolo 50 tisíc, za tu cenu dělá doma velkou parádu.

Oresi Březí

Kuchyně podle mě odpovídá ceně, na výběru materiálu a taky spotřebičů jsme si dali záležet takže cena nebyla úplně nízká, ale zase vím z čeho ta kuchyně je a myslím si že co se týče kvality jsem vybrala nejlíp.

Oresi Březí

Oresi velmi zklamala. Kvalita linky Toscana za 70tisKč je katastrofální. Během záruky bylo vyměněno 21ks (z 26 celkově) dvířek. Pak záruka skončila a od té doby firma nekomunikuje. Na kování Blum nám dali doživotní záruku, ale je to jen cár papíru - uznat to nechtějí. Solidní firma by pochopila, že pokud je takové procento dvířek vadných, že je asi někde něco špatně a nabídla nám nějaké řešení, a ne že přestanou komunikovat - nikomu kompetentnímu se nedovoláte a na e-maily nereagují. Od konce záruky jsou další troje dvířka na výměnu. Závěr: kvalita kuchyní je otřesná, jednání firmy ještě horší.

Oresi Březí

Za nás spokojenost, kuchyň máme již přes 2 roky. Hledali jsme něco co nebude tak drahé, ale zároveň to vypadat draze bude a hlavně jsem chtěla, aby mi ke kuchyni dodali i spotřebiče protože jsem při prohledávání zjistila, že né každý tohle nabízí. Nemám zatím problém s ničím, montáž byla v pohodě, trošku přišli takový individua, ale to mě nevadilo, hlavně že to dobře namontovali.

Studio

Dodavatel

Kuchyně Oresi

Název firmy Oresi Březí
Adresa Březí 102
Březí
25101
Kontaktní informace 323660239/40
brezi@oresi.cz
http://www.kuchyne-oresi.cz
Hodnocení firmy
76%
Počet recenzí 5 recenzí

Zašlete dotaz studiu Oresi Březí

Minimálně 9 znaků, může obsahovat 0-9 ()/._+ a mezeru