Přečtěte si recenze a hodnocení na kuchyňská studia Gorenje. Od roku 2014 na kuchyně Gorenje napsalo recenzi přes 170 lidí.

Seřadit podle

Gorenje Praha 7

Osobní přístup návrhářky slečny Stavinohové mohu jen vynachválit. Jsem ráda, že jsem se rozhodla pořídit kuchyni právě zde. Kvalita výborná, všichni ji chválí a vím, že když se v budoucnu rozhodnu ji rozšířit, mám kam se obrátit.

Gorenje Praha 7

Prístup návrhárky bol veľmi príjemný a profesionálny. Samotný návrh bol vyhotovený v niekoľkých variantách a veľmi dobre sa vysporiadal s problematickým priestorom pre umiestnenie kuchyne. Sľúbené termíny boli dodržané. Jediná výtka by bola k poškodeniu niektorých spotrebičov pri dodaní, čo sa bohužiaľ občas stáva. Aj v tomto ohľade bol ale prístup profesnionálny a inštalujúci tým vyplnil a zdokumentoval reklamáciu a z mojej strany bol potrebný len podpis a počkať, až budú spotrebiče vymenené. Osobne som s celým priebehom veľmi spokojný. Človek ale musí počítať s približne 4 mesiacmi na dodanie, na čo som bol ale upozornený už na začiatku.

Gorenje Jihlava

Dne 7.5.2018 byl potvrzen termín montáže kuchyně. Při kompletaci bylo oznámeno, že nám nebudou dodány 2x kování do karuselů a 2x dvířka k horním skříňkám. Po osmi měsících po montáži není kuchyně stále dodělaná. Chybí dodat 1x kování do karuselů a 1x horní dvířka. Poslední termín na dokončení kuchyně byl potvrzen na polovinu ledna 2019, ale opět se nám nikdo neozval.Z naší strany byly všechny podmínky smlouvy dodrženy. Ze strany firmy Gorenje nikoli......

Gorenje Praha 22 Uhříněves

Kuchyně Gorenje mohu vřele doporučit. Byla jsem maximálně spokojena už od první návštěvy v kuchyňském studiu v Uhříněvsi s panem Janákem. Vřelý a ochotný přístup, velmi dobré poradenství a maximální vstřícnost. I následné zaměření, výroba kuchyně i montáž, vše proběhlo s maximální ochotou a vždy v termínu, dokonce i dříve. Takže Gorenje doporučuji s 5 hvězdičkami ve všech ohledech.

Gorenje Praha 7

Vše od prvního setkání až po montáž proběhlo výborně! Paní návrhářka rychle pochopila a respektovala naše představy a doplnila je skvělými doporučeními! Kuchyň nám slouží již déle než rok a jsme naprosto spokojeni.

Gorenje Praha 2 Vinohradská

S prací paní Junkové z vinohradského kuchyňského studia jsem byla spokojená. Osobní schůzky probíhaly vždy v příjemné atmosféře. A i mé e-mailové či telefonické dotazy paní Junková vždy ve velmi krátkém čase zodpověděla. Pomohla mi také s výběrem některých spotřebičů. Pochvala patří též truhlářům, kteří kuchyň instalovali. Dobře si poradili mimo jiné i s velkými nerovnostmi zdí. Jednu malou hvězdičku strhávám jen za to, že jsme si na konci dne zapomněli sdělit detaily k relativně nestandardnímu umístění digestoře. I tuto záležitost jsme si ale nakonec i díky paní Junkové vysvětlili.

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Dobrý den, spolupráci s panem Strnadem jsem již hodnotil v dřívější recenzi, kdy jsem by velmi překvapen jeho profesionalitou a vstřícným přístupem. Chybělo však foto, neboť objednaní elektrikáři dorazili až v tomto týdnu. Takže napravuji:). Petr Hudec

Gorenje Praha 7

Rádi bychom poděkovali paní magistře Prokopové za vstřícnost a vysokou profesionalitu. S její pomocí máme kuchyň, která se líbí nejen nám, ale i všem, kteří nás dosud navštívili. Montážní práce od pana Marvana byly provedeny dokonale a rychle, navíc doplněné o demontáž a odvoz původní kuchyně, úpravu rozvodů, začištění , vymalování, hrubý úklid. Též chceme poděkovat firmě Alfa Styl s.r.o. za nádherný skleněný obklad. Ještě jednou díky všem zúčastněným. Otokar a Helena Vojtíškovi

Gorenje Ostrava

Realizace kuchyně bezvadná,dodávka ve lhůtě,provedení velmi dobré a zatím bez výhrad.Komunikace s designérkou Romanou Vysockou široká,velmi vstřícná,nabídka obkladů,výhody šuplíkového provedení ve vztahu k starším seniorům odpovídal naším představám. Dodrženy dodací lhůty,ocenujeme práci montáže,kterou prováděl pan Novák,dovedl si poradit s drobnými překážkami,které vznikly při montáži.

Gorenje Praha 2 Vinohradská

V studiu Gorenje sme mali stastie na pani Junkovu. Prisli sme s jednoduchou predstavou vymeny kuchyne a odchadzali sme s navrhom, ktory maximalne vyuzil cely priestor a dostali sme viacej funcionalit ako sme si priali. Kamen zo srdca nam spadol ked nas pani Junkova uistila ze nemusime zhanat instalatera a elektrikara aby pripravil miestnost na novu kuchynu a ponukla nam ich profesionalny team. Za jeden den vsetko pripravili aj s novym osvetlenim v novych sadrokartonovych prieckach. Ceresnickou na torte bola moznost vyuzit nakup elektrospotrebicov cez studio a zlava ktoru sme dostali nas mooooc potesila. SUPER !!!