Seřadit podle

Hanák Praha 4

Pochopíme to i přes prázdný showroom. Před týdnem jsme vybírali koupelnu v SIKU. Určitě toho mají daleko vice a rozpočet přišel druhý den! Za nás palec dolů, mrzí nás to, nicméně koupíme si Hülstu a plánovanou kuchyni si určitě pořídíme u partnera se solidním přístupem.

Hanák Praha 4

Od "specialistky" se nám dostalo stejné odpovědi - nevíme, musí se to individuálně napočítat. Shodou okolností se na prodejně nacházela knihovna obdobných rozměrů a vzhledu, který jsme chtěli nacenit my. Na dotaz, kolik stojí konkrétně nebo alespoň přibližně tento kus (opatřený štítkem zakázky) přišla opět stejná odpověď - nevíme, musíme spočítat. I presto jsme paní asistentku požádali, aby nám knihovnu zkalkulovala. Podotýkám úplně obyčejnou knihovnu se 20 buňkami... Slíbeno bylo do týdne. Nyní je 14 dní a nic. Měli byste se stydět! V této cenové hladině bychom očekávali profesionální chování - stačilo říct "máme hodně zakázek a nemáme zájem"

Hanák Praha 4

Vážení přátelé, před 14 dny jsem s mojí manželkou zavítal do interierového studia Hanák v Průhonicích. Měli jsem zájem o knihovnu do našeho obývacího pokoje. Podotýkám, že víme, že od tohoto dodavatele očekáváme vysokou kvalitu za odpovídající cenu. Proto jsme vybírali mezi Hanákem a německou Hülstou. Tzn. chtěli jsme nejprve vědět hrubou cenu. Zaujala nás knihovna zobrazená na webu. První prodavačky (či obchodní asistentky, jak se dnes modern uvádí) jsme se zeptali, kolik řádově tato vyobrazená knihovna stojí. Odpověď lámanou češtinou zněla nevím a odkázala nás na kolegyni specialitku na druhém konci showroomu.

Studio

Dodavatel

Kuchyně Hanák

Název firmy Hanák Praha 4
Adresa 5. května 59/1167
Praha 4
14000
Kontaktní informace 222961611
pankrac@hanakateliery.cz
http://www.hanakateliery.cz
Hodnocení firmy
20%
Počet recenzí 3 recenzí

Zašlete dotaz studiu Hanák Praha 4

Minimálně 9 znaků, může obsahovat 0-9 ()/._+ a mezeru