Seřadit podle

Hanák Praha 10

Jedním slovem-nikdy víc!

Hanák Praha 10

PROČ LŽETE na adresu našeho studia? D.B. jednou píše, že má kuchyň půl roku (17.11), jednou pět let (28.10.) a po roce a půl nefungují panty a zásuvky !!! Umírám smíchy. Panty BlumMotion a pojezdy Tandembox mají doživotní záruku a nic lepšího na trhu není. Špatný lak od Hanáka? Na studiu ukážu skříňky, které denně používáme 17 let a pak mi napište z kterého studia jste, abych taky udělil pár "zaručených recenzí". Pokud máte problémy s kuchyní, není nic jednodušší, než ji reklamovat. Hanák má záruku 5 let. Nic takového, ale posledních 21 let nikdo nereklamoval.

Hanák Praha 10

Od společnosti Hanák už nikdy nic! Kuchyně mě stála půl milionu a po roce a půl nefunguje půlka pantů. Navíc ji máme v laku o kterým říkají jak je nejlepší , s tím musím tedy po krátkém užívání kuchyně nesouhlasit . Rozhodně bych volil jiného výrobce dnes!

Hanák Praha 10

Dobrý Den. Od kuchyňského studia Hanák bych si v životě nic už nekoupil ! Máme od nich kuchyň 5 let ... Nejen že montaz kuchyně nebyla podle představ ( to bych skousl ) Ale po 5 letech klasického užívání nám kuchyň z půlky nefunguje ( myšleno panty a tlumení ) Rozhodně bych volil dnes jiného výrobce!

Hanák Praha 10

Dobrý den, bohužel musím reagovat na zde uveřejněné anonymní příspěvky. Jedná se o to, že někdo použil devět let staré recenze, publikované jinde a vydává je za aktuální (viz obr.). V prvním případě se vůbec nevztahují na naše studio. Každý,kdo něco dělá, ví že vyhovět všem nejde, přesto poškozovat cizí jméno, proto aby si někdo naplnil stránky"zaručenými"recenzemi, je sprosté a také trestné. Ostatně 90% zde uveřejněných názorů je víceméně reklamních a evidentně účelových. Pokud máme za 21 let prodeje nábytku Hanák (1500 sestav) dvě negativní hodnocení, beru to jako úspěch a dávám nám v duchu stránek 5 hvězdiček.

Hanák Praha 10

Jestli od kuchyní Hanák očekáváte kvalitu vzhledem k ceně, tak se rozhodně poohlédněte po jiných výrobcích kuchyní, kterých je na našem trhu určitě spousta. S kuchyní Hanák mám bohaté zkušenosti a jsem ráda, že kuchyň jakž takž stojí pohromadě. Nevycházeli jsme s manželem z údivu, jestli se jednalo o komunikaci se zákazníkem nebo o montáž samotné kuchyňské linky

Hanák Praha 10

Komunikace nulová, dvakrát zrušená instalace kuchyně večer "před", v tuto chvíli už třítýdenní zpoždění v dodání. Studio Matom ve Strašnicích rozhodně dělá firmě Hanák jen ostudu - pokud si vyberete Hanáka, pak určitě jiné studio...

Studio

Dodavatel

Kuchyně Hanák

Název firmy Hanák Praha 10
Adresa Krátká 34
Praha 10
11000
Kontaktní informace 274783550-52
matom@matom.cz
http://www.matom.cz
Hodnocení firmy
49%
Počet recenzí 7 recenzí

Zašlete dotaz studiu Hanák Praha 10

Minimálně 9 znaků, může obsahovat 0-9 ()/._+ a mezeru