Seřadit podle

Gorenje Praha 7

Prístup návrhárky bol veľmi príjemný a profesionálny. Samotný návrh bol vyhotovený v niekoľkých variantách a veľmi dobre sa vysporiadal s problematickým priestorom pre umiestnenie kuchyne. Sľúbené termíny boli dodržané. Jediná výtka by bola k poškodeniu niektorých spotrebičov pri dodaní, čo sa bohužiaľ občas stáva. Aj v tomto ohľade bol ale prístup profesnionálny a inštalujúci tým vyplnil a zdokumentoval reklamáciu a z mojej strany bol potrebný len podpis a počkať, až budú spotrebiče vymenené. Osobne som s celým priebehom veľmi spokojný. Človek ale musí počítať s približne 4 mesiacmi na dodanie, na čo som bol ale upozornený už na začiatku.

Gorenje Praha 7

Vše od prvního setkání až po montáž proběhlo výborně! Paní návrhářka rychle pochopila a respektovala naše představy a doplnila je skvělými doporučeními! Kuchyň nám slouží již déle než rok a jsme naprosto spokojeni.

Gorenje Praha 7

Rádi bychom poděkovali paní magistře Prokopové za vstřícnost a vysokou profesionalitu. S její pomocí máme kuchyň, která se líbí nejen nám, ale i všem, kteří nás dosud navštívili. Montážní práce od pana Marvana byly provedeny dokonale a rychle, navíc doplněné o demontáž a odvoz původní kuchyně, úpravu rozvodů, začištění , vymalování, hrubý úklid. Též chceme poděkovat firmě Alfa Styl s.r.o. za nádherný skleněný obklad. Ještě jednou díky všem zúčastněným. Otokar a Helena Vojtíškovi

Gorenje Praha 7

Kuchyně byla instalována před púl rokem, funguje k plné spokojenosti. Líbí se nám systém otevírání horních skříněk, kování je kvalitní.

Gorenje Praha 7

O mě spokojenosti svědčí To, že jsem Vás doporučila kamarádce a ta si u Vás již také vybrala a objednala kuchyň. Paní Prokopová, jste ochotná, velmi trpělivá s nerozhodnutými zákazníky. Vždy jste upravila naše malé, ale časté požadavky správným směrem . Ještě jednou děkuji Blanka Vítová

Gorenje Praha 7

Byla jsem velmi spokojená s profesionálním přístupem paní architektky Stavinohové. Snažila se najít pro mne řešení ve všech ohledech a s velkou trpělivostí. Do Studia Gorenje na Letné jsem zavítala spíše náhodou a odcházela jsem domů s tím, že novou kuchyň pořídím určitě tam. Nechala jsem si nakonec instalovat i myčku na nádobí a s nadšením zapínám po naplnění v noci a ráno uklízím nádobí jako nové rovnou do skříněk. Ještě mám v plánu do kuchyně přidat další skříňku a těším se na příjemnou komunikaci a doporučení v Gorenje Studiu.

Gorenje Praha 7

Hlavní pro můj výběr byl velmi vstřícný a zároveň profesionální přístup paní architektky Stavinohové. Návrh byl bezvadný a zohledňoval řešení celého bytu na rozdíl od jiných návrhů. S průběhem všech prací jsem byla spokojená. Malé zdržení dodání skla vymazal fakt, že celkový dojem je opravdu krásný a jsem spokojená. Studio Gorenje na Letné mohu jen doporučit, hlavně spolupráci s ing.arch.Stavinohovou.

Gorenje Praha 7

Pro kuchyni Gorenje jsme se rozhodli po delším rozmýšlení, kterému předcházelo několik projektů od dalších dodavatelů. Spolupráce s ing. Stavinohovou byla perfektní, její návrhy odpovídaly našim představám. Komunikace byla velmi přátelská. Protože jsme měli problém s dostavbou našeho domu, museli jsme upravovat termín dodání kuchyně. Opět Maruška Stavinohová ochotně zařizovala změnu termínu. Když došlo k montáži, byli jsme mile překvapeni prací montážníků, kteří si dokázali poradit i s drobnými úpravami, které se nečekaně vyskytly. Toto studio velice rádi doporučujeme všem zájemcům o novou moderní kuchyni.

Gorenje Praha 7

Z velke nabidky kuch studii nas Gorenje zaujalo hlavne dekorem pracovni desky “divoky dub” a pak urcite pristupem ing. Stavinohove - ktera mela (oproti jinym prodejcum-navrharum v ostatnich studiich) vyborne typy, nvrhy a v neposledni rade svatou trpelivost k nasim “stouravym” pripominkam... Kuchyn je sestavena jinak,nez jsem puvodne chtela (nastesti!!!) a to jen prave diky ni, a nemohu si vynachvalit ;) Montazni parta naprosto v poradku.

Gorenje Praha 7

Výborná spolupráce s architektkou Zuzanou Prokopovou, milé jednání, příjemné prostředí. Ač je kuchyně velmi členitá, zabudovaná do rozměrově omezeného prostoru, sedla jak ulitá. Jsme moc spokojeni.

Studio

Dodavatel

Kuchyně Gorenje

Název firmy Gorenje Praha 7
Adresa Haškova 2
Praha 7
17000
Kontaktní informace 731454517
miladyhorakove@kuchynskastudia.cz
https://kuchynskastudia.cz
Hodnocení firmy
98%
Počet recenzí 25 recenzí

Zašlete dotaz studiu Gorenje Praha 7

Minimálně 9 znaků, může obsahovat 0-9 ()/._+ a mezeru