Přečtěte si recenze a hodnocení na kuchyňská studia Gorenje. Od roku 2014 na kuchyně Gorenje napsalo recenzi přes 170 lidí.

Seřadit podle

Gorenje Praha 7

Rekonstruovali jsme celý byt a kdyby všichni řemeslníci/dodavatelé pracovali tak, jako Kuchyně Gorenje, bylo by vše snazší. Počínaje návrhem paní Stavinohové až po realizaci. Za mě špičková práce a za 2 roky používání doceňujeme čím dál více kvalitu materiálů a bezproblémové používání.

Gorenje Praha 2 Vinohradská

V případě naší kuchyně jsme dostali doporučení na firmu Gorenje a musíme konstatovat, že to byla dobrá volba. Paní Kristýna Junková Janatová která s námi celou zakázku realizovala, byla velmi ochotná, profesionální a navrhla optimální řešení, které vyhovovalo našim potřebám. Samotná realizace kuchyně včetně zaměření, montáže, dodávky spotřebičů a instalaterskych práci byla bezproblémová jak z pohledu časového, tak i kvality (menší reklamace byly vyřízený rychle a bez problémů). Teď ještě zbývá doplnit kuchyň o nový stůl, židle a osvětlení, přičemž Kristýna nám rádi i v této fázi "projektu". Timto děkujeme za dobrou spolupráci a studio doporučujeme.

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Při první návštěvě kuchyňského studia firmy Gorenje na Vinohradské ulici na Praze 2 jsme zkonzultovali s panem Strnadem naše představy o budoucí kuchyni z hlediska prostorového využití a rovněž z hlediska funkčního, designového a barevného provedení . Pan Strnad byl velmi milý, ochotný, spolupracující na detailech provedení a na základě našeho zadání pro malou panelákovou kuchyň nám vytvořil projekt přesně šitý na míru této kuchyně. Poté proběhlo v přesně sjednaných termínech bezplatné vyměření u nás doma a následná montáž kuchyně se uskutečnila rovněž v přesně dodržených termínech a k naší spokojenosti. S kvalitou dodané moderní kuchyně typ Sussan, kterou jsme volili v provedení vysoký lesk v barvě žluté v kombinaci s dřevěnou deskou z divokého dubu , jsme velmi spokojeni , firmu Gorenje pro jejich vysokou profesionalitu můžeme určitě doporučit ve všech ohledech.

Gorenje Brno

Bol som velmi spokojny s navrhom kuchyne a pristupom, dokonca, ked som sa popytal na obyvaciu stenu, pan designer Macik v SOHO mi narvhol super kombinaciu obyvacej steny s pracovnym stolom. Dodavka kuchyne bola v stanovem termine. Montaz kuchene a obyvacky prebehla uplne hladko, montaznici sa ma na miesto dopytali na detaily, ci nechcem nieco inak, poradili.

Gorenje Praha 9 OC Harfa

Ráda bych touto cestou poděkovala celému týmu za realizaci kuchyně. Velmi jsem ocenila pomoc návrhářky paní Slobodzianové, která si dokázala poradit s atypickým půdorysem, děkuji moc za Vaše rady a výsledný návrh! Termín dodání byl také dodržen a montážní parta Tomáše Frölicha byla prostě skvělá:-) Ještě jednou Vám všem velký dík, pět hvězdiček je pro Vás málo, jste opravdoví profesionálové!!!

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Toto kuchyňské studio mužu jen doporučit. S celkovým návrhem a s přístupem návrhářky paní Kristýny Junkové jsem byla maximálně spokojená. Je velice ochotná, vždy si na mě udělala čas a návrh upravovala až do okamžiku kdy jsem byla plně spokojená. Se spoustu věcma poradila a měla dobré připomínky.

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Moc bych chtěla pochválit návrh kuchyně od paní Kačeňákové z Vinohradského studia Gorenje. V rámci možností mi splnila všechna má přání ohledně toho, jak by měla kuchyň vypadat, a co kde být. A návrh jsme spolu dolaďovaly tak dlouho, dokud jsem nebyla spokojená. Kuchyň mám zatím cca měsíc a mám z ní stále velkou radost. Jediné, co bych vytkla je, že úchyty, které drží dveře vestavěné lednice ve skříni začaly vypadávat ven, takže toto se chystám reklamovat.

Gorenje Praha 9 OC Harfa

Od počátku jsme s paní architektkou byli v souladu, komunikace perfektní. (Kdy se Vám stane, aby Vám zaměstnanec nějaké firmy zavolal z dovolené a zeptal se jak dopadla montáž?) Kvalita materiálu v rámci cenové relace na velmi vysoké úrovni, vše sedí také jak má. S montážníky jsme na místě doladili některé detaily jako bylo drobné posunutí madel dvířek. Sice jsme reklamovali dodání jiných dvířek u horní skříňky a jinou barvu dřezu oproti návrhu, ale reklamace proběhla naprosto v pohodě a to se jistě také cení. S klidným srdcem mohu doporučit.

Gorenje Brno

Přístup a návrh splnil moje očekávání na 100%. Termín dodání byl o 14dní delší než dokončení naší dřevostavby a stěhování - z důvodu, že bylo nutno vyměřit přesně roh místnosti, což u velmi přesných panelů dřevostavby považuji za zbytečné. Montáž byla provedena přesně v oznámeném termínu a s maximální přesností. Pracovník výborně vyřešil problematický přechod pracovní desky na okenní parapet. Provedení montáže hodnotím velmi kladně, až na to, že nesouhlasil rozměr dodaných podstavců s rozměrem soklových lišt a proto je celková výška linky o 5 cm vyšší.

Gorenje Praha 9 OC Harfa

Paní Dana Jakubcová z OC Harfa je velmi příjemná,starostlivá a její návrh se nám okamžitě líbil.Děkujeme za krásnou kuchyň.