Seřadit podle

Gorenje Ostrava

Realizace kuchyně bezvadná,dodávka ve lhůtě,provedení velmi dobré a zatím bez výhrad.Komunikace s designérkou Romanou Vysockou široká,velmi vstřícná,nabídka obkladů,výhody šuplíkového provedení ve vztahu k starším seniorům odpovídal naším představám. Dodrženy dodací lhůty,ocenujeme práci montáže,kterou prováděl pan Novák,dovedl si poradit s drobnými překážkami,které vznikly při montáži.

Gorenje Ostrava

Designérka p. Romana Vysocká při navrhování kuchyně byla velmi příjemná a vstřícná, odvedla skvělou práci. Výsledkem její práce je funkční a krásná kuchyně , se kterou jsme velmi spokojeni. Kuchyně byla dodána v termínu a montáž provedena velmi profesionálně.

Gorenje Ostrava

Velice spokojena s prubehem! Doporucuji pani Ivanku, byla velice ochotna, komunikativni (jelikoz jsem v zahranici, tak tohle bylo dulezite :)) a pratelska. Montaz probehla rychle a dobre, mensi upravy na miste, kdy pan technik byl opet velice ochotny. Timto bych Vam jeste jednou moc rada podekovala za Vasi praci a pomoc nam uskutecnit vysnenou kuchyn :)

Gorenje Ostrava

Kuchyň nám byla navržena přímo na míru novostavby, účelně - každý kus nábytku i spotřebič je smysluplně umístěn, kuchyň působí elegantně a zároveň je velice praktická. Paní Staříková, která s námi krok po kroku kuchyň sestavovala, se snažila zapracovat naše požadavky a doporučila nám, co bychom mohli vylepšit. Montáž proběhla bez jakýchkoliv potíží, oba technici byli velice ochotní a vstřícní, kuchyň po sobě i řádně uklidili. Je pravdou, že kuchyň máme krátce, ale zatím jsme vady nezjistili. Celkově hodnotíme spolupráci s designérem i techniky kladně.

Gorenje Ostrava

Oceňuji vstřícnost a profesionální přístup paní Bučkové. S kvalitou i provedením montáže spokojenost ale od objednávky po realizaci a dokončení bych si představovala kratší dobu ( 3 měsíce..... což vidím jako jediné mínus )

Gorenje Ostrava

Mám kuchyní Gorenje včetně spotřěbíčů asi dva měsíce a jsem velmi spokojen.Dále bych tímto chtěl poděkovat ing. Bučkové z pobočky v Ostravě (Futurum) příjemný,milý,vstřícný přistup při návrhu studie a vysoce profesionálnimu přístupu při samotné realizaci kuch.sestavy.Taktěž patři poděkováni mont. technikovi p. A. Němcovi za jeho osobitý přístup při zaměřování umístění kuch.sestavy , špičkový profesni a profesionalni přístup k samotné montáží.

Gorenje Ostrava

Děkujeme za pomoc při výběru a realizaci kuchyně.Určitě doporučujeme všem.V porovnaní s konkurenci poměr cena/kvalita rozhodně nejlepší.Navštívili jsme hodně studií ,ale Gorenje nás přesvědčilo a rozhodně by jsme tam šli i podruhé.

Gorenje Ostrava

Kuchyňské studio Gorenje mohu všem, kteří uvažují o rekonstrukci kuchyně, jen doporučit. Splnilo mé očekávání ve všech směrem. Hlavně bych chtěla vyzdvihnout práci pí. Chromíkové! Je to člověk, který rozumí své práci a je to vidět.

Gorenje Ostrava

S výběrem kuchyně Gorenje, návrhem a následně i s realizací jsme byli velmi spokojeni. Paní Staříková na pobočce Ostrava byla velice profesionální. Do budoucna možná uvažuji s drobnými úpravami, ale to myslím nebude žádný problém.

Gorenje Ostrava

Paní Staříková byla úplně skvělá! Je vidět, že jste profesionálové. Všechno proběhlo v té nejvyšší kvalitě, od prvního kontaktu až do poslední chvíle. Pánové na montáži velmi příjemní, není co dodat, jen samou chválu!

Studio

Dodavatel

Kuchyně Gorenje

Název firmy Gorenje Ostrava
Adresa Novinářská 6a
Ostrava
702 00
Kontaktní informace 731454190
futurum@kuchynskastudia.cz
https://kuchynskastudia.cz
Hodnocení firmy
99%
Počet recenzí 19 recenzí

Zašlete dotaz studiu Gorenje Ostrava

Minimálně 9 znaků, může obsahovat 0-9 ()/._+ a mezeru