Seřadit podle

Gorenje Zlín

S kuchyní jsme maximálně spokojeni. Dlouho jsme ladili návrh s paní Holkovou, která byla stále milá,s nažila se nám vyjít ve všem vstříc. Její přístup byl úžasný a i díky němu jsme si Gorenje vybrali. Paní Holkovou doporučujeme všemi deseti. Nebyl pro ni problém přijet za námi ze Zlína do Brna, měnila s námi dekor, udělala nám více návrhů, postupně jsme je kombinovali a upravovali, nechali si měnit standardní skříňky za nestandardní, až vše vyladili do posledního detailu. Kuchyň je přesně podle našich představ a po téměř 3/4 roce užívání bychom na ní nic neměnili. Za nás perfektní.

Gorenje Zlín

S manželem jsme si vybrali kuchyňské studio ve Zlíně pro vytvoření návrhu a výrobu nové kuchyně. Po celou dobu komunikace se všemi pracovníky jsme byli naprosto spokojeni. Jednání paní designérky bylo velmi profesionální, vstřícné a milé. Jakýkoli náš požadavek o úpravu či změnu nebyl problém. Sama navrhovala několik variant řešení, pomohla nám se zorientovat v široké nabídce produktů. Vždy byla ochotná vysvětlit rozdíly v kvalitě, materiálu, cokoli. Celkově jsme velice spokojeni a rozhodně doporučuji!!

Gorenje Zlín

Chválímpana Saidla, za bezproblémovou spolupráci a kuchyň navrženou dle mích představ. Linka byla dodána v termínu.Také se mi líbil profesní přístup a zručnost pana Zdenka Jelínka, který prováděl montáž.

Gorenje Zlín

Přístup pracovníků studia před zadáním zakázky byl perfektní - bez problémů komunikovali e-mailem, několikrát upravovali návrhy, snažili se splnit přání zákazníka. Dodávka a montáž proběhly v termínu a naprosto profesionálně. Velmi příjemně jsem byl překvapen přístupem montérů - precizní práce, úklid. Studio i kuchyni Gorenje doporučuji - na první pohled je z ní patrná kvalita a dokonalý design.

Gorenje Zlín

Po rekonstrukci domu jsme potřebovali poradit s novou kuchyní. S plánkem budoucí kuchyně jsme prošli několik studií a nakonec se námi nejvíc líbil návrh slečny Holkové ze studia Gorenje ve Zlíně. Pomohla nám také s výběrem spotřebičů a různých doplňků, řešila s námi vše do detailu. Montáž proběhla v termínu a perfektně. Z kuchyně jsem nadšená, moc se mi líbí, všem se s ní chlubím a ráda v ní vařím.

Gorenje Zlín

Jsme velmi spokojeni s přístupem pracovnice ze zlínské pobočky. Po celou dobu realizace se nám ochotně a trpělivě věnovala. Vše perfektně organizačně zvládla a samotná montáž proběhla rychle a bez problémů. Děkujeme.

Studio

Dodavatel

Kuchyně Gorenje

Název firmy Gorenje Zlín
Adresa Retail park Centro
budova č.p. 1205
Zlín - Malenovice
763 02
Kontaktní informace 778 452 554
zlin@mojenovakuchyne.cz
http://www.moje-nova-kuchyne.cz
Hodnocení firmy
99%
Počet recenzí 6 recenzí

Zašlete dotaz studiu Gorenje Zlín

Minimálně 9 znaků, může obsahovat 0-9 ()/._+ a mezeru