Seřadit podle

Oresi BC Gemini

Kuchyň jsme koupili i s bílou technikou, od návrhu po dodání bylo všechno na jedničku, byla jsem ráda že spotřebiče zapojili a rovnou i zkoušeli jestli všechno funguje jak má, nerada bych pak řešila že něco nefunguje, takhle jsem v klidu mohla podepsat ten papír o předání.

Oresi BC Gemini

Kuchyně oresi, poprvé a naposledy. Pri podpisu smlouvy a do zaplacení zálohy nebyl nic problem. Na vykres instalací jsem čekal dva měsíce kdy oresi argumentovalo tím že zastupce se kterym jsem podepsal smlouvu dal výpověď. Poté nasledovala komunikace, že se blíží datum zavozu kuchyně dle smlouvy. Když jsem si chtěl domluvit závoz bylo mi oznámeno, že až po zaměření. Domluvil jsem tedy montera na zaěření. Dále nasledovalo doplacení celé častky. A až po zaplacení se zacaly dít věci, digestoř se nevyrábí, nemáme pracovní desky..... Zálohu jsem zaplatil v listopadu je konec července a kuchyň ještě nemám.

Oresi BC Gemini

Co se týče návrhnu od Oresi tak žádný problém, dohodnutí termínu montáže bylo sice trochu horší, ale nakonec jsme se dohodli. Při montáži jsme našli pár vad jejichž odstranění nám bylo slíbeno v reklamačním řízení, vše jsme sepsali do předávvacího protokolu ... a teď čekáme a čekáme a voláme a voláme a slyšíme jen samé výmluvy... protokol o vadách ještě nebyl odevzdaný, čeká se na schválení reklamace na centrále v Německu atd. A měsíc na zákoné vyřízení reklamace je skoro pryč a nám stojí doma kuchyň která je funkční tak na 50%. Ve škole by to bylo tak na 4+

Oresi BC Gemini

 Kuchyň jsme pořídili rodičům dobytu jako dárek a proto jsme chtěli kuchyň, která bude co k čemu. Taky mi vyhovovalo, že jsme si mohli zvolit materiál, jaký jsme chtěli, ale to bylo samozřejmě někdy dražší. Našim se ale kuchyň líbí, takže já jsem s darem spokojená...

Oresi BC Gemini

Kuchyň jsem si nechala sestavit na míru, jelikož ji máme umístěnou v atypickém prostoru, tudíž nebyla ani jiná možnost. S Oresi jsem si dohodla barevnou kombinaci i řadu od které si chci kuchyň nechat udělat. Nemohu si stěžovat na přístup montérů, byli profesionální, jen když jsme sestavovali návrh, tak jsme se nemohli úplně sjednotit s pánem na pobočce, nicméně výsledek je pro mě velmi dobrý a jsem především spokojená s dvojitým dřezem, který mi doporučili.

Oresi BC Gemini

Objednano v cervnu, do srpna sme utvrzovani, ze kuchyn jde do vyroby a dodani do konce srpna neni problem. Koncem srpna prestal pracovnik komunikovat. Po nekokika dnech zjistujene, ze kuchyn do vyroby nesla. V zari kontaktuje novy pracovnik a pta se, zda kuchyn chceme objednat, kdyz jsem ubezpecen, ze vse jiz pujde hladce, na objednavku kyvnu. Dodani zacatkem rijna.Nastupuje remeslnik, ale jen jeden (kuchyn za temer ctvrt milionu a jeden clovek?). Vsechno zna, vsemu rozumi. Po cca 2 hodinach prichazi, ze ma problem s telefonem. Odjizdi... Do s bes a bruza.Oresi iz NIKDY!

Studio

Dodavatel

Kuchyně Oresi

Název firmy Oresi BC Gemini
Adresa Na Pankráci 1724/129
BC Gemini
14000
Kontaktní informace 773788202/3
pankrac@oresi.cz
http://www.kuchyne-oresi.cz
Hodnocení firmy
63%
Počet recenzí 6 recenzí

Zašlete dotaz studiu Oresi BC Gemini

Minimálně 9 znaků, může obsahovat 0-9 ()/._+ a mezeru