Přečtěte si recenze a hodnocení na kuchyňská studia Gorenje. Od roku 2014 na kuchyně Gorenje napsalo recenzi přes 170 lidí.

Seřadit podle

Gorenje Praha 9 OC Harfa

Výborná spolupráce s návrhářkou pī Slobodzianovou,zaměření i montáž na výbornou....DOPORUČUJI

Gorenje Praha 9 OC Harfa

Výborná spolupráce s nåvrhåřkou pí Slobodzianovou,samotné zaměření i montáž naprosto v pořádku...

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Kuchyně je přesně tak, jak jsme si ji představovali, krásně se nám vaří a moc děkujeme celému ochotnému týmu na Vinohradské - hlavně paní Kristýně Junkové s moc milým lidským přístupem, která vždy poradila a se vším pomohla.

Gorenje Praha 2 Vinohradská

S kuchyňským studiem Gorenje jsme byli velmi spokojení. Paní Kristýna Junková z kuchyňského studia byla velmi ochotná, vstřícná a v hodně věcech nám poradila. I s odstupem času 3 měsíců bychom na kuchyni nic neměnili. Co se týče montáže, tak vše probíhalo bez problému a domluva s pány techniky byla bezproblémová. Toto kuchyňské studio na Vinohradské můžeme jen doporučit!

Gorenje Jihlava

Vše od návrhu až po dodání nábytku bylo v pořádku. Na montáž přijel jeden člověk, chtěl to mít rychle hotové a bohužel se to projevilo, jedna skříňka nám začala padat na hlavu, vodovodní baterie se vyvrací, silikon mezi kuchyňskou deskou a protáhnutím na zeď se odlupuje. A to ještě nemluvím o doobědnání jednoho dílu, který jsme za 1000 Kč museli ihned zaplatit a pak ho montážník vozil v autě a nebyl schopen ho přijet namontovat, nakonec jsem si ho po cca 3. měsících a hodně telefonátech vyzvedla na prodejně sama a namontoval ho manžel.

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Vyzdvihujeme výbornou připravenost a přístup návrhářky, rychlost a kvalitu montáže (za jeden den). Vynikající poměr výkon / cena. Maximálně doporučujeme.

Gorenje Praha 9 OC Harfa

vynikající a trpělivý přístup paní architektky Jakubcové termín dodání se zpozdil o týden, ale s omluvou montér byl šikovný, ale zmatkař

Gorenje Praha 9 OC Harfa

Designérka Ing. paní Dana Jakubcová  při navrhování kuchyně byla velmi příjemná a vstřícná, odvedla skvělou práci. Výsledkem její práce je funkční a krásná kuchyně , se kterou jsme velmi spokojeni. Konečný výsledek předčil naše očekávání. Kuchyně byla dodána v termínu a montáž provedena velmi profesionálně.

Gorenje Brno

Vše proběhlo naprosto v pořádku, mohu jen doporučit.

Gorenje Brno

Vše bylo naprosto profesionální, od zpracování návrhu až po samotnou montáž. Vrele doporučujeme.