Seřadit podle

Katalpa Holešovice

Ahoj všem, mám čerstvě dodanou kuchyňskou linku od firmy Smart. Musím říct že jsem již dlouho nezažil takto profesionální přístup od A do Z. Vše proběhlo dle dohod, ve stanovený čas, kvalita VS cena bezkonkurenční. Montáž vlastních spotřebičů a doplňků není problém, nikdo vás netlačí ke koupi jejich navrhovaných spotřebičů. Z přístupu techniků jsem byl unešen! žádný problém v improvizaci, ochota vše vyřešit, pořádek před i v průběhu instalace. Profesionálně dokončená zakázka včetně detailů! Vřele doporučuji a přeji hodně dalších zákazníků! Kéž by takovýchto firem tady bylo více!

Katalpa Holešovice

Kuchyň máme nádhernou, moderní, je na ní vidět kvalitní provedení, přístup ve studiu (Praha Holešovice) perfektní, líbí se mi, že všude dávají standardně kvalitnější věci a doplňky, zatímco jinde si vše přiobjednáváš, prostě spokojenost.

Katalpa Podolí

Máme kuchyni z Katalpy. Dělali pak ofuky se smlouvou, manžel si na ně došlápnul a dali nám exkluzivní podmínky :-) Linka je po roce stále jako nová. Malé problémy snad byly, když to přijeli namontovat, byla jsem v baráku sama, chlapi na mě bafli, že jsou špatně nachystané rozvody, byli skoro sprostí, já se tu rozbrečela :-D Zavolala jsem stavbyvedoucího, ten došel, když mě viděl v tom žalostném stavu, tak zachránil situaci :-) Byla to chyba stavby, ale ti montéři se chovali dost nemožně. Pak dojel manžel, trochu je seřval a byl klid.