Seřadit podle

Gorenje Olomouc

Spolupráce s designerem panem Metznerem při plánování naší nové kuchyně byla velice příjemná a bez jakýchkoliv potíží. Vyhověl všem našim požadavkům a perfektně fungovala i zpětná vazba. Naprostá spokojenost a rádi doporučíme!

Gorenje Olomouc

S kuchyní Gorenje jsem velmi spokojená, je krásná, praktická, práce v ní je radost.... Paní návrhářka ve studiu Olomouc pracovala na výbornou a montáž také proběhla rychle a přesně. Na každém detailu je poznat kvalita.

Gorenje Olomouc

Studio Gorenje v Olomouci u nás zvítězilo především pro přístup jeho designera pana Romana Žáka. Již při prvním nezávazném setkání jsme ocenili jeho podrobnou znalost nejen všech kuchyňských prvků, ale i spotřebičů, které nám do kuchyně navrhoval. Jeho ochotu a nekonečnou trpělivost jsme měli pak možnost ocenit v celém průběhu návrhu až do realizace. Všechny jeho rady a doporučení se již po krátkém užívání ukázaly jako správné. Kuchyň je nejen krásná na pohled, ale i plně funkční a praktická. Montáž zajišťoval pan Vaněk. Jeho práce byla rychlá a perfektní. Studio Gorenje v Olomouci můžeme všem vřele doporučit.

Studio

Dodavatel

Kuchyně Gorenje

Název firmy Gorenje Olomouc
Adresa Nákupní park Haná
Kafkova 464
Olomouc
783 01
Kontaktní informace 778 413 309
olomouc@mojenovakuchyne.cz
http://www.moje-nova-kuchyne.cz
Hodnocení firmy
98%
Počet recenzí 3 recenzí

Zašlete dotaz studiu Gorenje Olomouc

Minimálně 9 znaků, může obsahovat 0-9 ()/._+ a mezeru