Přečtěte si recenze a hodnocení na kuchyňská studia Gorenje. Od roku 2014 na kuchyně Gorenje napsalo recenzi přes 170 lidí.

Seřadit podle

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Byla jsem velmi spokojena s celým procesem výběru kuchyně. Paní Kacenaková v Studio Gorenje dala dobré rady při výběru materiálů a vybavení během plánování, rychle odpověděla na otázky, dodržovaly časový plán a montážní tým ukázal pozornost detailům.

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Návrh nám vypracovala p. Kačeňáková, s ktorej prácou sme boli veľmi spokojní. Prístup bol absolútne profesionálny, návrh vypracovaný k našej spokojnosti do najmenších detailov. Ochotne nám poradila, vysvetlila a pomohla. Návrh sme niekoľkokrát upravovali a prispôsobovali, vždy bol upravený do dohodnutého termínu a všetko prebehlo pomerne rýchlo a bez komplikácií. Dodanie prebehlo v stanovenom čase, montáž prebehla v rámci jedného dňa. Reklamácia, ktorú sme mali na poškriabanú dosku z výroby prebehla rýchlo a bez komplikácií. Celkovo sme boli so službami kuchynského štúdia Gorenje veľmi spokojní a môžeme odporúčať.

Gorenje Brno centrum

Bohuzel chci udelit docela negativni komentar. Realizace probehla v roce 2017. Zazil jsem spoustu problemu. Radsi podivejte na fotky . Chcete takovou kvalitu za 250 tis? nizka kvalita materialu nekompetentni navrhar - musis sam rikat co ches, nejsou schopni nic nabbidnout. na fotce cislo jedno videt kvalitu :)) i sroubky jsou jiny:)) Nikdy vice!!!! a navic dodali v jine barve pak se omlouvali. Navrhar Ivan Jurka, Brno

Gorenje Praha 7

Vstřícný a profesionální přístup. Konzultaci a přípravu návrhu provedla Pavla Nevšímalová, která mi ochotně vysvětlila a na vzorkových kuchyňskych sestavách ve studiu předvedla materiálové a technické možnosti. Na základě mého zadání a představ byl následně zdarma zpracován trojrozměrný návrh, který jsme pak při druhé konzultaci společně doladili. Poté jsem podepsal smlouvu a domluvil se na zaměření přímo na místě pro zadání do výroby. Po zaměření bylo ještě nutné provést drobnější úpravy kuchyňské sestavy vzhledem ke stavební připravenosti, vývody vody,elektro atd. (dodatek smlouvy), ale termín dodání to neohrozilo. Samotná montáž proběhla čistě a rovněž profesionálně.

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Maximálně jsem spokojená s kvalitou kuchinské linky, vypádá luxusně ! Montáž kuchinské linky proběhal během jedného dne! Lidé byli klidní a prostě vykonávali svoi práci. Moc mi potěšilo že s prodejce paní Kristyna Junkovou jsme měly několik krát schůzky v čas kdy pro mě to vyhovovalo! Moc mi libil postoj k zakoznikovi. Co se tyče instalace tak jsem zvolila firmu pana Marvana, kterého me doporuřily v teto firme, ALE vám by toho pana nedoporucovala! Když jeho zaměstnec udělal chybu tak snažil se udělat tak že je to moja chyba misto opravení.. choval se hnusně!

Gorenje Praha 7

Osobní přístup návrhářky slečny Stavinohové mohu jen vynachválit. Jsem ráda, že jsem se rozhodla pořídit kuchyni právě zde. Kvalita výborná, všichni ji chválí a vím, že když se v budoucnu rozhodnu ji rozšířit, mám kam se obrátit.

Gorenje Praha 7

Prístup návrhárky bol veľmi príjemný a profesionálny. Samotný návrh bol vyhotovený v niekoľkých variantách a veľmi dobre sa vysporiadal s problematickým priestorom pre umiestnenie kuchyne. Sľúbené termíny boli dodržané. Jediná výtka by bola k poškodeniu niektorých spotrebičov pri dodaní, čo sa bohužiaľ občas stáva. Aj v tomto ohľade bol ale prístup profesnionálny a inštalujúci tým vyplnil a zdokumentoval reklamáciu a z mojej strany bol potrebný len podpis a počkať, až budú spotrebiče vymenené. Osobne som s celým priebehom veľmi spokojný. Človek ale musí počítať s približne 4 mesiacmi na dodanie, na čo som bol ale upozornený už na začiatku.

Gorenje Jihlava

Dne 7.5.2018 byl potvrzen termín montáže kuchyně. Při kompletaci bylo oznámeno, že nám nebudou dodány 2x kování do karuselů a 2x dvířka k horním skříňkám. Po osmi měsících po montáži není kuchyně stále dodělaná. Chybí dodat 1x kování do karuselů a 1x horní dvířka. Poslední termín na dokončení kuchyně byl potvrzen na polovinu ledna 2019, ale opět se nám nikdo neozval.Z naší strany byly všechny podmínky smlouvy dodrženy. Ze strany firmy Gorenje nikoli......

Gorenje Praha 22 Uhříněves

Kuchyně Gorenje mohu vřele doporučit. Byla jsem maximálně spokojena už od první návštěvy v kuchyňském studiu v Uhříněvsi s panem Janákem. Vřelý a ochotný přístup, velmi dobré poradenství a maximální vstřícnost. I následné zaměření, výroba kuchyně i montáž, vše proběhlo s maximální ochotou a vždy v termínu, dokonce i dříve. Takže Gorenje doporučuji s 5 hvězdičkami ve všech ohledech.

Gorenje Praha 7

Vše od prvního setkání až po montáž proběhlo výborně! Paní návrhářka rychle pochopila a respektovala naše představy a doplnila je skvělými doporučeními! Kuchyň nám slouží již déle než rok a jsme naprosto spokojeni.